تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی
تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی | نظافت به سبک فردا

دستگاه‌های نظافت صنعتی مناسب سالن‌های پذیرایی

صفحه اصلیپروژه های نظافت صنعتیدستگاه‌های نظافت صنعتی مناسب سالن‌های پذیرایی

یکی از مهم‌ترین فاکتورهای هر تالار، سالن‌پذیرایی یا رستوران رعایت نظافت تالار و بهداشت آن است. این امر در افزایش محبوبیت سالن‌های پذیرایی نقش بسزایی دارد. به دلیل رفت و آمد روزانه تعداد زیادی افراد به این مکان‌ها همواره آلودگی و گرد و غبار بر روی سطوح مختلف سالن ایجاد می‌شود، که اگر به موقع شتشو و تمیز نشود باعث ایجاد لکه و رسوبات و عامل انتشار میکروب خواهد بود. به دلیل زمینه فعالیت و تردد جمعیت این سالن‌ها باید مدام تمیز شوند. در نظافت تالار روش دستی نظافت پاسخگو نیست و برای راحتی و سرعت و کیفیت بالا باید از دستگاه‌های نظافت صنعتی استفاده شود.

 

اسکرابر مناسب تالار پذیرایی

برای انتخاب کفشوی تالار پذیرایی باید مواردی را مد نظر قرار دهید. وسعت اغلب تالار های پذیرایی به گونه ای است که امکان تردد دستگاه های سرنشین دار وجود ندارد، بنابراین مدل های دستی بیشتر برای این محیط ها مناسب هستند. با توجه به این که این دستگاه ها در دو نوع باتری دار و کابلی به بازار عرضه می شوند باید در هنگام خرید شرایط محیطی را در نظر گرفت. مزاحمت کابل دستگاه و دسترسی به پریز برق از موارد مهم در ارتباط با اسکرابر کابلی هستند که با توجه به آنها می توانید این دستگاه را تهیه کنید. البته باتوجه به شستشوی کف تالار در زمان هایی که مهمان ها حضور ندارند، کابل دستگاه مشکلی را از نظر تردد افراد بوجود نخواهد آورد. در مقابل کفشوی تالار پذیرایی از نوع کابلی وزن کمتری نسبت به مدل های باتری دار دارد و قدرت نظافتی آن با توجه به نیرو گرفتن از جریان برق مستقیم بیشتر است. کفشوی باتری دار نیز برای تالار های پذیرایی مورد استفاده قرار می گیرند. نکات مهم در ارتباط با اسکرابر باتری دار، توجه به شارژ دهی مناسب آن و ابعاد دستگاه اهمیت دارد.

از مزایای استفاده اسکرابر ها در نظافت تالار پذیرایی قابلیت شستشو و خشک کردن همزمان این دستگاه نظافتی است و کاهش زمان خشک شدن و نظافت سطح را به همراه دارد. فرایند شستشوی سطوح با زمین شوی صنعتی کاهش خطر لغزندگی سطح بعد از نظافت را فراهم می آورد.

 

پروژه قبلی

نظافت کف سالن کارخانه شکلات سازی

پروژه بعدی

نظافت اتاق بستری بیماران