تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی
تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی | نظافت به سبک فردا

طرح تعویض اسکرابر فرسوده با اسکرابر جدید

صفحه اصلیطرح تعویض اسکرابر فرسوده با اسکرابر جدید

شرکت اتحاد صنعت صدرا با ارائه با کیفیت ترین و بهترین لوازم نظافت صنعتی انقلاب شگرفی در صنایع ایجاد کرده است‌ . خرید و بکارگیری لوازم نظافت‌ صنعتی از جمله اسکرابر ، سوییپر ، واترجت صنعتی ، جاروبرقی صنعتی و … به بهبود‌ عملکرد‌ نظافتی و بالاتر رفتن بهداشت محیط کمک‌ بسزایی می کند‌ . یکی از پر مصرف ترین دستگاههایی که در صنایع ، کارخانجات ، سوپرمارکت ها و … کاربرد بالایی دارد ، دستگاه اسکرابر یا زمین‌ شوی‌ صنعتی است .

مزیت تعویض اسکرابر دست دوم با دستگاه نو

در بسیاری‌ از موردهای ممکن است دستگاه اسکرابری که از آن استفاده می نمایید‌ قدیمی شده باشد و یا برای نظافت به سیستم زمین شوی توانمند تری‌ احتیاج داشته باشید . در این حالت می توانید با  استعلام قیمت دستگاه خود پس از کارشناسی، اسکرابر دست دوم خود‌ از شرکت‌ اتحاد صنعت صدرا ، به ازای مابه التفاوت قیمت آن با خیال‌ راحت  دستگاه اسکرابر جدید و با تکنولوژی بروز را خریداری نمایید .

فروش  اسکرابر دست دوم  شرکت اتحاد صنعت صدرا 

شرکت‌ اتحاد صنعت صدرا با خرید‌ اسکرابر صنعتی دست‌دوم‌ از شما و اورهال کردن‌ ( تعمیرات اساسی) آن ، ابزار کفشوی را به اشخاص و یا فروشگاه‌ ها ، سازمان‌ها‌ و … که میل خریداری اسکرابر دست‌دوم‌ را دارند ارائه‌ می دهد‌ . پس چنانچه اسکرابر دارید و می خواید دستگاه‌ بهتری را معامله نمائید ، کافی‌ است‌ با کارشناسان شرکت‌ اتحاد صنعت صدرا تماس‌ بفرمایید .

باید با استفاده از افزونه Contact form 7 فرمی ایجاد کنید تا بتوانید با استفاده از این عنصر آن را نمایش دهید.