لیست قیمت جارو و سوییپر صنعتی

صفحه اصلیلیست قیمت جارو و سوییپر صنعتی

قیمت سوییپر

قیمت سوییپر صنعتی نام دیگر ،( جاروی محوطه یا جارو شهری) می باشد. با توجه به تنوع بسیار بالای این نوع از دستگاه های نظافتی متنوع است.جارو‌های صنعتی، تجهیزاتی مدرن و مجهز جهت جارو کشیدن و جمع‌آوری زباله‌ها و گرد‌ و غبار از روی سطوح مختلف در مکان‌های صنعتی هستند. این جارو‌ها، در اماکن مختلف شهری، تجاری، اداری، صنعتی و حتی مسکونی، به کار برده می‌شوند. به دلیل همین کاربرد بالا است که شرکت‌های زیادی اقدام به تولید و فروش جاروی صنعتی کرده‌اند. در خرید و فروش دستگاه‌های نظافت صنعتی، قیمت مولفه‌ی مهمی است که مورد توجه خریداران قرار می‌گیرد و به عوامل مختلفی نیز، وابسته است. قیمت جاروی صنعتی یا سوییپر نیز، با توجه به عواملی مانند، تناسب با متراژ و مساحت فضای مد نظری که برای آن به کار برده می‌شود، نوع دستی یا ماشینی بودن، شرکت و برند تولید کننده، توان و قدرت دستگاه و غیره، می‌تواند متفاوت و متغییر باشد.لیست قیمت جارو و سوییپر صنعتی

سوییپر

همانطور که از نام این دستگاه مشخص است کار نظافت سطح و جمع آوری زباله از روی زمین ( جارو زدن کف ) انجام می دهد. سطوح مختلف از جنس آسفالت ، بتن ، موزائیک ، سنگ ، کفپوش ، موکت و فرش را می توان به وسیله این دستگاه ها نظافت نمود.استفاده از دستگاه های سوئیپر صنعتی باعث افزایش سرعت و راندمان دستگاه سوئیپر می شود.یک دستگاه سوئیپر صنعتی در مقایسه با یک جاروب معمولی بسیار کارآمدتر است.این دستگاه ها در مدل های مختلف دستی و سرنشین دار تولید می شوند.برای هر محیطی می بایست دستگاه سوئیپر مخصوص به خود را انتخاب نمود.برای یک انتخاب مناسب باید مشخصات فنی دستگاه سوییپر را دقیق بررسی نمود.برای بررسی مشخصات فنی دستگاه سوییپر صنعتی نیاز به کاتالوگ دستگاه می باشد.در کاتالوگ باید به دنبال مشخصات فنی و ساختار مهدسی دستکاه بود. 

انواع جاروی صنعتی یا سوییپر

انواع جاروی صنعتی بر اساس سیستم نیروی محرک

بر حسب انتظار و وسعت محیطی که برای نظافت در نظر دارید، سیستم نیروی محرک در دستگاه‌های سوییپر متغیر خواهد بود. به عنوان مثال برخی برای نظافت خیابان اقدام به خرید این دستگاه می‌کنند و عده‌ای دیگر برای جارو کردن پارکینگ منزلشان یا همچنین برای نظافت پاساژهای تجاری از سوییپر استفاده می‌کنند. در این موارد باید دقت داشت که سیستم نیروی محرکه متناسب با کاربردشان را انتخاب کنند. دستگاه‌های سوییپر صنعتی یا جاروب خیابانی از نظر نوع سیستم حرکتی به دو دسته اصلی مدل‌های مکانیکی و موتور دار تقسیم بندی می‌شوند. مدل‌های دارای موتور حرکتی، یا باتری دار هستند و یا از نوع بنزینی یا دیزلی می‌باشند.

سوییپر مکانیکی

جالب است بدانید این نوع جاروب صنعتی با اینکه عملکرد بسیار خوبی دارد اما به هیچ موتور حرکتی مجهز نشده است و برای انجام عملیات به باتری یا بنزین نیاز ندارد. همانطور که این دستگاه نام سوییپر مکانیکی را به به یدک می‌کشد، در این نوع سویپر هیچ یک از اجزای وابسته به موتور نمی‌باشد. مزیت مهم این دستگاه‌ها این است که به دلیل این که از هیچ منبع انرژی استفاده نمی‌کنند باعث ایجاد آلودگی در محیط نخواهند شد.

سوییپر باتری دار

این دسته از سوییپرهای صنعتی به موتور الکتریکی مجهز بوده و انرژی آن از طریق باتری تامین می‌گردد. مزیت بسیار خوبی که این جاروی صنعتی به خود اختصاص داده است این است که به دلیل استفاده نکردن از سوخت‌های فسیلی هیچ گونه آلودگی برای محیط زیست نخواهد داشت و همین عامل باعث شده که گزینه بسیار مناسبی برای فضاهای بسته باشد 

مزایای دستگاه سوییپر

نواع مدل سوییپر، دارای ویژگی‌های و مزایای مختلفی هستند که در ادامه برخی از آن‌ها بیان شده‌اند.

بهبود عملکرد در نظافت

از مزایای اصلی سوییپر‌ها،  کیفیت بالای انجام امور نظافتی و بهبود عملکرد نظافت است. چرا که این دستگاه‌ها، ویژگی‌ها و ساختاری دارند که روش‌های سنتی از آن برخوردار نیستند.

قابلیت حمل مناسب

از آنجایی که از سوییپر‌ها معمولا در فضاهای صنعتی مانند انبار‌ها و کارخانه‌ها استفاده می‌شود، در طول روز ممکن است بارها توسط افراد جا به جا شود، از این رو استفاده از دستگاه‌هایی با ابعاد بزرگ، در چنین محیط‌هایی مقدور نیست. اما سوییپر‌ها، بسیار سبک وزن بوده و قابلیت حمل آسانی دارند.

بهبود سرعت در نظافت و قابلیت رفع انواع آلودگی‌ها

تجهیزات و لوازم جانبی و به طور کلی ساختار سویپر‌ها، در ارتقای کیفیت نظافتی و رفع درست و اصولی انواع آلودگی‌ها، تاثیر بسیار زیادی دارد. برس های غلطکی و دیسکی موجود در این دستگاه، علاوه بر ارتقای کیفیت، موجب افزایش راندمان کاری و تسهیل و بهبود سرعت نظافت نیز می‌شوند.

عدم بازگشت آلودگی‌های جمع‌آوری شده به محیط

بر عکس روش‌های سنتی نظافت، که کنترلی بر  گرد و غبار و پراکندگی ذرات ریز ناشی از نظافت وجود ندارد، سوییپر‌ها دارای سیستم‌های کنترل گرد و غبار می‌باشند. این سیستم‌ها که شامل سیستم مکش و سیستم پاشش آب با استفاده از برس‌های جانبی هستند، از انتشار و پراکندگی ذرات گرد و غبار در هوا و بازگشت مجدد آلودگی‌های جمع‌آوری شده، جلوگیری می‌کنند.

مقرون‌به‌صرفه بودن هزینه‌های نظافت نسبت به روش سنتی

دیگر ویژگی مثبت استفاده از سوییپر‌ها به جای روش‌های سنتی نظافت، کم بودن هزینه‌های آن است. چرا که سوییپر‌ها منجر به کاهش تعداد نیروی خدماتی نظافتی و در نتیجه، کاهش هزینه‌ها می‌شوند. همچنین، نظافت با استفاده از سوییپر، به زمان کمتری نیاز دارد که موجب صرفه جویی در مصرف برق و آب نیز می‌شود.  

اجزای سازنده یک دستگاه سوییپر صنعتی:

سوییپر صنعتی معمولا شامل اجزای مختلفی است که مهمترین آن ها:
است. این اجزا در بین سوییپرهای باراننده و سوییپر دستی مشترک و یکسان هستند. در واقع زباله ها توسط برس های کناری به برس مرکزی یا برس اصلی هدایت می شوند و برس اصلی با حرکت دورانی خود زباله و پسماند را به سمت مخزن پرتاب می نماید. فیلتر دستگاه سوییپر بالای مخزن قرار گرفته از خروج غبارات ناشی از دپو شدن زباله در مخزن تا جلوگیری نماید.

سوییپر سرنشین دار یا خودرویی

سوییپر دستی

سوییپر صنعتی چیست و چه کاربردی دارد؟
دستگاه سوییپر یا جاروی شهری عملکردی متفاوت در نظافت صنعتی دارد که در محیط های صنعتی و تجاری، شهرک ها، کارخانجات بزرگ و حتی امکان مسکونی وسیع و کاربرد دارد. این دستگاه مکانیزه نظافت صنعتی قادر به حذف انواع الودگی مانند خاک، گل و لای، سنگ ریزه، شن و ماسه، سیمان و بسیاری دیگر از مواد جامد می باشد
تفاوت سوییپر شهری و صنعتی چیست؟
تفاوت عمده بین سوییپرهای شهری و صنعتی بیشتر در نوع محیط قابل استفاده است. در واقع سوییپر شهری بایستی در حمل و نقل با سرعت بیشتری حرکت نماید لذا به جای استفاده از چرخ های تو پر لاستیکی از چرخ های بادی استفاده می نماید. یکی از تفاوت های عمده بین سوییپرهای شهری و صنعتی، تفاوت بین فیلترها می باشد
سوییپرهای صنعتی چند مدل دارند؟
دستگاه سوییپر صنعتی از نظر هدایت پذیری به دو دسته سوییپر دستی و سوییپر سرنشین دار تقسیم می شود. که هرکدام ویژگی های منحصر بفرد خودش را دارد
قیمت سوییپر صنعتی چقدر است؟
امروزه با وجود بالا رفتن تورم و تحریم ها با افزایش قیمت بالایی برخوردار هستیم
چرا دستگاه سوییپر صنعتی روشن نمی شود؟
ابتدا بایستی باتری دستگاه سوییپر را چک کنید ،در هر دو نوع سوییپر باطری دار و یا بنزینی احتمال این ایراد وجود دارد .علاوه بر وضعیت باطری ،سر سوکت های مثبت و منفی را بررسی می نماییم .در نسخه بنزینی و یا سوییپر با موتور دیزلی یک عامل دیگر می تواند کمبود سوخت و یا کثیف بود (مسدود بودن) فیلتر بنزین یا گازوییل باشد .عامل دیگر در هر دو نسخه باتری دار و یا بنزینی ،وضعیت فیوزهای مدار الکتریکی است .بایستی این فیوزها چک شوند ،چونکه با سوختن فیوزها ،امکان عدم استارت دستگاه جاروب آسفالتی وجود دارد .
چرا عمر باتری جاروب صنعتی کم است ؟
در این حالت وضعیت باتری بایستی به درستی چک شود .در مواردیکه از باتری های آب اسیدی استفاده می شود بایستی سطح الکترولیت ها و اکسیداسیون قطب را چکاپ نماییم،اگر وضعیت باتری ها درست است ،بایستی وضعیت اتصالات سیم کشی برق را بررسی نماییم .چونکه ممکن است آسیب دیده باشند و یا درست وصل نشده باشند ..
-چرا دستگاه جارووب آسفالتی آلودگی را پشت سر می گذارد؟
اگر دستگاه سوییپر صنعتی زباله ها را پشت سر بجا می گذارد بایستی ابتدا ایراد را در برس اصلی و یا فلپ ها جستجو کرد.سایش برس ،عدم تنظیم برس و یا فلپ ها می تواند عامل اصلی این دلیل باشد .که با تعویض و یا تنظیم برس و یا فلپ ها می توانیم این ایراد را برطرف نماییم .دلیل دیگر را می توانیم در پر بودن مخزن زباله گجستجو کرد .در صورت پر بودن مخزن زباله ،دستگاه جاروی محوطه نمی تواند زباله ها را بصورت کامل جمع آوری نماید .
چرا دستگاه سوییپر گرد و غبار بلند می کند ؟
یکی از سوالات متداول در خصوص ایرادات دستگاه سوییپر شهری و یا صنعتی می تواند همین و سوال باشد .اولین کاری که می کنیم بررسی وضعیت فیلتر ها می باشد .ممکن است فیلتر ها آسیب دیده باشند ،مسدود شده باشند و یا در نهایت درست نصب نشده باشند .اگر مشکل از فیلترها نباشد ،بایستی دلیل را در وضعیت موتور مکش دستگاه جاروب آسفالتی شهری جستجو کرد و یا اینکه فلپ های جانبی آسیب دیده باشند .
چرا موتور مکش در سوییپر شهری کار نمی کند ؟
اولین دلیل می تواند این باشد که فیوز سوخته باشد و یا سوییچ خلاء خاموش باشد.مورد دیگر می تواند سایش برس های کربنی و یا مشکل موتور الکتریکی باشد .
-چرا فیلتر شیکر سوییپر صنعتی کار نمی کند ؟
ابتدا کلید برق فیلتر شیکر را بررسی نمایید ،اگر کلید برق آسیب ندیده باشد ،دلیل را در موتور الکتریکی تکاننده فیلتر جستجو نمایید .احتمالا الکتروموتور فیلتر شیکر آسیب دیده باشد .البته یک عامل دیگر را در سوختن فیوز الکتریکی موتور و یا آسیب سیم کشی می توان ذکر نمود .
چرا برس اصلی در دستگاه جاروب صنعتی نمی چرخد؟
اولین عامل آسیب را در وضعیت فیوز مدار الکتریکی برس جستجو کنید ،در صورت عدم آسیب فیوز ،در نسخه سوییپر سرنشین دار ،دلیل خرابی را در وضعیت تسمه می توان جستجو کرد .تسمه برس را پایین می اورد و وجود جسم خارجی مانع عملکرد درست برس می شود .عامل دیگر نیز بایستی اطمینان پیدا کنیم که موتور الکتریکی -هیدرولیک آسیب ندیده باشد .
چرا برس کناری نمی چرخد؟
بتدا فیوز را چک کنید ،در وهله دوم در صورت عدم خرابی فیوز ،میکروسوییچ را چک کنید .در واقع میکروسوییچ درست تنظیم شده باشد و یا اینکه آسیب ندیده باشد .وجود جسم خارجی در برس های کناری مانع عملکرد صحیح برس های کناری می شود .در نهایت وضعیت الکتروموتورهای برس های کناری را بررسی نمایید .
چرا موتور حرکتی کار نمی کند ؟
ابتدا وضعیت فیوز موتور حرکتی دستگاه سویپر صنعتی را چک کنید .در صورت سلامت فیوز ،عامل دیگر وضعیت اهرم حرکتی و کشش مناسب تسمه محرک دستگاه جاروی صنعتی می باشد .
چرا سوییپر سرنشین دار حرکت نمی کند ؟
ابتدا وضعیت ترمز دستی را چک نماییم .بایستی مطمعا باشیم که ترمز دستی درگیر نباشد .مورد دوم مطما باشیم پمپ هیدرولیک در وضعیت خنثی نباشد .در سوییپر صنعتی باطری دار بایستی وضعیت انتخابگر را مورد چکاپ قرار دهیم که به درستی انتخاب نماید .عامل دیگر وضعیت میکروسوییچ روی صندلی بایستی بررسی شود .اگر همچنان مشکل ادامه داشت بایستی وضعیت سیستم درایوینگ (حرکتی)دستگاه سوییپر صنعتی ایراد داشته باشد.
چطور می توانم دستگاه سوییپر مناسب با نیاز خود را خریداری کنم ؟
دسته بندی محصولات همراه با برچسب کاربردی آنها درج شده است. در صورت آشنایی با محصولات نظافت صنعتی، می توانید از این بخش ها دستگاه مد نظر خود را پیدا کنید و برای دریافت قیمت، خرید دستگاه و اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۹۴۷۰۰۰تماس برقرار نمایید. در غیر اینصورت، می توانید با همین شماره تماس حاصل نموده و درخواست ارزیابی نیاز های نظافتی مجموعه خود را ثبت نمایید. کارشناسان فروش شرکت اتحاد صنعت صدرا بصورت حضوری به مجموعه تجاری، صنعتی یا ... شما مراجعه می نمایند و تجهیزات پیشنهادی را در قالب پیش فاکتور به شما ارائه می دهند.

نظافت به سبک فردا با اتحاد صنعت صدرا