تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی
تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی | نظافت به سبک فردا

دستگاه و ابزار های نظافت مکانیزه صنعت هتلداری

استفاده از تجهیزات و وسیله های بهینه و مکانیزه در نظافت مجموعه‌های‌ هتلی و اقامتگاه‌ها‌ می تواند راهکار مطلوب و کم خرجی ای برای شما بعنوان گرداننده این مجموعه ها در راستای افزایش بهره‌جویی از این فرایندها باشد . به دلیل تنوع‌ زیاد ، آشنایی با انواع‌ لوازم نظافتی و شناخت ابزار های کارآمد در انتخاب‌ مناسب و خریداری تجهیزات مکانیزه به شما کمک خواهد نمود‌ . این گوناگونی در تجهیزات نظافت‌ مکانیزه‌ امکان استفاده‌ و کاربرد‌ این تجهیزات‌ در محل های متفاوت میسر می نماید و نظافت بهینه در محیط‌ را تضمین خواهد کرد .

 

مدل دستگاه های مکانیزه نظافتی قابل استفاده در صنعت هتلداری

با توجه به ضرورت نظافت‌ روزمره و مکرر مجموعه‌های‌ اقامتی همچون هتل‌ ها ، استفاده از تجهیزات مکانیزه ، کیفیت و دقت نظافت در این مجموعههای رفاهی و خدماتی را افزایش‌ می دهد . از انواع مختلف لوازم نظافت مکانیزه‌ که در مهمانخانه ها قابل استفاده هستند‌ ، میتوان به دستگاه‌های‌ کف شوی صنعتی ، مبل شوی‌ و مکت شوی صنعتی و جاروبرقی آب و خاک اشاره‌ داشت که با بهبود کیفیت جمع‌ آوری آلودگی‌ ها ، در ارتقا سطح بهداشت مجموعه‌ تاثیر گذارند .

دستگاه و ابزار های نظافت مکانیزه صنعت هتلداری اتحاد صنعت صدرا

 

نظافت بهتر سطوح و کفپوش ها با اسکرابر صنعتی

اسکرابرهای صنعتی از کاربردی ترین و رایج ترین لوازم شستشوی تخصصی کفپوش ها و سطوح کف در مجموعه ها است . این تجهیزات مکانیزه نظافت با قدرت شستشو‌ و خشک کردن سطح به صورت‌ همزمان می توانند در کوتاه ترین زمان فرایند نظافت‌ اتاق ها ، سرویس های بهداشتی و راهرو‌ها‌ را به انجام برسانند . استفاده اصلی دستگاه‌ اسکرابر یا زمین شوی‌ ، شستشوی اقسام کف پوش ها و خشک نمودن آنها در حین فرآیند شستن خواهد بود . انواع متعدد این زمین‌ شوی‌ صنعتی کاربرد‌ آن در محیط های گوناگون را امکان پذیر نموده و سهولت می بخشد . اسکرابرها از نظر منبع تغذیه‌ در دو مدل باتری دار و برقی‌ طراحی و عرضه گشته اند . به دلیل راندمان بالای اسکرابرهای باتری دار در نظافت محیط‌های‌ پر رفت‌وآمد و شلوغ و ویژگی مانورپذیری آنها ، این نوع از زمین شوی‌ها‌ از محبوبیت بسیاری برخوردارند . عدم وجود کابل در کفشوی باتری دار سبب سهولت کاربری می شود. از این رو انتخاب و خریداری انواع اسکرابر باتری دار کمک شایانی به نظافت و درخشان تر نمودن همه سطوح کفپوش ها شامل سطوح مرمر، اپوکسی، کاشی، سرامیک و… می کند.

 

دستگاه و ابزار های نظافت مکانیزه صنعت هتلداری اتحاد صنعت صدرا

 

نظافت آلودگی های مایع و جامد با جاروبرقی آب و خاک

جاروبرقی های صنعتی و خانگی‌ از جمله متداول ترین لوازم و ابزارهای نظافت در مجموعه‌های‌ مختلف اداری‌ ، صنعتی ، تجاری و خدماتی است . در این بین جاروبرقی های هتلی و صنعتی با داشتن توانایی جمع‌آوری‌ مواد مایع و جامد در افزایش‌ سرعت پاک‌سازی تاثیر به سزایی دارند . بکارگیری جاروبرقی آب و خاک در محیط هتل به نیروی خدماتی امکان می دهد تا انواع آلایندهای ریز و درشت‌ ، ذرات جامد ، مایعات ریخته شده‌ و ناپاکی ها را به راحتی و در کوتاه ترین زمان جمع آوری نماید . کاربرد این تجهیزات‌ نظافت مکانیزه در مکان مجموعه‌ اقامتگاهی افزایش سرعت نظافت و کاهش‌ انرژی لازم‌ برای فرایند را به همراه خواهد داشت .

جاروبرقی آب و خاک در اشکال مختلفی از جمله صنعتی و تجاری تولید و عرضه می شود . انتخاب یک سیستم جاروبرقی صنعتی یا تجاری میتواند به شما در کاهش هزینه های نظافت کمک نماید .انتخاب یک دستگاه جاروبرقی صنعتی یا تجاری میتواند به شما در کاهش هزینه های نظافت کمک نماید. خرید جاروبرقی آب و خاک با توجه به فیلتراسیون قدرتمند دستگاه از خروج آلودگی های جمع آوری شده پیشگیری نموده و سلامت محیط را ارتقا خواهد داد.

دستگاه و ابزار های نظافت مکانیزه صنعت هتلداری اتحاد صنعت صدرا

 

 استفاده از مبل و موکت شوی صنعتی در نظافت هتل

سطح فرش‌ و موکت همواره بدلیل ایجاد اقسام آلودگی بر روی آنها نیازمند شست و شو می باشد . شستشوی عمیق و اثرگذار آن ها ، نیازمند بکارگیری از تجهیزات کارآمدی همچون دستگاه موکت شوی‌ است . این دستگاه‌ ابزاری کارآمد جهت نظافت‌ است که با بکارگیری برس خود‌ ، آلودگی‌های‌ عمق الیاف فرش‌ بیرون کشیده‌ و با این کار طول عمر فرش و موکت و مبل‌ را افزایش‌ می دهد .

از اصلی ترین مزیت های بکارگیری این دستگاه نظافت مکانیزه‌ در محیط‌ مجموعه های اقامتی و هتل ها ، توانایی شستشوی مبلمان و موکت بدون نیاز به جابجایی آنها و همچنین خشک شدن‌ سریع آنها بعد‌ از نظافت‌ می‌باشد‌ . این امر باعث کاهش‌ هزینه های نظافت و سهولت انجام آن در هتلها خواهد شد . از سوی دیگر فرایند خدمت‌ رسانی به میهمانان و مراجعین افزایش پیدا خواهد کرد که افزایش رضایتمندی آنان‌ را به همراه دارد‌ .

 

دستگاه و ابزار های نظافت مکانیزه صنعت هتلداری اتحاد صنعت صدرا

 

 

 

اسکرابر صنعتی مناسب صنعت هتل داری مدل ANTEA 50 B

 

دستگاه و ابزار های نظافت مکانیزه صنعت هتلداری اتحاد صنعت صدرا

 

اسکرابر Antea 50 B، دستگاه اسکرابر دستی باطری دار با عملکرد عالی می‌باشد که هر دو هدف حفظ پاکیزگی محیط و انجام عملیات شست‌وشوی سنگین برای محیط هایی تا مساحت ۲۲۰۰ مترمربع را تأمین می‌نماید.
طراحی جدید دستگاه اسکرابر Antea 50 B همراه با استفاده از بدنه، پایه تی و سری برس آلومینیومی تهیه شده به روش ریخته گری تحت فشار، استحکام و مقاومت این دستگاه کف شوی را تضمین می‌نماید. این دستگاه زمین شوی  با برخورداری از کنترل پنل بسیار ساده به شکل کاملا کاربر پسند و با قابلیت مانور بالا طراحی شده است بطوریکه کار کردن با آن برای کاربر بسیار ساده خواهد بود.
ابعاد کوچک دستگاه، آن را به مدلی ایده آل برای محیط های گوناگون همانند مراکز درمانی، هتل ها، فروشگاه های خرده فروشی بزرگ و سازمان های عمومی تبدیل کرده است.
سطح صدای تولید شده توسط دستگاه کمتر از ۶۶ دسی بل بوده و در نتیجه جزو دستگاه هایی با عملکرد بی‌صدا به حساب می آید. تمامی بخش‌های دستگاه بسهولت قابل دسترسی بوده و فرآیند نگهداری و نظافت آن بسیار ساده می باشد.
پست قبلی

کاربردی ترین اسکرابرهای خودرویی برای فضا های بزرگ

پست بعدی

تجهیزات نظافت صنعتی برای نظافت محیط ورزشگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *