تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی
تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی | نظافت به سبک فردا

قیمت دستگاه شستشوی کف سالن

در بازار انواع دستگاه‌های شستشوی کف سالن مانند اسکرابر و زمین شوی  با قیمت‌های متفاوتی عرضه می‌شوند. قیمت این دستگاه‌ها بستگی به ویژگی‌ها، کیفیت، سایز و برند دارند. برای نمونه، دستگاه‌هایی با قیمت حدود 100میلیون تومان تا 800 میلیون تومان در بازار موجود هستند. اما باید توجه داشت که قیمت بالاتر به معنی کیفیت بالاتر نیست و قیمت پایین‌تر به معنی کیفیت پایین‌تر نیز نیست. بنابراین برای خرید بهترین دستگاه شستشوی کف سالن بهتر است به ویژگی‌ها و کیفیت دستگاه توجه شود تا بهترین تصمیم برای خرید گرفته شود.

 

نظافت کف سالن با اسکرابر

اسکرابر یکی از ابزارهای مهم در نظافت و تمیزکاری کف‌هاست. با استفاده از سکرابر، می‌توان کف‌های سالن را به صورت عمیق و کامل تمیز کرد و از روغن، چربی، خاک و آلودگی‌های دیگری که روی کف‌ها ممکن است وجود داشته باشد، خلاص شد.
برای استفاده از اسکرابر، ابتدا باید کف‌ها را از هرگونه لوازم و لوازم جانبی خالی کنید. سپس با استفاده از یک مواد شوینده مناسب با استفاده از اسکرابر کف سالن را تمیز نمایید .

اسکرابر برای نظافت  چه سطوحی مناسب است ؟

به طور کلی دستگاه های زمین شور صنعتی برای شستشو و خشک نمودن سطوح سخت به کار می روند و راه حلی ایده آل برای حذف آلودگی های واحدهای تجاری و صنعتی به شمار می آیند. سطوح پوشیده شده از بتن، سنگ مرمر، وینیل، موزائیک، کاشی، سنگ، سرامیک، اپوکسی و … متداول ترین سطوحی هستند که با استفاده از اسکرابر شستشو می شوند. به منظور جلا دادن هر چه بهتر سطوح براق و درخشان می توان پد را جایگزین برس اسکرابر نمود و به این ترتیب علاوه بر دست یابی به تمیزی با کیفیت سطوح درخشندگی خود را باز می یابند.

 

فاکتورهای تأثیرگذار بر قیمت دستگاه شستشوی کف سالن:

  1. قدرت و کارایی: دستگاه‌های با توانایی شستشو و تمیزکاری بالاتر معمولاً قیمت بالاتری دارند. قدرت جت آب، قابلیت جمع‌آوری آب و ضروریات دیگر می‌توانند بر تعیین قیمت تأثیرگذار باشند.

  2. اندازه و قابلیت حمل: دستگاه‌های بزرگتر عمدتاً قیمت بالاتری دارند. اگر نیاز به دستگاهی با قابلیت حمل و سهولت در انتقال دارید، باید به اندازه و وزن دستگاه توجه کنید.

  3. ویژگی‌های اختیاری: ویژگی‌های اضافی مانند سیستم خشک‌کن، تنظیمات مختلف شستشو، قابلیت تنظیم فشار آب و… می‌توانند به قیمت اضافه شوند.

  4. برند و کیفیت ساخت: دستگاه‌های تولید شده توسط برندهای معتبر و با کیفیت، معمولاً قیمت بالاتری دارند. این برندها تضمین کیفیت و عملکرد را به خریدار ارائه می‌دهند.

راهنمای خرید:

  1. تعیین نیازها: ابتدا باید نیازها و اولویت‌های خود را تعیین کنید. میزان شستشوی روزانه، نوع سطح کف، میزان حرکتی دستگاه، ویژگی‌های خاص و… از جمله نکات مهم در این مرحله هستند.

  2. مقایسه و بررسی: قیمت‌ها و ویژگی‌های دستگاه‌های مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید. به مراجعه به فروشگاه‌های محلی و آنلاین توجه کنید و نظرات کاربران را بررسی کنید.

  3. بودجه: تعیین بودجه مناسب خود برای خرید اهمیت دارد. باید به اندازه‌ی مقابله بین کیفیت و قیمت توجه داشته باشید.

  4. مشاوره: اگر به دستگاه خاصی نیاز دارید و با ویژگی‌های فنی آن آشنایی ندارید، مشاوره از کارشناسان فروش می‌تواند به شما کمک کند.

نتیجه‌گیری:

قیمت دستگاه شستشوی کف سالن تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار دارد. انتخاب مناسب و هوشمندانه می‌تواند به شما کمک کند تا دستگاهی با کیفیت، قدرت مناسب و قیمت مناسب را برای شستشوی کف سالن‌ها انتخاب کنید.

 

 

 

 

 

 

 

پست قبلی

نظافت صنعتی مراکز نظامی و صنایع دفاع

پست بعدی

دستگاه اسکرابر دستی چیست؟+قیمت خرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *