نظافت باشگاه بدنسازی

صفحه اصلیپروژه هانظافت باشگاه بدنسازی

به نظافت باشگاه ورزشی خود چقدر اهمیت می دهید؟ دستگاه های ورزشی شما چقدر تمیز می باشند؟ با شیوع ویروس COVID 19 و وجود سایر میکروب های مضر (باکتری ها ، ویروس ها ، قارچ ها) ، مدیریت سالن های ورزشی باید روش های ضدعفونی کنندگی خود را بررسی کنند تا سلامت ورزشکاران خود را تضمین کنند.

اگر صاحب یا مدیر سالن بدن سازی هستید ، اطمینان حاصل کنید که بهترین روش های تمیزکاری را اجرا می کنید. این مهم نه تنها برای کند کردن شیوع COVID 19 بلکه برای جلوگیری از سرایت عفونت های دیگر مانند سرماخوردگی ، آنفولانزا و عفونت های پوستی می تواند بسیار مهم باشد.

اگر نظافت سالن ورزشی و موارد بهداشتی را رعایت نکنید ، ممکن است برخی از اعضا ، عضویت خود را فسخ کنند. ورزشکاران به یک سالن ورزشی تمیز نیاز دارند تا با خیال راحت تمرینات ورزشی خود را انجام دهند.

 

 

جاروبرقی‌:

از دستگاه جارو برقی صنعتی می توان به منظور جاروب سطوح هموار و ناهموار استفاده کرد. در نظافت باشگاه و سالن های بدنسازی می بایست دستگاه ها و سطوح نظافت شوند که دستگاه جاروبرقی این امکان را با بهره گیری از سری های متنوع فراهم می کند. فیلتر های قدرتمند جاروبرقی صنعتی از بازگشت مجدد آلودگی به فضای باشگاه تحت نظافت جلوگیری می کنند.

 

 اسکرابر صنعتی:

دستگاه کفشور صنعتی در مدل های متفاوتی وجود دارد که به منظور شستشوی سطوح هموار کف در باشگاه ها می توان از اسکرابر های دستی و باتری دار کوچک استفاده کرد. همه سطوح به طور کامل با اسکرابر های دستی کوچک کفشویی شده و خشک می شوند. به همین دلیل می توان در طول روز و هنگامی که باشگاه باز است شستشو را انجام داد.

 

پروژه قبلی

نظافت محیط استخر با اسکرابر دستی

پروژه بعدی

نظافت پارکینگ طبقاتی