تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی
تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی | نظافت به سبک فردا

نظافت کافه و قنادی ها با تجهیزات نظافت مکانیزه

صفحه اصلیپروژه های نظافت صنعتینظافت کافه و قنادی ها با تجهیزات نظافت مکانیزه

صنعت نانوایی یکی از قدیمی ترین و پرمخاطب ترین صنایع غذایی از گذشته تا به امروز می باشد. نانوایی های تجاری زمان طولانی  را صرف تولید خوراکی ها، دسرها و نان مورد علاقه ما می کنند. این مراکز تجاری با توجه به حجم کاری بالا و نوع مواد اولیه خود، می توانند به سرعت دچار آلودگی شوند. وجود آلودگی در این محیط ها به معنی کاهش بهداشت و پایین آمدن کیفیت و سلامت مواد غذایی تولید شده در این صنعت می باشد. بدین ترتیب، برای افزایش بهره وری سلامت و ارتقا کیفیت بهداشت، حفظ نظافت فر صنعتی اهمیت بالایی دارد.

 

بخش های نظافتی شیرینی فروشی

نظافت سطوح کف  سالن یکی از با اهمیت ترین بخش هایی است که در نظافت شیرینی پزی باید با دقت بسیار زیادی انجام گیرد. علاوه بر شستشو و تمیز نگه داشتن سطوح کف در بخش فروشگاه و تولید، تمیز کردن بخش های شیرینی پزی شامل آشپزخانه و تجهیزات پخت و پز ماند فر ها باید مد نظر قرار گیرد. تمیز کردن ظروفی که برای تولید یا نگهداری از شیرینی مورد استفاده قرار می گیرد نیز دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد و شما باید در نظافت شیرینی فروشی به این مسائل اهمیت بسیار زیادی دهید. تمامی ابزاری که به صورت مستقیم با شیرینی خام یا پخته شده در ارتباط هستند باید به خوبی شسته شده و نظافت شوند تا در نهایت بتوانید تولید شیرینی را با بهترین کیفیت و در سلامت کامل انجام دهید.

 

اسکرابر در قنادی

اسکرابر ها یا کف شوی های صنعتی با استفاده از برس تعبیه شده در دستگاه و پاشش آب تمامی آلودگی های چسبیده به سطوح و گرد و خاک نشت کرده را نظافت کرده و در نهایت آب آلوده به واسطه سیستم مکش و تی نصب شده در انتهای دستگاه جمع آوری شده و سطوحی خک و تمیز حاصل می گردد.هم زمانی فرآیند شستشو و خشک کردن در اسکرابر ها یکی از ویژگی های مهم دستگاه های اسکرابر صنعتی می باشد.

 

اهمیت نظافت فر های صنعتی شیرینی و نان پزی

تمیز کردن منظم فر به معنای تضمین سطح بالای بهداشت، کارایی بسیار خوب، افزایش طول عمر فر و جلوگیری از خطر آلودگی است. در نانوایی‌ها و کارخانه‌های شیرینی‌پزی، فرآیند تولید می تواند به باقیماندن مواد غذایی در فر باشد که ممکن است تولید و پخت محصولات بعدی را تحت تاثیر قرار داده و آلوده کند. از این رو، نظافت فر قنادی که اصلی ترین ابزار کار در تمیز کردن فر صنعتی است اهمیت بالایی داشته و باید با دقت تمیز شود تا بالاترین سطح کارایی و کیفیت را تضمین نماید. بهترین راه برای تمیز کردن نظافت فر صنعتی با جاروبرقی صنعتی  و جلوگیری از آلودگی مواد غذایی، مکش آلودگی ها و انتقال آنها به خارج از محیط است.

 

 

پروژه قبلی

نظافت صنعتی حوزه علمیه

پروژه بعدی

نظافت کشتارگاه ها با دستگاه اسکرابر صنعتی