تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی
تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی | نظافت به سبک فردا

نظافت برج اداری و تجاری با اسکرابر

صفحه اصلیپروژه های نظافت صنعتینظافت برج اداری و تجاری با اسکرابر

نظافت برج مسکونی، نظافت برج اداری و تجاری

با تغییر سبک زندگی افراد و افزایش جمعیت، افراد بیشتری در برج ها و مجتمع های مسکونی و تجاری به زندگی و فعالیت های تجاری خود مشغول هستند. زندگی و فعالیت در این مکان ها سبک خاص خود را دارد در همین راستا سایر خدمات مربوط به برج ها مانند خدمات نظافت برج های اداری با نظافت آپارتمان ها با هم تفاوت دارند. در کنار نظافت برج های مسکونی، نظافت برج های تجاری نیز به علت عبور و مرور بیشتر، تقاضای بالاتری دارد. در ادامه در همین راستا نظافت مجتمع های مسکونی، نظافت شهرک و نظافت مجتمع تجاری نیز در کنار آنها ارائه می شود. در ادامه به اقداماتی که در حوضه نظافت برج های مسکونی و اداری ارائه می شود و عوامل موثر بر هزینه نظافت برج مسکونی می پردازیم

اهمیت نظافت برج به روش نوین

مراکز و مجتمع های تجاری و مسکونی از بخش های بسیاری تشکیل شده اند، این بخش ها در معرض انواع آلودگی های محیطی قرار دارند، آلودگی هایی که می توانند سلامت افراد حاضر در محیط را به مخاطره انداخته و از تعداد مراجعین بکاهند. نظافت برج و مجتمع مسکونی و تجاری امروزه دیگر با روش های سنتی انجام نمی پذیرد بلکه برای هر بخش از محیط متناسب با نوع آلودگی دستگاهی تخصصی قابل استفاده می باشد. دستگاه هایی نظیر اسکرابر صنعتی  ، جارو برقی صنعتی و… که با طراحی ویژه حتی در زمان حضور افراد در محیط نیز امکان به کارگیری داشته و به بهداشت محیط کمک فراوانی می نمایند.

 

نظافت برج مسکونی شامل چه قسمت هایی می شود؟

نظافت برج به صورت تخصصی باید توسط تیم حرفه ای و با وسایل نظافت صنعتی انجام شود. زیرا برج ها طبعا به علت رفت و آمد بیشتر، در معرض آلودگی بیشتری هم قرار دارند. در این راستا بدون برنامه ریزی درست و کاربردی قطعا خدمات تمیزکاری برج ها موثر واقع نمی شود. از جمله قسمت هایی که در پروسه نظافت برج اداری و مسکونی و نظافت مجتمع مسکونی و نظافت مجتمع تجاری باید رسیدگی شوند عبارت اند از:

  • نظافت فضای سبز برج و محوطه
  • نظافت ورودی ساختمان
  • نظافت نمای برج
  • نظافت لابی برج
  • نظافت راهرو و راه پله برج
  • نظافت آسانسور
  • نظافت پارکینگ برج ها

 

 

 

 جاروبرقی صنعتی برج

حذف ذرات ریز گرد و غبار در محیط جزء جدایی ناپذیر فرایند نظافت می باشد. یک جاروبرقی خانگی از مخازن کوچک، فیلتراسیون ضعیف و قدرت و سرعت مکش پایین برخوردار است، درنتیجه به کارگیری آن در عملیات نظافتی در وسعت بالا انتخاب مناسبی نمی باشد. درنتیجه لازم است تا حداقل به یک مکنده تجاری و نیمه صنعتی متناسب با حجم آلودگی ها و نیاز نظافتی مجهز شد.

 

 

 

اسکرابر صنعتی برج

در گذشته شستشوی سطوح کف با استفاده از روش های سنتی نظیر به کارگیری تی های شستشو انجام می شد. در نظافت برج و مراکز وسیع استفاده از این روش بسیار طاقت فرسا بوده و حتی در برخی موارد ممکن نیست. به منظور ساده نمودن فرایند نظافت همواره می توان از دستگاه های تخصصی نظیر کفشوی صنعتی استفاده نمود. انجام عملیات شستشو با اعمال فشار یکنواخت و قابل تنظیم بر سطح، با کمترین میزان انرژی اعمال شده از جانب کاربر و کمترین میزان آب و مواد شوینده مصرفی، با امکان استفاده از برس ها و پد های مناسب با جنس سطح از جمله مزایایی است که استفاده از دستگاه اسکرابر صنعتی در نظافت برج ها به ارمغان می آورد.

 

 

 

 

 

 

 

 

پروژه قبلی

نظافت طبقات تجاری و مسکونی با اسکرابر

پروژه بعدی

نظافت سالن انتظار با زمین شوی صنعتی