تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی
تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی | نظافت به سبک فردا

درباره ما

اتحاد صنعت صدرا

شرکت اتحاد صنعت صدرا با هدف تامین تجهیزات مکانیزه نظافتی و صنعتی و ارائه خدمات مشاوره در زمینه تجهیز صحیح و عملی تا رسیدن به بهترین راندمان کاری در مسیر انجام نظافت صنعتی بهینه تاسیس شده است. اتحاد صنعت صدرا در این مسیر با شرکت های بنامی از جمله COMAC ایتالیا که جزو طلایه داران تولیدات مکانیزه نظافت صنعتی در اروپا است طرف قرار داد می باشد. شرکت اتحاد صنعت به ارائه راهکارهای نظافتی و همچنین تامین دستگاه های مکانیزه نظافتی برای محیط های مختلف از مراکز تجاری گرفته تا کارخانه ها و نواحی صنعتی می پردازد. این شرکت به منظور انجام صحیح مسئولیت های کاری به کمک نیروهای مجرب و با تجربه در زمینه فروش کارشناسانه و خدمات پس از فروش مطمئن این مهم را سهل تر نماید.

دستگاه های نظافت صنعتی همانند اسکرابر صنعتی یا کفشوی صنعتی، پولیشر،‌ جاروبرقی صنعتی، سوییپر صنعتی و فرش و مبل شوی از جمله دستگاه های ارائه شده توسط این شرکت می باشند. اسکرابر صنعتی که به منظور شستشوی سطوح کف مورد استفاده قرار می گیرد دارای دو رده بندی اسکرابر دستی و اسکرابر سرنشین دار است که در انواع مختلفی قابل ارائه می باشد. سوییپر صنعتی که جاروی شهری نامیده می شود به منظور جمع آوری گرد و خاک و آلاینده ها از سطح زمین در محیط های وسیع مورد استفاده قرار می گیرد و دارای انواع دستی و خودرویی می باشد. پولیشر دستگاهی برای شستشوی سطح زمین و کفسابی می باشد. دستگاه جاروبرقی صنعتی در بیشتر صنایع مورد استفاده قرار می گیرد و توانایی جمع آوری انواع آلاینده های جامد و مایع را از سطوح مختلف دارد. یکی دیگر از دستگاه های قابل ارائه توسط شرکت اتحاد صنعت صدرا،‌ دستگاه فرش و مبل شوی صنعتی است که قابلیت شستشو و خشک کردن سطح مبلمان و انواع فرش را دارد.

معرفی شرکت ( COMAC )‌

کمپانی  (COMAC) در سال 1974  Giancarlo Ruffo  تاسیس شد. از اولین محصولات این کمپانی دستگاه­های جاروی محوطه ای و شهری بود .اوایل دهه 70 میلادی، هیچ شرکت ایتالیایی وارد چرخه تولید کف شو ( اسکرابر) ‌نشده بود، که در نهایت مدیران این مجموعه معظم را با توجه به توان تجربی و عملی خود برآن داشت که نام شرکت را درچرخه اولین تولید کنندگان سیستم های مکانیزه نظافتی به خصوص کف شوها (‌اسکرابر)‌را با نام تجاری Lavit وارد کنند . چندی نگذشت که با توجه به توان بالای تولید محصولات با کیفیت، همخوانی  دستگاه ها با محیط  اطراف، ارگونومی های بالاتر، سازگاری بیشتر با

فیزیک و فیگور اپراتور و تولید کف شوی سرنشین دار در دهه 80 میلادی ، موفق به اخذ گواهینامه ISO  گردید .

شعار تبلیغاتی این کمپانی در همان ابتدا با شعار یک محصول با کیفیت بهترین وسیله تبلیغاتی برای شناخته شدن است،پایه گذاری شد .

شرکت  کماک در  حال حاضر یکی از بزرگترین  تولید کنندگان سیستم های مکانیزه اعم از کف شوی، سویپر شهری  و صنعتی

پولیشر و جارو برقی های تجاری – صنعتی در سطح جهان می باشد . همچنان کیفیت بالا تطابق کامل با محیط های مختلف کاری و سهولت در استفاده از دستگاه­ها از خصوصیات بارز و محسوس در محصولات این کمپانی مشهور و برجسته می باشد.

برخی از مشتریان عزیز ما