تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی
تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی | نظافت به سبک فردا

راهنمای خرید دستگاه نظافت صنعتی برای کارخانجات لاستیک و پلاستیک

لاستیک و پلاستیک

در هنگام فرآیندهای تولید لاستیک و پلاستیک ، ماده‌ها و ضایعاتی به وجود می آید . برای جمع آوری این ضایعات و همچنین انتقال مواد از جایی به جای دیگر ، ابزاری نیاز است تا در به‌سرعت عملیات و بازدهی کار بهبود حاصل‌ نماید . جاروبرقی صنعتی و مکندههای انتقال پنوماتیک ماده‌ها ، دستگاه‌هایی‌ است که در انجام این امر‌ موفق‌ بوده است . جاروبرقی صنعتی ، با جمع آوری آلودگی‌ ها ، سبب‌ یک محیط‌ تمیز‌ و ایمن می‌شود‌ . مکندههای انتقال‌ ماده‌ها نیز‌ راه‌ حل نهایی برای جابجایی گرد و غبار‌ و گرانول به حساب می آید که جهت افزایش محصولات و خودکار کردن‌ جریان تولید آنها می شود .

استفاده از مکنده در صنایع پلاستیک

در صنایع پلاستیک ، ماشین‌ آلات تولید به مکندههای انتقال مواد متصل شده‌ تا گرد و غبار و گرانول مستقیم‌ جمع‌آوری‌ شود‌ . فرآیند ریخته گری‌ تزریقی یکی از مهم ترین و دشوار ترین شیوه متداول‌ تولید کالاهای از جنس پلاستیک می‌باشد‌ . این فرآیند از گرد‌ و غبار‌ پلاستیک شروع می‌شود‌ . مکندههای انتقال‌ مواد شرکت اتحاد صنعت صدرا با انتقال‌ گرد‌ و غبار پلاستیک به درون مخزن‌ یک سیستم ریخته گری‌ تزریقی بهترین‌ پاسخ در این زمینه‌ به حساب می آیند . افزایش سرعت‌ فرآیند تولید ، کاهش دخالت‌ دست در عملیات‌ و کنترل بیشتر‌از‌مزایای استفاده‌ از این مکندهها می‌باشد‌ .

 

راهنمای خرید دستگاه نظافت صنعتی برای کارخانجات لاستیک و پلاستیک اتحاد صنعت صدرا

استفاده از جاروبرقی صنعتی در صنایع لاستیک

در حین فرآیندهای تولید لاستیک ، جاروبرقی های صنعتی برای بازیابی ضایعات ریخته شده‌ بر روی سطح‌ زمین بکارگیری می شوند‌ . همچنین‌ در پایان یک روز کاری ، برای پاک کردن اطراف کارخانه می توان‌ از این دستگاه ها استفاده نمود‌ . جاروبرقی های صنعتی شرکت‌ اتحاد صنعت صدرا مزایای زیر را برای صنایع لاستیک دارند :

  1. افزایش بهره‌ وری و کیفیت‌ محصولات‌ و کاهش هزینه‌ها‌
  2. افزایش ایمنی و نظافت محیط‌ به دلیل آنتی استاتیک بودن جاروبرقیها و سیستم فیلتراسیون قوی آنها
  3.  کاهش‌ زمان نظافت‌ و جلوگیری از پخش‌ گشتن گرد و غبار در محیط
پست قبلی

کاربرد شوینده های صنعتی در کارخانجات و صنایع تولیدی

پست بعدی

راهنمای خرید دستگاه نظافت صنعتی برای صنعت تولید قطعات الکترونیکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *