تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی
تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی | نظافت به سبک فردا

زمین شوی بیمارستان ها

صفحه اصلیپروژه های نظافت صنعتیزمین شوی بیمارستان ها

اسکرابر کف شوی بیمارستانی

اسکرابر کف شوی بیمارستانی به طور تخصصی برای کار در محیط بیمارستان و درمانگاه طراحی تولید شده است.یکی از آلوده ترین بخش ها در محیط های بیمارستانی کف سالن های بیمارستان می باشد.به علت نوع و میزان آلودگی های موجود در کف بیمارستان ها انتخاب روش نظافت کف بسیار با اهمیت می باشد.بهترین روش نظافت برای شستشوی کف زمین بیمارستان ها روش مکانیزه نظافت می باشد.در روش شستشوی مکانیزه نظافت بیمارستان انتخاب دستگاه و مواد شوینده بسیار مهم می باشد.

از سوی دیگر، با افزایش جلوه های بصری و القا حس نظافت و تمیزی به بیماران و همراهان آنها، باعث افزایش اعتماد و ارتقا دید ایشان نسبت به سیستم مدیریتی مراکز درمانی می گردد. مسلم است که استفاده از شیوه های سنتی در نظافت چنین اماکنی، نمی تواند پاسخگوی مناسبی برای نیاز های نظافتی این مراکز بوده وسطوح بهداشتی مورد نظر را فراهم آورد. علاوه بر این، وسعت اماکن درمانی، ازدحام و تردد بالای بیماران و همراهانشان، عدم کیفیت مناسب و زمان بر بودن، از دیگر مواردی هستند که باعث نا کارآمدی شیوه های سنتی در نظافت این مراکز می شوند. استفاده از شیوه های مدرن و ماشین آلات مکانیزه ایی چون دستگاه های اسکرابر صنعتی، علاوه بر اینکه نظافتی موثر و با کیفیت را ارایه می دهد، می تواند تاثیر چشمگیری در کاهش هزینه ها داشته باشد.

مشخصات فنی اسکرابر کف شوی بیمارستانی

دستگاه های اسکرابری که در محیط های بیمارستانی قرار است کار کنند و در این محیط ها مورد استفاده قرار بگیرند می بایست دارای ویژگی های زیر باشند.

  • حداقل صدا و کم صدا بودن دستگاه اسکرابر
  • دارای قدرت مانور بسیار بالا و امکان کار در حین عبور و مرور
  • امکان جابه جایی آسان در طبقات به وسیله آسانسور ( دستگاه باید در ابعادی باشد که به راحتی وارد آسانسور شود )
  • قدرت شستشوی و پاک کنندگی بالا
  • امکان شارژدهی بالا

 

 

پروژه قبلی

نظافت سالن بانک ها

پروژه بعدی

اسکرابر مناسب بیمارستان روان پزشکی (تیمارستان )