تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی
تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی | نظافت به سبک فردا

سوالات متداول

ما به هر سؤالی که ممکن است در مورد فروش آنلاین، حقوق یا خدمات مشارکتی داشته باشید، در اینجا پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول اتحاد صنعت صدرا

دستگاه اسکرابر صنعتی یا زمین شوی یکی از مهمترین و اصلی ترین تجهیزات نظافتی مورد استفاده در بسیاری از صنایع می باشد که امروزه بسیاری از کارفرمایان و مدیران به دنبال تهیه و استفاده از آن هستند. زمین شوی صنعتی از مزیت های بسیار بالایی برخوردار می باشد که شما نیز می توانید در بین مدل های متنوع آن، یکی از بهترین و مناسب ترین این تجهیزات را تهیه کنید. با استفاده از این دستگاه فرآیند شستشوی سطح و خشک کردن آن بطور همزمان قابل انجام است. برس های چرخان نظافتی و موتور مکش بخش های مهم این دستگاه به حساب می آیند. در این صفحه به سوالات متداول در مورد اسکرابر  ، زمین شوی مانند انواع مدل ها، مزایای آن نسبت به روش نظافت سنتی دستی و چگونگی انتخاب اسکرابر مناسب پرداخته می شود.

تجهیزات نظافتی شرکت اتحاد صنعت صدرا در رده صنعتی است یا خانگی؟
شرکت اتحاد صنعت صدرا صرفا ارائه دهنده دستگاه های نظافت صنعتی است. این شرکت بیش یک دهه سابقه فعالیت در زمینه فروش و تولید دستگاه های نظافت صنعتی دارد و در آینده ای نزدیک نیز محصولات خانگی متنوع و باکیفیتی را روانه بازار خواهد نموده است.
راهکار های نظافت صنعتی اتحاد صنعت صدرا شامل چه تجهیزاتی می شود؟
شرکت اتحاد صنعت صدرا ، انواع دستگاه های نظافتی ساخت ایران و نماینده انحصاری محصولات Comac ایتالیا که محصولات این شرکت را ارائه می نماید. این دستگاه های نظافت صنعتی شامل اسکرابر یا زمین شوی صنعتی، سوییپر صنعتی، جاروبرقی نیمه صنعتی و صنعتی، جاروی نظافت شهری، واترجت یا کارواش صنعتی، نماشوی، پولیشر صنعتی و ... می شوند.
چطور می توان دستگاه مناسب با نیاز خود را انتخاب نمود؟
در منو بالای سایت شرکت ، دسته بندی محصولات آنها درج شده است. در صورت آشنایی با محصولات نظافت صنعتی، می توانید از این بخش ها دستگاه مد نظر خود را پیدا کنید و برای دریافت قیمت، خرید دستگاه و اطلاعات بیشتر با شماره تلفن شرکت و یا پشتیبانی آنلاین واتساپ تماس برقرار نمایید.. کارشناسان فروش شرکت اتحاد صنعت صدرا بصورت حضوری به مجموعه تجاری، صنعتی یا ... شما مراجعه می نمایند و تجهیزات پیشنهادی را در قالب پیش فاکتور به شما ارائه می دهند.
آیا دستگاه های برند غیر اتحاد صنعت صدرا تعمیر می شوند؟
شرکت اتحاد صنعت صدرا تنها در فروش دستگاه های نظافتی مکانیزه فعالیت نمی کند و فراتر از این موضوع، تعمیر دستگاه نظافتی در مدل ها و برند های مختلف توسط متخصصین فنی این شرکت انجام می شود. بخش خدمات پس از فروش شرکت اتحاد صنعت صدرا دارای فضایی با مساحت بیش از 5۰۰۰ متر مربع است که از کارشناسان فنی و متخصصین زبده بهره می برد.
پیگیری سفارش ها چگونه انجام می شود؟
مشتریان گرامی برای پیگیری سفارش های خود می توانند با شماره ۰۲۱۴۵۹۴۷۰۰۰ تماس حاصل نموده و از وضعیت سفارش خود اطلاع یابند. تمامی خریدها به صورت سیستمی ثبت خواهد شد و به سرعت اطلاعات مورد نظر به خریداران محترم ارائه می گردد.
آیا کالاهای صنعتی توسط تیم فنی اتحاد صنعت صدرا راه اندازی می شوند؟
بله؛ تمامی ماشین آلات نظافت صنعتی شرکت اتحاد صنعت صدرا هنگام تحویل به وسیله کارشناسان فنی از بسته بندی خارج شده و راه اندازی می شوند و آموزش های لازم در ارتباط با کارکرد، نحوه نگهداری و‌ نظافت دستگاه، ارائه خواهد شد و همچنین موارد ایمنی بیان می شود. در زمان تحویل و راه اندازی دستگاه دفترچه راهنمای دستگاه یا دستورالعمل استفاده از آن و کارت گارانتی معتبر به مشتریان ارائه می گردد.
گارانتی محصولات به چه صورت است؟
همه دستگاه های نظافت صنعتی ارائه شده توسط شرکت اتحاد صنعت صدرا دارای 1 سال گارانتی هستند به قطعاتی که تحت عنوان قطعات مصرفی شناخته می شوند، گارانتی تعلق نمی گیرد؛ هم چنین تجهیزاتی که به دلیل استفاده نامناسب و اشتباه، نوسانات برق، خطای اپراتور و یا ضربه های فیزیکی دچار آسیب شوند، شامل گارانتی نخواهند بود.
سفارش دستگاه های نظافت صنعتی شرکت اتحاد صنعت صدرا چگونه است؟
کارشناسان فروش شرکت اتحاد صنعت همواره پاسخگوی درخواست های مشتریان گرامی هستند. این عزیزان می توانند با شماره پشتیبانی آنلاین واتساپ شرکت تماس برقرار نمایند و با توجه به شرایط محیطی، محدودیت ها، بودجه و سایر نکاتی که از سوی مشتریان ذکر می شود، دستگاه یا دستگاه های مناسب معرفی خواهد شد. در صورت لزوم و درخواست مشتری، کارشناسان در محل مورد نظر حضور پیدا کرده و با بررسی دقیق شرایط تجهیزات مناسب را پیشنهاد می دهند. پس از انتخاب نهایی تجهیزات و تایید از جانب صاحب نظران مجموعه خریدار، محصول ارسال می گردد.
نحوه ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی دستگاه ها چگونه است؟
تمامی دستگاه های شرکت اتحاد صنعت صدرا دارای یک سال گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش هستند. مشتریان گرامی جهت تعمیر و اورهال دستگاه ها و همچنین تهیه قطعات یدکی می توانند با شماره ۰۲۱۴۵۹۴۷۰۰۰ تماس حاصل نموده و پس از تماس کارشناسان بخش خدمات پس از فروش در کوتاه ترین زمان ممکن به درخواست مشتریان عزیز رسیدگی می کنند. دستگاه ها برای تعمیر به مرکز خدمات پس از فروش شرکت انتقال می یابند، در غیر این صورت همکاران ما به صورت حضوری به محل مشتریان گرامی مراجعه نموده و نسبت به تعمیر دستگاه های نظافت صنعتی و تعویض قطعات آن اقدام می نمایند.
گارانتی به چه مواردی تعلق می گیرد؟
همه دستگاه های نظافت صنعتی ارائه شده توسط شرکت اتحاد صنعت صدرا دارای 1 سال گارانتی هستند به قطعاتی که تحت عنوان قطعات مصرفی شناخته می شوند، گارانتی تعلق نمی گیرد؛ هم چنین تجهیزاتی که به دلیل استفاده نامناسب و اشتباه، نوسانات برق، خطای اپراتور و یا ضربه های فیزیکی دچار آسیب شوند، شامل گارانتی نخواهند بود.
شیوه دریافت محصولات چگونه است؟
دستگاه های خریداری شده پس از خروج از انبار توسط وسایل نقلیه مناسب به محل مشتریان ارسال شده و جهت راه اندازی این محصولات نیز کارشناسان باتجربه اعزام می گردند. همچنین در صورتی که مشتریان خود تمایل داشته باشند، می توانند حضوری مراجعه نموده و تجهیزات را تحویل بگیرند.
آیا امکان مشاهده دستگاه ها از نزدیک وجود دارد؟
بله، محصولات صنعتی و خانگی اتحاد صنعت صدرا در محل شرکت در معرض نمایش قرار داده شده و مشتریان گرامی در صورت تمایل می توانند به شرکت مراجعه نموده و دستگاه ها را نزدیک ملاحظه نمایند.