نظافت پارکینگ طبقاتی

صفحه اصلیپروژه هانظافت پارکینگ طبقاتی

پارکینگ های طبقاتی، پارکینگ مجتمع های مسکونی، اداری و تجاری به دلیل حجم بالای تردد ماشین ها به سرعت کثیف و آلوده می شوند و سیاهی  به جا مانده بر روی سطح کف پارکینگ جلوه ناخوشایندی به محیط می دهد.

پاک کردن رد لاستیک به جا مانده نیز با ابزار و  روش های سنتی نتیجه مطلوبی نخواهد داشت.

با استفاده از ماشین آلات صنعتی مناسب و مواد شوینده مخصوص می توان تمام آلودگی انباشته شده در سطح کف  پارکینگ را از بین برد.

 

نظافت پارکینگ در دو حالت انجام می شود:

  1. حالت اول نظافت و پاکسازی اساسی اولیه می باشد.
  2. حالت دوم شستشو و نظافت دوره ای

 

در نظافت و شستشوی اولیه ابتدا می بایست زباله های حاصل از بنایی را تمیز نمود.پس از جمع آوری زباله های ناشی از ساخت و ساز می بایست آثار حاصل از بنایی پاک شود.این آثار می تواند سیمان ، رنگ یا هرچیز دیگه ای باشد که می بایست توسط تیغ کاتر مخصوص تراشیده شود.پس از تراشیدن سیمان و چسب و … می بایست کار سشتشو توسط دستگاه های اسکرابر یا پولیشر و مکنده صنعتی انجام شود.به وسیله دستگاه های واترجت صنعتی نیز می توان سطح کف زمین را شستشو داد.انتخاب بهترین دستگاه نظافتی بستگی به شرایط پارکینگ دارد.

از جمله مهمترین نکاتی که باید در نظر گرفت به شرح زیر می باشند:

  • مساحت پارکینگ
  • جنس کف
  • نوع آلودکی و کثیفی

در نظافت دوره ای پارکینگ کار نظافت می بایست به شکلی انچام شود که میزان آلودگی افزایش نیابد.

 

 اسکرابر پارکینگ

زمین شوی یک دستگاه کاملا تخصصی در شستشوی سطوح کف بوده که به صورت کاملا مکانیزه به از میان برداشتن انواع مختلفی از لکه و رد از کفپوش ها می پردازد. چراکه در فرایند نظافت پارکینگ، کفپوش ها به دلیل تردد بالای صورت گرفته در محیط از اهمیت بسیار بالایی برخوردار اند. رد دلاستیک، نشت روغن، انواع جرم و لکه و… همگی از آلودگی های آسیب زننده به کفپوش ها بوده که ایمنی افراد در محیط را به خطر می اندازنند. اما اسکرابر پارکینگ می تواند بدون دخالت مستقیم کاربر به شستشوی عمیق سطوح بپردازد.

 

 

 

نظافت پارکینگ با دستگاه و تجهیزات نظافت صنعتی و انواع مواد شوینده و واکس مخصوص توسط کادر مجرب

در صورتی که به نظافت پارکینگ با دستگاه نیاز دارید با شماره  ۰۲۱۴۵۹۴۷۰۰۰ تماس حاصل فرمائید.

پروژه قبلی

نظافت باشگاه بدنسازی

پروژه بعدی

نظافت طبقات تجاری و مسکونی با اسکرابر