تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی
تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی | نظافت به سبک فردا

هر‌ آنچه باید درباره اسکرابر بدانید؟!

 کاربرد زمین شوی صنعتی در نظافت فضاهی  های پر  تردد

در محوطه هایی که به دلایل کاری و یا ساعتها کار بالا، تردد و استفاده مراجعین از فضا زیاد است نیز میتوان از اسکرابر صنعتی برای اجرا نظافت استفاده نمود. زمین شوی صنعتی دستی باتری دار، به دلیل عدم وجود کابل برق، قادر است احتمال بروز رخداد برای افراد حاضر در نزدیکی را کاهش دهد. زمین شوی صنعتی با شستشو و خشک کردن هم‌زمان سطح از لغزنده بودن سطح پس از نظافت دوری کرده و در حین استفاده از فضا توسط کاربران می توانید سطح ها را به راحتی نظافت نموده و ایمنی اطراف را محافظت نمائید.

هر‌ آنچه باید درباره اسکرابر بدانید؟! اتحاد صنعت صدرا

آیا استفاده دستگاه اسکرابر صنعتی ساده و راحت می باشد؟

دستگاه اسکرابر صنعتی با ارائه بالا ترین کیفیت نظافت در کمترین زمان، به راحتی قابل استفاده بوده و نیازی به یادگیری طریق کار پیچیده با دستگاه نخواهید داشت. برنامه های شستشوی از پیش طرح ریزی شده در دستگاه اسکرابر صنعتی این قابلیت را برای کاربر مهیا میکند تا با تعیین نرم افزار نظافت مورد نظر و فقط با فشردن یک دکمه، نظافت را شروع نماید و تنها کافیست آن را به مسیر مورد نظرتان هدایت نمائید.

 

چه ماده شوینده ای در اسکرابر مورد استفاده قرار می گیرد؟

دستگاه زمین شوی صنعتی تنها با مواد شوینده ای که مخصوص  این دستگاه ساخت و به بازار ارائه گردیده اند فعالیت میکنند. پس بهتر است برای حفظ و محافظت و کارکرد بهینه دستگاه اسکرابر از مواد شوینده معین شده استفاده کنید. توجه داشته باشید استفاده از مواد شیمیایی اسیدی، غلیایی و حلال های خورنده در دستگاه منجر بروز آسیب در دستگاه شده و عمر دستگاه اسکرابر صنعتی را کاهش میدهد.

 

آیا مصرف آب و محلول شوینده در زمین شوی صنعتی بالا است؟

کاربرد اسکرابر صنعتی در شستشو و نظافت سطح ها، به جهت مجهز بودن این دستگاه به سامانه هوشمند پاشش آب و محلول شوینده، با محافظت کیفیت بهینه شستشو و نظافت مصرف ماده شوینده را کاهش داده و در کم شدن هزینه های نظافت تاثیر به سزایی خواهد داشت.

 

آیا نگهداری و محافظت از زمین شوی صنعتی هزینه زیادی دارد؟

نگهداری از اسکرابر صنعتی مانند هر دستگاه مکانیزه دیگری، اسکرابر صنعتی هم نیاز به خدمت و نگهداری دارند تا بتوانند کیفیت نظافت و عملکرد خود را حفظ نمایند. فیلتر های مو جود در دستگاه پس از مدتی نیاز به تعویض دارند. همینطور بعداز هر بار استفاده مخازن دستگاه می بایست تماما تخلیه شده و مورد نظافت قرار گیرد. تی مکنده نیز بایستی بعداز نظافت کاملا تمیز گردیده و از عدم وجود آلودگی در آن اطمینان حاصل نمایید. در زمین شوی صنعتی باتری دار پس از هر سری نظافت باتری را مجددا به طور کامل شارژ فرمایید تا در هنگام استفاده بعدی دستگاه در آمادگی بی نقص قرار داشته باشد. با رعایت کردن این نکات بی آلایش میتوانید به راحتی کیفیت و کوشش دستگاه را در طولانی زمان حفظ نموده و از بروز صدمات اساسی در دستگاه و نیاز آن به تعمیرات پیشگیری کنید.

 

چه‌طور اسکرابر صنعتی مورد نیاز خود را تعیین کنیم؟

با تمام موارد ذکر شده همچنان تعیین و خرید دستگاه زمین شوی صنعتی موردنیاز صنایع و محوطه های  مورد نظر ممکن می‌باشد سخت و دشوار به نظر برسد. موارد مختلفی را جهت تعیین و خرید اسکرابر باید در نظر داشته باشید. در انتخاب اسکرابر صنعتی مواردی همچون نوع سطح مورد نظافت، شرایط کاربری دستگاه اسکرابر، وسعت محیط و سایر موارد دخیل هستند. برای مطالعه بیشتر در ارتباط روش انتخاب و خرید اسکرابر صنعتی موردنیاز به مقاله “انتخاب و خرید اسکرابر صنعتی مناسب” رجوع‌نمایید.

 

دستگاه اسکرابر صنعتی چه‌طور کار می کند؟

اسکرابر ها از پر کاربرد ترین امکانات نظافتی در صنعت های مختلف می‌باشند. از این رو ممکن است سوالاتی راجع به این دستگاه مکانیزه نظافت برایتان پیش آید. اسکرابر صنعتی یا زمین شوی صنعتی عموما برای شستشوی انواع و اقسام  و   پوشش کف مورد استفاده قرار می گیرد. با این حال از این دستگاه برای نظافت عمقی سطح ها کف، یا حذف آلودگی های چسبیده بر زمین نیز کاربرد داراست.

اجزاء اسکرابر

مساحت نظافت با زمین شوی صنعتی

اسکرابر صنعتی در انواع مختلف طراحی و تولید می‌شود. اسکرابر های دستی یا اسکرابر سرنشین دار دسته بندی مهم این دستگاه نظافتی مکانیزه می باشند. این دستگاه به وسیله کابل برق یا باتری تامین انرژی می‌گردد و با گردش پد یا برس دیسکی، به نظافت سطح زمین می‌پردازد. گونه های متعدد پد ها و برس ها برای انجام مراحل متعدد نظافتی مورد استفاده اسکرابر صنعتی قرار می گیرند. زمین شوی صنعتی با استفاده از سامانه هوشمند پاشش محلول شوینده و توان چرخش برس بر سطح، آلودگی ها را از انواع پوشش زمین جدا نموده و با عبور از روی آلودگی های جدا گردیده، آن‌ها را به وسیله سامانه مکنده درنظرگرفته شده بر دستگاه به مخزن آلودگی انتقال می‌دهد. این مخزن آلودگی به راحتی به وسیله استفاده کننده و نیروی خدماتی قابل تخلیه و نظافت است.

 

تنوع اسکرابر های موجود در بازار کدام اند؟

همان طور که اشاره شد، زمین شوی صنعتی در انواع مختلفی به بازار ارائه می گردند که اصلی ترین آنان اسکرابر های دستی و اسکرابر های سرنشین دار هستند. این دستگاه نظافتی پهنای شستشویی بین 35 تا 130 سانتیمتر دارا هستند. با این که‌این دو مدل  اسکرابر صنعتی شباهت های زیادی با یکدیگر دارند، در سرعت، قدرت نظافت و گنجایش مخازن دارای تفاوت های بسیاری می باشند. این دستگاه نظافتی در انواع آنتی باکتریال و بی صدا نیز در بازار موجود می باشند.

 

زمین شوی صنعتی قابلیت و امکان نظافت چه مساحتی را داراست و در چه سطوحی قابل به کارگیری می‌باشد ؟

اسکرابر صنعتی

به کار گیری از اسکرابر های صنعتی به جهت تنوع در طراحی و ساخت در م کم حجم و گستره قابلیت پذیر خواهد بود. این دستگاه در مساحت هایی میان 200 تا 2000 متر مربع قابل استفاده میباشد. به کار گیری از این دستگاه نظافتی به دلیل سرعت بالای نظافت عملکرد بسیار بالاتری نسبت به شیوه های قدیمی و دستی نظافت دارد. از زمین شوی صنعتی میتوان در شستشو و خشک کردن اشکال و اقسام سطح ها فرش شده، پوشش های چوب طبیعی، بتنی، سنگ فرش شده یا این که سطح ها سنگ مرمر به کار گرفت. به هنگام تهیه و خرید اسکرابر صنعتی و استفاده از آن بایستی به نوع سطحی ک می خواهید نظافت نمائید، نوع برس یا پد نظافت و میزان آب و مواد شستشو ای که می بایست به عمل ببرید دقت داشته باشید.

 

آیا استفاده از اسکرابر درمحوطه های های کم حجم نیز قابلیت پذیر هست؟

استفاده از اسکرابر در محیط‌های کم حجم نیز قابلیت پذیر است. اسکرابرها در محدوده‌های مختلف اندازه‌ها و ظرفیت‌ها قابل تنظیم و طراحی می‌شوند تا به نیازهای مختلف صنایع پاسخ دهند. به عبارت دیگر، اسکرابرها می‌توانند به طور موثر در محیط‌های کم حجم مورد استفاده قرار گیرند.

برای محیط‌های کم حجم، اسکرابرهای کوچکتر با ظرفیت کمتر می‌توانند مناسب باشند. این اسکرابرها به طور کلی کمترین فضا را اشغال می‌کنند و می‌توانند به‌راحتی در فضاهای محدود نصب شوند. همچنین، تکنولوژی‌های مختلفی مانند اسکرابرهای خشک یا اسکرابرهای مایع برای تصفیه آلاینده‌ها در محیط‌های کم حجم قابل استفاده هستند.

قبل از انتخاب اسکرابر برای محیط کم حجم، مهم است که نیازها و شرایط خاص این محیط مورد بررسی دقیق قرار گیرد. ممکن است نیاز به تنظیمات دقیق‌تر، تکنولوژی‌های خاص یا تغییرات طراحی داشته باشد تا اسکرابر به‌طور بهینه عمل کند و محیط را به درستی تصفیه کند.

به طور کلی، استفاده از اسکرابر در محیط‌های کم حجم به دلیل امکانات تنظیمی، انعطاف‌پذیری و قابلیت‌های مختلف آنها می‌تواند به بهبود کیفیت هوا و کاهش آلودگی در این نواحی کمک کند.

پست قبلی

پیشنهاد نظافتی اتحاد صنعت برای استخر ها

پست بعدی

مزایای دستگاه زمین شوی جهت نظافت سطوح کف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *