تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی
تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی | نظافت به سبک فردا

انواع پد و برس اسکرابر ها برای نظافت صنعتی اماکن مختلف

برای نظافت فضا های صنعتی به طور صحیح و اصولی  به انجام یک روند چند مرحله ای نیاز دارید. برای کسب بهترین نتیجه از زمین شوی صنعتی خود، و اما تمیزترین و سریعترین نظافت سطح های  کف، ضروری میباشد که قدم های فراهم سازی را به نحو احسن و بدون نقص اجرا کنید. جدا از جستجو برای تعیین دستگاه اسکرابر مطلوب نظافت محیط خود، اینکه از چه ماده شیمیایی ای استفاده نمائید و سطح کف را چه‌طور بایستی مهیا نظافت کنید نیز از اهمیت برخوردار‌است. موضوع اصلی دیگر که می بایست مد نظر داشته باشید دقت به نوع پد هایی میباشد که برای نظافت سطح های کف نیاز خواهید داشت. در ادامه به بررسی این مورد در هنگام به کار گیری از زمین شوی صنعتی می‌پردازیم.

اسکرابر صنعتی

نگهداری و محافظت زمین شوی صنعتی دستگاه اسکرابر صنعتی تحت عنوان یک زمین شوی مکانیزه و پرقدرت برای نظافت انواع سطح ها کف، به پد و برس خویش متکی میباشد. این پد ها می‌باشند که در دستگاه زمین شوی صنعتی روند نظافت و جدا سازی آلودگی ها از سطح را بر عهده دارند. به همین منظور کارآیی و قابلیت و امکان های اسکرابر یا زمین شوی صنعتی به کیفیت و نوع پد به کار گرفته شده در مراحل نظافت دستگاه بستگی دارد. انواع مختلفی از پد ها وجود دارند که در اسکرابر ها برای شستشو، لایه برداری و یا پولیش سطح مورد به کار گیری قرار می‌گیرند. با آشنایی انواع پد ها و راه حل های محافظت از آنان می توانید کیفیت با صرفه نظافت سطح ها متفاوت را برای فضا کارتان به ارمغان بیاورید.

 

انواع پد و برس اسکرابر ها برای نظافت صنعتی اماکن مختلف اتحاد صنعت صدرا

به کار گیری از پد به یاروهمدم زمین شوی صنعتی

در ساخت مدلهای مختلف  پد های زمین شوی صنعتی از مواد مختلفی به کارگیری می شود. خوب میباشد پیش از استارت نظافت اطراف، برای کسب بهترین نتیجه از نظافت پد مطلوب با کار نظافتی مورد نظرتان را تعیین نمائید تا علاوه بر کسب کیفیت نظافت مناسب، از بروز آسیب در سطح ها نیز جلوگیری به عمل آورید. در انجام اکثر امور نظافتی کف بهتر است از یک پد غیر پشمی از فرآورده پلی استر بر روی اسکرابر استفاده نمائید. این پدهای دیسکی نسبتاً یک اینچ ضخامت دارند. از آن‌ها برای نظافت مدلهای مختلف   کف و همینطور برای تمیز کردن آلودگی و دوده و تولید درخشندگی در سطح ها کف استفاده می‌شود.

شیت محافظ پدهای زمینشوی

حتی برای نتیجه بهتر می‌توانید از اتصال دهنده بی واسطه پد در زمین شوی صنعتی استفاده نمایید که مانند یک برس ساده به دستگاه اسکرابر متصل می شود و با داشتن صدها دندانه حین چرخش سریع پد با نیروی موتور، پد را بر روی حفظ کننده حفظ میکند.

راهنمایی برای مدلهای متفاوت پد زمین شوی صنعتی

 

پدهای زمین شوی صنعتی انواع مختلفی دارند که بر طبق رنگ کد بندی شده­اند و هر رنگ مطلوب فعالیت خاصی میباشد. با فهمیدن اینکه هر رنگ برای چه عملیات نظافتی مورد استفاده قرار می گیرد، کسب کیفیت مطلوب نظافت برای شما قابلیت و امکان پذیر شود، همینطور این راهنما، با تعیین پد مطلوب از صدمه دیدن  و آسیب به سطح پیشگیری مینمایید. رنگ بندی های مختلفی برای این پدها اسکرابر های صنعتی وجود دارد که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره مینماییم.

پد قرمز رنگ

پد قرمز‌رنگ زمین شوی صنعتی این پد بزرگ ترین موارد استفاده را دارد و تحت عنوان یک کدام از مرسوم ترین پدها با اسم پد نظافت شناخته می شوند. این پد با داشتن مشکلات  نسبی برای اجرای  کارهای  نظافتی ساده مطلوب میباشد. این پدها بیش تر از هر جای دیگری برای نظافت زمینها و سطوح  سیمانی نفوذ ناپذیر انبارها و کارگاه ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این گروه از پد های زمین شوی می‌توانند هر نوع آلودگی را از رد لاستیک گرفته تا چربی از روی سطوح سنگ و مرمر و روکش­دار منزه نمایند و ولی برای سطوح رنگ گردیده یا اپوکسی مطلوب نیستند و ممکن میباشد سبب ساخت‌و‌ساز جراحت در آنان شوند.

پد سفید

پد سفید اسکرابراگر به‌دنبال سطحی درخشان می‌باشید، پد سفید به عبارتی چیزی میباشد که در زمین شوی صنعتی یا اسکرابر به آن نیاز دارید. پدهای سفید، قابل انعطاف، غیر تهاجمی و چند‌منظوره می باشند و براین اساس به طور تقریب روی تمامی سطح ها به عنوان مثال سطوحی که جدیدا روکش شده­اند، قابل استفاده می‌باشند. این پدها بسیار برای نظافت سطح ها کف در سوپرمارکت ها یا این که عمده فروشی ها با کفپوش های دکوری مطلوب اند. در هنگام به کارگیری از این پد ها در اسکرابر صنعتی فرق ندارد که سیمان، ترانزو یا اپوکسی باشد. از این پد سپید برای نظافت و درخشان سازی سطوح متفاوت میتوان استفاده کرد.

پد سیاه

پد سیاه اسکرابر صنعتی این نوع پد تهاجمی ترین و زبر ترین مدل های  پد ها میباشد که از آن برای کارهای  سخت تر و فشرده ­تر نظافت و یا لایه برداری از سطح استفاده میگردد. توجه داشته باشید این نوع پد که به آن سلب کننده نیز گفته میشود برای پاک کردن آلودگی های چسبیده به سطح و فرو رفته در عمق ترک های سطح مطلوب میباشد، قادر است به سطوح حساس مانند اپوکسی یا سطح های رنگ شده جراحت بزند. این پدها با برس های سیمی برابری میکنند، و فقط برای نظافت سطح های سیمانی و سرسخت مناسب میباشند.

محافظت از پدهای زمین شوی صنعتی

 

مدل های گوناگون پدهای تجاری زمین شوی صنعتی برای نظافت و جلا بخشیدن هر سیرتکامل سطح، از کف دکان گرفته تا کفپوش انبار مطلوب می باشند، البته تحت عنوان دارای این امکانات بایستی در لحاظ داشته باشید که تنها در شکل نگهداری مناسب از این امکانات، پد های زمین شوی صنعتی عملکرد خوبی خواهند داشت.

– دقت داشته باشید که نظافت تمیز  پد ها پس از اجرا نظافت محیط اری اصلی در نگهداری تندرست این امکانات اسکرابر صنعتی میباشد. پدها بایستی شسته شده و به طور مداوم چرخش داده شوند تا آلودگی های جمع شده روی آنان از میان برود. انباشته شدن آلودگی ها بر روی پد زمین شوی نه فقط نظافت را نماید میکند بلکه قادر است به کفپوش های دقیق زخم وارد کند.

– بعداز اتمام کار دستگاه دقت کنید که مکانیزم برس شسته خواهد شد و پد زمین شوی از روی زمین برداشته خواهد شد تا در به کار گیری بعد از آن که ماشین به حرکت در می‌آید آسیبی به پد وارد نشود.

– پدهای قدیمی بایستی به‌سرعت تعویض شوند تا کارایی دستگاه اسکرابر صنعتی محافظت شود و از افزایش هزینه های تعمیرات دستگاه دوری به عمل آید. همیشه پدهای نو و یدکی آماده کار داشته باشید تا ناچار نشوید در صورت نیاز فعالیت نظافت را در اواسط  کار  رها نمایید و در انتظار پد نو بمانید.

با تمرکز در انتخاب پد مطلوب زمین شوی صنعتی برای انجام نظافت متبوع خود می توانید سرعت و کیفیت نظافت را به میزان متعددی افزایش داده و از بروز صدمه در سطح و کفپوش ها خودداری نمایید.

 

پست قبلی

انواع مختلف فیلتر جاروبرقی صنعتی

پست بعدی

کاربرد واترجت در صنایع مختلف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *