پیشنهاد نظافتی اتحاد صنعت برای مراکز ورزشی

روزانه تعداد بسیار بالایی از افراد‌ مختلف به سالنهای ورزشی رجوع می کنند و از همین رو این اماکن در زمره‌ محیطهای پر رفت و آمد قرار‌ گرفته و به نوعی جز اماکن‌ عمومی‌ به شمار می آیند . سطح‌ زمین‌ در مجموعه‌ ورزشی سرپوشیده از روکشهایی هم چون‌ پلی وینیل کلراید یا نیز پی وی سی و اپوکسی ایجاد گردیده که به‌دلیل تکان مداوم و پیوسته ورزشکاران بر روی آن دستخوش آلودگی‌ می شوند . نظافت‌ و شستشوی این سطوح با استفاده از روش‌های‌ دستی دشوار بوده‌ و از آن جایی که ابزارهای قدیمی رطوبت را بر روی سطح زمین‌ باقی‌ می گذارد ، خطر‌ لغزندگی افراد را مشغول‌ به فعالیت در سالن ورزشی را در پی دارد‌ . بنابراین با به کار گیری از ابزار نظافتی اسکرابر می توان‌ روی زمین را در سالنهای ورزشی شستشو داد‌ .

 

اسکرابر مجموعه ورزشی

اسکرابر یک ابزار مکانیزه‌ بابت شستشوی سطح‌ها سخت می باشد که برای نظافت‌ سطح‌ها پوشیده شده‌ از پی وی سی و اپوکسی نیز قابل استفاده است . سیستم های کفشوی صنعتی در اشکال دستی و سرنشین دار‌ طراحی‌ و به فروشگاه ها ارائه شده‌ اند که کاربران متناسب‌ با مساحت مجموعه‌ ورزشی دستگاه‌ مورد‌نظر‌ خود را انتخاب می کنند . اسکرابر از سه بخش اصلی یعنی‌ مخزن‌ها سوا آب پاک و کثیف‌ ، سامانه برس زنی و سامانه مکش تشکیل‌ شده که عملکرد هماهنگ این سه جزء با یکدیگر بازده مطلوب این سیستم را فراهم می آورد . مکانیزم عملکرد اسباب کف مزدوج به گونه ای است که به ابداً یک از اقسام سطح‌ها لطمه نرسانده و کفپوش سالنهای ورزشی را هم به خوبی تطهیر داده و از آن مراقبت می سازد .

اسکرابر هم هنگام با راه‌ کار‌ شستشو سطوح کف را نیز خشک نموده که در نتیجه آن رد آب بر سیما مرزوبوم باقی نمی ماند و علاوه بر آن احتمال سقوط افراد به صفر می رسد . به همین دلیل این سیستم یک ابزار شیوه آل و کارآمد برای نظافت مجموعههای ورزشی به شمار می آید . به جز بر اسکرابر به منظور نظافت زمینهای چمن می توان از دستگاه سوییپر سرنشین صلیب بهره برداری نمود و با کامیابی از سیستم واترجت صنعتی فوق فشار پرزور به حبیب نازل زمین شوی پیستهای تارتان شستشو می بوده است .

اسکرابر هم زمان‌ با فرآیند‌ شستشو سطوح کف را نیز خشک نموده که در نتیجه آن رد آب بر روی‌ زمین‌ باقی نمی ماند و علاوه بر آن احتمال لغزش‌ افراد به صفر می رسد . به همین دلیل این دستگاه‌ یک ابزار ایده‌ آل و کارآمد برای نظافت مجموعههای ورزشی به شمار می آید . اضافه بر اسکرابر به منظور نظافت زمینهای چمن می توان از دستگاه سوییپر سرنشین دار‌ بهره برداری نمود و با بهره‌مندی‌ از سیستم واترجت صنعتی فوق فشار قوی‌ به همراه‌ نازل زمین شوی پیستهای تارتان شستشو می بوده است .

 

 

چقدر این محتوا مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید تا امتیاز دهید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا:

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید !

پست قبلی

پیشنهاد نظافتی صنعت برای هتل ها و اماکن گردشگری

پست بعدی

پیشنهاد نظافتی اتحاد صنعت برای فرودگاه و هواپیمایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *