تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی
تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی | نظافت به سبک فردا

طرح تعویض دستگاه اسکرابر دست دوم با دستگاه اسکرابر نو

صفحه اصلیطرح تعویض دستگاه اسکرابر دست دوم با دستگاه اسکرابر نو

شرکت اتحاد صنعت صدرا با ارائه با کیفیت ترین و بهترین لوازم نظافت صنعتی انقلاب شگرفی در صنایع ایجاد کرده است‌ . خرید و بکارگیری لوازم نظافت‌ صنعتی از جمله اسکرابر ، سوییپر ، واترجت صنعتی ، جاروبرقی صنعتی و … به بهبود‌ عملکرد‌ نظافتی و بالاتر رفتن بهداشت محیط کمک‌ بسزایی می کند‌ . یکی از پر مصرف ترین دستگاههایی که در صنایع ، کارخانجات ، سوپرمارکت ها و … کاربرد بالایی دارد ، دستگاه اسکرابر یا زمین‌ شوی‌ صنعتی است .

مزیت تعویض اسکرابر دست دوم با دستگاه نو

در بسیاری‌ از موردهای ممکن است دستگاه اسکرابری که از آن استفاده می نمایید‌ قدیمی شده باشد و یا برای نظافت به سیستم زمین شوی توانمند تری‌ احتیاج داشته باشید . در این حالت می توانید با  استعلام قیمت دستگاه خود پس از کارشناسی، اسکرابر دست دوم خود‌ از شرکت‌ اتحاد صنعت صدرا ، به ازای مابه التفاوت قیمت آن با خیال‌ راحت  دستگاه اسکرابر جدید و با تکنولوژی بروز را خریداری نمایید .

فروش  اسکرابر دست دوم  شرکت اتحاد صنعت صدرا 

شرکت‌ اتحاد صنعت صدرا با خرید‌ اسکرابر صنعتی دست‌دوم‌ از شما و اورهال کردن‌ ( تعمیرات اساسی) آن ، ابزار کفشوی را به اشخاص و یا فروشگاه‌ ها ، سازمان‌ها‌ و … که میل خریداری اسکرابر دست‌دوم‌ را دارند ارائه‌ می دهد‌ . پس چنانچه اسکرابر دارید و می خواید دستگاه‌ بهتری را معامله نمائید ، کافی‌ است‌ با کارشناسان شرکت‌ اتحاد صنعت صدرا تماس‌ بفرمایید .