تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی
تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی | نظافت به سبک فردا

نظافت کف پوش سالن با پولیشر

صفحه اصلیپروژه های نظافت صنعتینظافت کف پوش سالن با پولیشر

مزایای استفاده از دستگاه پولیشر

از جمله مزایای به کارگیری دستگاه پولیشر می توان به موارد زیر اشاره نمود:

– افزایش عمر کفپوش ها

استفاده از دستگاه پولیشر به منظور افزایش طول عمر کفپوش ها و بازگرداندن جلا از دست رفتن سطوح از اصلی ترین کاربردهای این دستگاه نظافت صنعتی می باشد، زیرا لایه برداری بسیار مناسب و بدون هیچ آسیبی ایجاد خواهد شد. طرز کار پولیشر ساده و به شیوه ای است که فقط برای نظافت و براق کردن از آن استفاده نمی شود و حتی بخش هایی از کف که دارای ناهمواری باشند را ترمیم خواهد نمود.

– کاهش نیاز به شستشو

در مکان های با رفت و ‌آمد زیاد سطوح با گذر زمان شفافیت خود را از دست داده و دیگر جلوه سابق را نخواهند داشت. براساس نحوه عملکرد این دستگاه نظافت صنعتی می توان با ایجاد لایه ای محافظ نظیر واکس کف و یا انواع جلادهنده ها از نشست مجدد آلودگی ها بر کفپوش جلوگیری کرده و نیاز به شستشو مجدد را کاهش داد.

– امکان به کارگیری ماده شوینده

طرز کار پولیشر متناسب با مدل دستگاه در مواردی متفاوت است، مثلا برخی از دستگاه ها دارای مخزن مواد شوینده نیز بوده که در حین چرخش برس به سطح پاشش می گردند. سطوح باید با برس های گوناگون که با جنس کفپوش مطابقت داشته باشد تمیز گردند. برس هایی که برای از بین بردن ناهمواری ها استفاده می گردد نیز با توجه به نوع ناهمواری متفاوت خواهند بود و هم سطح شدن را از طریق توزیع نیرو به شکل یکسان انجام می دهند.

 

حذف آلودگی های عمیق

زمانی که در محیطی رفت و آمد زیاد باشد و یا انواع زباله های کوچک و بزرگ در محیط باقی مانده باشد، سطح محیط دچار آسیب و ناهمواری خواهند شد که تمیز کردن آن بسیار دشوار است. خطوطی که در سطوح بوجود می آید با دستگاه های نظافتی دیگر قابل تمیز شدن نبوده، اما با آشنایی از نحوه عملکرد پولیشر مبی توان دریافت که دستگاهی مانند اسکرابر توانایی های پولیشر را ندارد و فقط قدرت نظافت و برداشتن آلودگی ها را دارد.

– قابل استفاده در محیط های مختلف

طرز کار پولیشر نشان می دهد که این دستگاه می تواند به براق کردن انواع کف پوش ها با جنس های مختلف مانند سطوح پارکت، سنگ، بتن و سرامیک بپردازد. این نوع کفپوش ها می توانند در محیط هایی مانند مراکز تجاری و مسکونی، صنعتی و… وجود داشته باشند. اهمیت دستگاه پولیشر در بین ماشین های نظافت صنعتی کاملا مشخص است و باید به هنگام کار با این دستگاه مراقب استفاده صحیح از تجهیزات درست برای پولیشر بود زیرا انتخاب اشتباه نتیجه دلخواه را برای نظافت و شفاف کردن سطوح نخواهد داشت.

 

 

پروژه قبلی

نظافت سالن انتظار با زمین شوی صنعتی

پروژه بعدی

نظافت شهرک های تجاری با سوییپر یا جاروی خیابانی