تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی
تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی | نظافت به سبک فردا

نظافت خانه سالمندان

بدون شک نظافت و پاکیزگی برای مکان های مانند خانه سالمندان اولویت اول می باشد. فارق از این که در مجموعه کار می کنید یا اینکه به عنوان کسی هستید که از افراد سالمند و ناتوان در منزل خودشان مراقبت و پرستاری می نمایید، نظافت و پاکیزگی را می توان اصل اول و مهم دانست. نظافت و پاکیزگی نه تنها برای سلامتی خود، بلکه برای سلامتی و تندرستی کسانی که شما از آن ها مراقبت می نمایید، اهمیت ویژه ای دارد. در ادامه به چند روش مفید به منظور حفظ نظافت در اتاق های مراقبت آسایشگاه سالمندان یا منزل اشاره می نماییم:

 

اسکرابر خانه سالمندان و ویژگی های آن

دستگاه اسکرابر صنعتی یا کف شوی صنعتی یک ماشین تخصصی برای شستشو و خشک نمودن هم زمان سطح زمین است که در زمینه ضدعفونی شدن سطوح کف نیز کاربرد موثر دارد. مخزن آب تمیز دستگاه دارای ظرفیت مناسبی می باشد که با کمک آن بخش زیادی از سطح بدون توقف شستشو خواهد شد. اسکرابر در مدل های برقی و باتری دار ارائه شده که جهت حفظ ایمنی بیشتر سالمندان استفاده از انواع باتری دار بهتر است.

به دلیل رفت و آمدهای زیاد همواره آلودگی از طریق کف کفش ها به بخش های داخلی مراکز نگه داری سالمندان منتقل شده و با هر قدم گذاشتن از بخشی به بخش دیگر، آلودگی در همه جا پراکنده می شود. به منظور به حداقل رساندن آلاینده ها و میکروب های پراکنده شده، باید شستشوی مداوم سطوح با اسکرابر صنعتی خانه سالمندان انجام پذیرد تا محیطی امن و سالم برای افراد سالخورده و بیمار فراهم گردد.

نظافت را برنامه ریزی شده و منظم انجام دهید

اجرای یک برنامه منظم، دقیق و برنامه ریزی شده برای اطمینان از اینکه اتاق های مراقبت یا خانه تمیز و پاکیزه بمانند ، لازم و ضروری است. اجرای یک سیاست برنامه ریزی شده در انجام کارهایتان، شما را در انجام اهداف خود کمک شایانی خواهد کرد. افرادی که مسئول بخش خدمات و نظافت مجموعه می باشند می بایست وظیفه خود را به درستی انجام نموده و در صورت عدم توجه، مسئول خواهند بود.

بازرسی های منظم انجام دهید

شخصی که مسئول بررسی نظافت اتاق ها می باشد، می بایست به طور منظم بازرسی های لازم را برای اینکه امور نظافتی به شکل صحیح و استاندارد انجام شده باشد، انجام دهد. گاهی برخی اتاق ها به چند بار نظافت در روز احتیاج دارند که با بازرسی های منظم می توانید بررسی های لازم را انجام دهید. به خصوص حمام ها و آشپزخانه ها نیازمند بازرسی های منطم می باشند.

مزایای دستگاه اسکرابر صنعتی برای سرای سالمندان

اسکرابر خانه سالمندان در کنار افزایش سرعت عمل و کیفیت نظافت از مزایای برجسته و قابل توجه دیگری برخوردار است

 

 

 

 

 

پروژه قبلی

اسکرابر مناسب بیمارستان روان پزشکی (تیمارستان )

پروژه بعدی

زمین شوی کلینیک ها و درمانگاه ها