تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی
تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی | نظافت به سبک فردا

نظافت باغ تالار های عروسی

صفحه اصلیپروژه های نظافت صنعتینظافت باغ تالار های عروسی

وجود فضای سبز در باغ تالارها و فضای باز مجتمع های تفریحی رفاهی، باعث افزایش زیبایی نمای بیرونی این اماکن می شود. همین امر موجب جذب افراد و اقامت بیشتر آنها در محیط شده و منجر به افزایش بهره وری اقتصادی این اماکن می گردد.. باغ تالارها معمولا دارای محیطی وسیع برای پذیرایی از افراد هستند و از این رو انتخاب بسیاری از مجموعه ها می باشند. یکی از مهمترین مواردی که در انتخاب تالار بسیار تاثیر گذار است نظافت و تمیز بودن آن است. از این رو حفظ نظافت تالارهای پذیرایی برای حفظ مشتریان و جلب نظر آنان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

نظافت باغ تالارها  به دلیل وسعت آنها با استفاده از روش های قدیمی به سختی امکان پذیر است.استفاده از نظافت صنعتی، به دسترسی به کیفیت مطلوب در نظافت این محیط های وسیع کمک شایانی می نماید.

تجهیزات و دستگاه های نظافت صنعتی

استفاده از تجهیزات نظافت صنعتی برای نظافت سالن سر پوشیده باغ تالار  باعث افزایش کارایی، بهره وری پرسنل، افزایش درآمد و کاهش اتلاف زمان در مجموعه می گردد.این تجهیزات این امکان را به افراد می دهند تا در کمترین زمان ممکن محیط های وسیع را با بالاترین کیفیت نظافت کرد.

برای نظافت صنعتی تالار پذیرایی از دستگاه های زیر می توان استفاده نمود:

  1. واترجت
  2. اسکرابر
  3. نماشو
  4. پولیشر
  5. سوییپر

 

اسکرابر یا زمین شوی صنعتی

نظافت سطح کف درتالار پذیرایی اهمیت ویژه ای دارد. برای نظافت این سطوح می توان از دستگاه اسکرابر(زمین شوی صنعتی) استفاده نمود. این دستگاه در نوع کابلی و باطری دار قابل استفاده است.

از مزایای استفاده از اسکرابر برای نظافت، قابلیت شستشو و خشک کردن همزمان این دستگاه است که این ویژگی کاهش زمان خشک شدن و نظافت سطح را به همراه دارد

سوییپر یا جاروی محیط

فضای سبز به کار رفته در محیط خارجی این اماکن احساس  آرامش  ایجاد و جلوه های بصری تاثیر زیادی در جذب مشتریان این محیط ها ایفا می کند. ایجاد آلودگی و زباله در این محیط به خاطر حضور مراجعه کنندگان و ریزش برگ های زرد و خشک درختان اجتناب ناپذیر و از کنترل خارج می باشد. اما نکته مهم نظافت و از بین بردن آلودگی های ایجاد شده در محیط می باشد برای نظافت محیط خارجی باغ تالار از دستگاه سوییپر استفاده می شود  نظافت این اماکن هم برای جذب مشتری و هم برای ارتقا سطوح بهداشتی و حفظ سلامت پرسنل و حاضرین در این مکان ها از اهمیت ویژه ایی برخوردار می باشد.

 

پروژه قبلی

سالن شوی بیمارستان کودکان

پروژه بعدی

نظافت محیط کارخانه های تولید دارو