در حال بارگذاری

جشنواره 20 میلیونی !!

یک خرید برد ، برد

با خرید دستگاه های نظافت صنعتی برنده خوش شانس ما باشید


اسکرابر

شرایط جشنواره یک خرید برد ، برد

محصول با کیفیت خریداری کنید و از ما هدیه بگیرید


از 1 آبان ماه تا 15 بهمن ماه

شرکت اتحاد صنعت صدرا برای مشتریان خود 20.000.000 میلیون تومان جایزه نقدی در نظر گرفته است . فرصت را از دست ندهید !! شما می توانید برنده خوش شانس ما باشید.
از اول آبان ماه به ازای هر 50 میلیون تومان خرید یک کد قرعه کشی دریافت نمائید و درجشن بزرگ ولادت حضرت علی (ع ) مصادف با روز پدر 15 بهمن ماه برنده خوش شانس ما باشید. در نظر داشته باشید در کنار خرید یک محصول بروز و با کیفیت یک هدیه ارزشمند هم دریافت خواهید کرد.

اسکرابر دستی ( کابلی و شارژی )

اسکرابرهای دستی یکی از انواع زمین شوی‌های‌ صنعتی می باشند . دستگاه‌های‌ کف شوی‌ دستی به مقصود نظافت‌ راهروها و راه های باریک‌ سطح‌ها مسطح حتی با وجود مانع‌ها بسیار‌ مناسب می باشند . زمین‌ شوی های دستی به علت داشتن ابعاد کم ، وزن پایین‌ ، دسته های تاشو ، باتری شارژر داخلی و جا به جایی راحت مناسب‌ بکارگیری در محیط های پر تراکم گشته اند . دستگاه‌های‌ کف شوی صنعتی دستی دارای قدرت مانور‌ بسیار‌ بالایی دارند .

اسکرابر خودرویی یا سرنشین دار

اسکرابر خودرویی یا اسکرابر سرنشین‌ دار یکی از بهترین دستگاه‌ ها برای شستشوی سطح‌ها در محیط‌های‌ وسیع هستند . زمین شوی های صنعتی با داشتن توانایی مانور‌ بالا‌ در محیط‌های‌ باریک نیز‌ مناسب استفاده هستید و مشکلی برای کاربر‌ ایجاد نخواهند نمود‌

۰۲۱-۴۵۹۴۷۰۰۰


ارائه بهترین دستگاه های نظافت صنعتی برای اطلاع از قیمت ها و آخرین محصولات با ما در ارتباط باشید

شرکت اتحاد صنعت صدرا با بیش از ۷۰ مدل دستگاه اعم از اسکرابر صنعتی ، سوییپر ، پولیشر و جارو برقی صنعتی در خدمت مشتریان عزیز در سراسر میهن عزیزمان ایران می باشد

شرکت اتحاد صنعت صدرا

شرکت اتحاد صنعت صدرا با هدف تامین تجهیزات مکانیزه نظافتی و صنعتی و ارائه خدمات مشاوره در زمینه تجهیز صحیح و عملی تا رسیدن به بهترین راندمان کاری در مسیر انجام نظافت صنعتی بهینه تاسیس شده است. اتحاد صنعت صدرا در این مسیر با شرکت های بنامی از جمله COMAC ایتالیا که جزو طلایه داران تولیدات مکانیزه نظافت صنعتی در اروپا است طرف قرار داد می باشد. شرکت اتحاد صنعت به ارائه راهکارهای نظافتی و همچنین تامین دستگاه های مکانیزه نظافتی برای محیط های مختلف از مراکز تجاری گرفته تا کارخانه ها و نواحی صنعتی می پردازد. این شرکت به منظور انجام صحیح مسئولیت های کاری به کمک نیروهای مجرب و با تجربه در زمینه فروش کارشناسانه و خدمات پس از فروش مطمئن این مهم را سهل تر نماید. دستگاه های نظافت صنعتی همانند اسکرابر صنعتی یا کفشوی صنعتی، پولیشر،‌ جاروبرقی صنعتی، سوییپر صنعتی و فرش و مبل شوی از جمله دستگاه های ارائه شده توسط این شرکت می باشند. اسکرابر صنعتی که به منظور شستشوی سطوح کف مورد استفاده قرار می گیرد دارای دو رده بندی اسکرابر دستی و اسکرابر سرنشین دار است که در انواع مختلفی قابل ارائه می باشد. سوییپر صنعتی که جاروی شهری نامیده می شود به منظور جمع آوری گرد و خاک و آلاینده ها از سطح زمین در محیط های وسیع مورد استفاده قرار می گیرد و دارای انواع دستی و خودرویی می باشد. پولیشر دستگاهی برای شستشوی سطح زمین و کفسابی می باشد. دستگاه جاروبرقی صنعتی در بیشتر صنایع مورد استفاده قرار می گیرد و توانایی جمع آوری انواع آلاینده های جامد و مایع را از سطوح مختلف دارد. یکی دیگر از دستگاه های قابل ارائه توسط شرکت اتحاد صنعت صدرا،‌ دستگاه فرش و مبل شوی صنعتی است که قابلیت شستشو و خشک کردن سطح مبلمان و انواع فرش را دارد.

ارتباط با ما

۰۲۱-۴۵۹۴۷۰۰۰
۰۹۱۲۳۹۰۸۳۷۶

sales [at] etehadsanat [dot] com

ایران ، تهران

ثبت نام در قرعه کشی بزرگ اتحاد صنعت

#نظافت به سبک فردا با اتحاد صنعت صدرا