تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی
تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی | نظافت به سبک فردا

زمین شور و جارو برقی مناسب مدارس

صفحه اصلیپروژه های نظافت صنعتیزمین شور و جارو برقی مناسب مدارس

بهداشت و نظافت مدارس بیش از هر زمان دیگری به دلیل انتشار ویروس کرونا  اهمیت و ضرورت یافته است و همواره باید تلاش برای ایجاد فضایی امن و به دور از میکروب ها و ویروس ها برای دانش آموزان فراهم گردد. فصل تابستان فرصتی مناسب برای نظافت عمیق و ضدعفونی تمامی بخش های ساختمان مدرسه و تجهیزات موجود در آن است. مدرسه دارای محیطی وسیع و تعداد زیادی کلاس است که امکان دارد فرآیند تمیزکاری و ضدعفونی آن برای نیروهای انسانی کاری دشوار باشد و باید راهکاری برای بهینه سازی امر نظافت در دسترس این افراد قرار گیرد. در فصل تابستان شرایطی برای تمیز کردن عمیق کف، دیوارها، محوطه و سایر سطوح فراهم است. عوامل زیادی وجود دارد که بر موفقیت یک محیط آموزشی تاثیر می گذارد، اما یکی از موارد نادیده گرفته شده جنبه های مختلف پاکیزگی می باشد. با بهره مندی از تجهیزات حرفه ای، نظافت صنعتی مدارس با سرعت، دقت و سهولت بیشتری انجام می پذیرد.

زمین شور صنعتی

دستگاه اسکرابر  یا همان کف شوی صنعتی قابلیت شستشوی مکانیزه، سریع و خشک کردن همزمان را در اختیار شما قرار خواهد داد. چیزی که هرگز به واسطه تجهیزات نظافتی سنتی تجربه  نخواهید کرد .

جاروبرقی صنعتی

نظافت مراکز آموزشی  به منظور جمع آوری آلودگی­ ها از سطوح کف سالن­ های آمفی تئاتر، نمازخانه و کتابخانه می ­توانید از دستگاه جاروبرقی صنعتی استفاده کنید.

 

پروژه قبلی

نظافت سالن دانشگاه با اسکرابر صنعتی

پروژه بعدی

نظافت کشتارگاه ها گوشت و مرغ با اسکرابر