تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی
تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی | نظافت به سبک فردا

نظافت صنعتی امکان گردشگری و موزه ها

صفحه اصلیپروژه های نظافت صنعتینظافت صنعتی امکان گردشگری و موزه ها

موزه ها یکی از اماکن پر مخاطب در تمامی ایام سال می باشند. این مکان ها که به نوعی نمایانگر تمدن و سرگذشت تاریخی یک ملت می باشند جایگاه ویژه ای در بین افراد جامعه دارند. مسلما نگهداری صحیح و مناسب از یادگاری های گذشته برای  هر ملتی هم از جهت پیشینه تاریخ یو هم از جهت علمی مهم می باشد. با توجه به گستردگی آمد و شد ها در چنین اماکنی، نقل و انتقال آلایند ها امری بدیهی می باشد. آنچه که مسلم است حذف موثر و با کیفیت آلانیده ها از این محیط ها می باشد. مسلما با توجه به اهمیت سکوت و ارامش در این محیط ها استفاده از هر نوع تجهیزی برای نظافت ممکن نمی باشد. علاوه بر این نظافت با کیفیت نیز ضروری می باشد. از این رو استفاده از ابزار نظافت تخصصی امری مناسب برای نظافت چنین اماکنی می باشد.

 

دستگاه اسکرابر صنعتی موزه

اسکرابر موزه

 دستگاه زمین شوی صنعتی موزه

دستگاه کف شوی یا اسکرابر  موزه به کمک پاشش آب روی سطوح کفپوش و سپس برس زنی قادر به نظافت کفپوش های موزه می باشد. این روند از ماندگاری آب های آلوده روی سطوح جلوگیری نموده و همچنین با سرعت بیشتری سطوح را نظافت می نماید. عملکرد زمین شوی صنعتی موزه به گونه ای است که تی نصب شده روی زمین شوی آب های آلوده را در مخزن دستگاه، به کمک سیستم مکش جمع آوری می نماید. سیستم مکنده اسکرابر صنعتی موزه با قابلیت خشک کن بلافاصله پس از شستشوی کف آن را خشک می نماید.

 

 

نظافت صنعتی در موزه ها

نظافت موزه ها امری دشوار و با حساسیت بالا است و اگر به درستی انجام نشود می تواند سقوط اشیا و یا محفظه های نگه دارنده آن ها را به دنبال داشته باشد؛ در نتیجه عملیات نظافت و شستشو باید توسط افراد با تجربه و تجهیزات کارآمد و حرفه ای انجام گیرد. به منظور نظافت و شستشوی سطح زمین در موزه ها دستگاه های جاروبرقی و اسکرابر ( کفشوی صنعتی) کاربرد دارند.

 

کاربرد اسکرابر در موزه

از جمله برخی از این مزایا می توان به موارد زیر اشاره نمود:

– افزایش کیفیت و سرعت نظافت سطوح از ابتدایی ترین مزایای زمین شوی صنعتی موزه نسبت به روش های سنتی می باشد.

– قدرت بالای این زمین شوی های صنعتی در نظافت، موجب می شود که با کمترین مواد شوینده و آب بتوانند شستشو را انجام دهند.

– استفاده از کف شوی صنعتی موزه، برای مکان هایی مانند موزه که باید به طور مرتب نظافت شوند. همچنین کیفیت نظافت آن ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. می تواند از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه باشد. از طرفی استفاده از زمین شوی دستی به دلیل حجم کمی که اشغال می کند امکان مانورپذیری بالاتری را در مقایسه با اسکرابر سرنشین دار فراهم می آورد.

– سیستم مکش و خشک کن کف شوی صنعتی، موجب می شود تا بلافاصله پس از شستشو، سطوح خشک شوند. به همین دلیل امنیت افراد را به دلیل جلوگیری از لغزش آنها افزایش می دهد.

– استفاده از این دستگاه اسکرابر صنعتی، از انتقال آلودگی ها از بخشی به بخش دیگر جلوگیری می نماید.

– استفاده از کف شوی دستی، نیازی به آموزش های طولانی و سخت ندارد.

– از دیگر مزایای این دستگاه نظافت صنعتی می توان به سازگاری زمین شوی صنعتی موزه با محیط زیست اشاره نمود.

 

کاربرد جاروبرقی در موزه ها

جاروبرقی صنعتی  متداول ترین و شناخته شده ترین ابزار نظافتی است که در هر محیطی می تواند کاربرد داشته باشد. این دستگاه برای جمع آوری زباله و گرد و غبار مورد استفاده قرار می گیرد و انواع سطوح مانند سطح زمین، گوشه ها و کناره و … را تمیز می گرداند. جاروبرقی تجاری یا نیمه صنعتی دارای نازل های مختلفی است که نظافت انواع سطوح در محیط موزه را آسان می سازد.

 

 

پروژه قبلی

نظافت کشتارگاه ها گوشت و مرغ با اسکرابر

پروژه بعدی

نظافت محیط استخر با اسکرابر دستی