تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی
تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی | نظافت به سبک فردا

پیشنهاد نظافتی اتحاد صنعت برای صنایع خودرو سازی

خودروسازی

صنعت خودرو سازی یکی از گسترده ترین صنایعی است که در حال حاضر در آن به فعالیت های گسترده پرداخته می شود. این صنایع همگی بخش های طراحی، تولید و عرضه اتومبیل و جورواجور قطعات مربوط به آن را در بر می گیرد. امروزه کارخانه های متعددی در زمینه تولید خودرو و قطعات آن مشغول به فعالیت هستند. کارخانه های خودرو سازی و تولید قطعات جانبی در زمره مراکز صنعتی قرار می گیرند و ایجاد آلودگی در آن ها اجتناب ناپذیر خواهد بود. سالن های تولید، انبارها، سالن های رنگ، خطوط تولید، تأسیسات و تجهیزات، جایگاه ها و … از جمله دپارتمان هایی هستند که در صنایع خودرو سازی انجام عملیات نظافت اجبار پیدا می کند. نظافت صنعتی یکی از روش های مناسب است که می تواند متناسب با آلودگی های مختلف می توان دستگاه کاملا تخصصی به کار گرفت.

نظافت صنعتی صنایع خودروسازی

با بهره‌گیری از انواع دستگاه های نظافت صنعتی کلیه امور مربوط به نظافت و شستشو با سرعت بالا، کیفیت مطلوب و ایمنی تضمین شده انجام می پذیرد و در نتیجه آن کیفیت محصولات تولیدی حفظ می گردد.

کفشوی صنعتی

به منظور منظور شستشوی صنعتی سطوح کف در سالن های تولید، انبارها و دپارتمان های اداری دستگاه اسکرابر مورد استفاده قرار می گیرد. اسکرابر یا کف شوی صنعتی دستگاهی مکانیزه است که سطح خاک را شستشو داده و به طور هم زمان خشک می کند و به این ترتیب آلودگی های سطوح کف از بین می رود. زمین شوی یک دستگاه با قابلیت اطمینان و قدرت مانور بالا بوده و می تواند در راهروهای سالن های تولید حرکت کند.

– جاروی محوطه

انبارها و محوطه کارخانه غالباً دارای فضای گسترده‌ای هستند که توسط بهره‌گیری از دستگاه سوییپرصنعتی به آسانی نظافت می شوند. جاروب صنعتی سرنشین دار داخل مسیر حرکت خود آلودگی ها و پس مانده‌ها را جمع آوری کرده و از انتشار گرد و خاک جلوگیری می کند. این دستگاه پاکیزه کردن صنعتی توسط تجهیز به برس های دوار طراحی شده در دو مدل دستی و سرنشین دار است و متناسب با وسعت پیرامون می توان از مدل مناسب بهره برد. هرچه مخزن‌ها ابعاد بزرگتری داشته باشند مقدار دفعات تخلیه کاهش یافته و سرعت عملیات نظافت افزایش می یابد.

– مکنده صنعتی

در میان تاسیسات صنعتی و خطوط تولید، ضایعاتی هم چون براده های آهن و … ایجاد می شود که عدم جمع آوری آن ها در فرآیند تولید اختلال ایجاد کرده و خرابی به بار می آورد. در این میان به منظور انحام عملیات نظافت به شیوه ای ایمن و سیع می توان از روش های نظافت صنعتی استفاده نمود. یکی از این دستگاه ها مکنده یا جاروبرقی صنعتی است که با دارا بودن قدرت زیاد، بدنه مقاوم، قابیلت کارکرد مداوم و مخزن با ظرفیت مناسب بی ایجاد وقفه در فرایند تولید می تواند این ضایعات را جمع آوری نماید.

– کارواش صنعتی

سالن های رنگ در کارخانه های خودروسازی از صفحات مشبکی تشکیل شده اند و با گذشت زمان به دلیل پاشش رنگ لایه های قطوری از رنگ بر روی این شبکه ها شکل می بندد و منجر به بسته شدن این صفحات خواهد شد. با بهر مندی از واترجت صنعتی فوق فشار قوی به همراه پست زمین شوی امکان رفع این لایه ها در سالن های رنگ فراهم می گردد. قطعات و تجهیزات پیشه‌وری صنایع خودروسازی نیز توسط استفاده از سامان های واترجت پیشه‌وری آب گرانجان و ای کارواش آب حار شستشو شده نگهداری به‌انحطاطکشیده‌شدن های پیچیده در دم ها را از میان عبید و به منظور این تنظیم میزان فرسایش در دم ها کاسته و محصول درازی زاد در دم ها افزوده می شود.

چقدر این محتوا مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید تا امتیاز دهید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا:

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید !

پست قبلی

پیشنهاد نظافتی اتحاد صنعت برای پایانه ها

پست بعدی

دستگاه ساب یا کف ساب چیست ؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *