لیست قیمت کف شوی یا اسکرابر صنعتی

صفحه اصلیلیست قیمت کف شوی یا اسکرابر صنعتی

قیمت‌ اسکرابر تاثیر‌ پذیرفته‌ از عوامل فراوانی است‌ که حتما باید در هنگام خرید اسکرابر به آنها توجه نمود . اسکرابر صنعتی دستگاهی است که به قصد شستشوی مؤثر و با کیفیت سطح‌ها کف ساخت و پدیدآوری گردیده و در محیطهای گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد . این ابزار مکانیزه نسبت به شیوه های دستی از صرفه مالی و کیفیت بالاتری برخوردار بوده و همین امر بیش از پیش بر محبوبیت اسکرابر یا کفشوی صنعتی در صنایع و مشاغل گوناگون افزوده است . در کنار‌ آن افزایش سرعت‌ شستشو ، کاهش مصرف آب و مواد‌ شوینده ، افزایش بهره‌وری‌ نیرو‌های‌ انسانی ، افزایش بهداشت‌ و ایمنی محیط کار و . . . از دیگر مزیت های ویژه دستگاه زمین‌ شوی صنعتی به شمار می آید در هنگام خرید کفشوی صنعتی و سایر‌ تجهیزات‌ نظافت‌ صنعتی شاید‌ در آغاز قیمت اسکرابر یا زمین شوی صنعتی بالا به نظر برسد ، ولی با بررسی ویژگی‌ها‌ و مزایای آن در خواهیم یافت‌ که در طولانی مدت به میزان قابل‌ توجهی از هزینه های فعالیت‌های‌ نظافتی کاسته می شود .

لیست قیمت کف شوی یا اسکرابر صنعتی

رابطه‌ ظرفیت‌ کاری‌ و قیمت‌ اسکرابر صنعتی

دستگاه‌های‌ اسکرابر یا زمین‌ شوی‌ صنعتی در طرح های فراوان متنوعی طراحی‌ و تولید شده‌ اند تا امکان‌ استفاده‌ از آنها در محیط‌های‌ متعدد فراهم‌ گردد . این تنوع‌ در محصولات‌ بر قیمت‌ کفشوی‌ صنعتی در هنگام خرید‌ زمین‌ شوی‌ صنعتی تأثیر گذار‌ است و این سوال به وجود خواهد آمد آیا افزایش‌ قیمت‌ بر افزایش‌ کیفیت‌ و کارایی‌ دستگاه‌ اثر‌ دارد‌ . مخزن‌ها و پهنای شستشوی بزرگ‌ تر‌از‌جمله عواملی است که بر قیمت‌ اسکرابر صنعتی می افزایند با بزرگ‌ تر شدن‌ ابعاد کفشو ظرفیت‌ کاری‌ دستگاه‌ نیز‌ افزایش‌ خواهد یافت؛ به این دلیل محیط‌ مورد‌نظر‌ در مدت‌ زمان‌ کمتری شستشو‌ خواهد شد و بالا‌ بودن‌ ارزش زمین‌ شوی‌ صنعتی هنگام‌ خرید‌ اسکرابر صرفاً‌ به معنای هزینه‌ زیاد‌ نبوده و بهره‌مندی‌ از یک ابزار سازگار‌ با شرایط‌ محیطی ، هزینه‌های‌ جانبی را به شدت‌ کاهش‌ می دهد‌ . با خرید‌ زمین‌ شوی‌ صنعتی می توان‌ دوره‌ بازگشت‌ سرمایه‌ کوتاهی‌ را انتظار‌ داشت و هزینه‌ صرف‌ شده‌ برای خریداری اسکرابر صنعتی ، با کاهش‌ مصرف‌ آب ، ماده‌ها شوینده و انرژی‌ و افزایش‌ سطح‌ پاکیزگی‌ و بهداشت‌ محیط‌ و هم‌چنین‌ با افزایش‌ میزان‌ بهره‌وری‌ نیرو‌های‌ انسانی ، در مدت‌ زمان‌ کوتاهی‌ جایگزین‌ خواهد شد .

اسکرابر و زمین شوی کماک

سایر عوامل مؤثر بر قیمت زمین شوی صنعتی

ظرفیت کاری کفشوی صنعتی یا کفشوی سالن به عنوان یکی از مهم ترین عوامل مؤثر بر قیمت زمین شوی صنعتی مطرح گردید و هر دستگاهی که در بازه زمانی مشخص سطح بیشتری را پوشش داده و تمیز گرداند، یک زمین شوی باارزش می باشد که قیمت اسکرابر صنعتی را هنگام خرید و فروش اسکرابر صنعتی تحت تاثیر قرار می دهد. از طرف دیگر پارامترهای دیگری نیز وجود دارد که کیفیت دستگاه کفشوی صنعتی و در نتیجه قیمت اسکرابر صنعتی را تحت تأثیر قرار می دهد. در حقیقت ویژگی هایی هستند که زمین شوی صنعتی را گران تر کرده و دلیل این قیمت بیشتر کیفیت و کارایی بالاتر می باشد. با شناخت کفشور صنعتی و ویژگی های آن دستگاهی متناسب با شرایط محیطی انتخاب می گردد و به این ترتیب یک دستگاه در بهینه ترین حالت کاری خود قرار می گیرد. در ادامه چند وجه از مشخصه های یک اسکرابر مورد بررسی قرار می گیرد.

تاثیر کارخانه تولید کننده بر روی قیمت کفشوی صنعتی

در مدل های مشابه، قیمت اسکرابر صنعتی که توسط برند های مختلف ارئه می شود، متفاوت است. امروزه کشورهای مختلفی در زمینه طراحی و تولید تجهیزات نظافت صنعتی هم چون اسکرابر فعالیت دارند. برخی این دستگاه ها را به طور مستقیم و مستقل تولید نموده و برخی دیگر اقدام به مونتاژ می نمایند. بدون تردید محصولات تولید شده در کشورهای صاحب نام و صاحب صنعت هم چون آلمان از طراحی دقیق مهندسی برخوردار هستند و نسبت به تجهیزات اسمبل شده کیفیت و کارایی مطلوب تری دارند. کشور آلمان با در نظر گرفتن همه نیازها و شرایط کاری در محیط های صنعتی دستگاه هایی ارائه نموده است که هر چند قیمت کف شوی صنعتی در قیاس با دستگاه های مونتاژ بالاتر است، اما از مقاومت، طول عمر و کارایی بسیار بالایی بهره مند گردیده اند. بنابراین آلوده ترین سطوح کف را در سایت های صنعتی به خوبی شستشو می دهند در حالی که دوام و استحکام آن هم چنان حفظ خواهد شد. برای آن که خرید اسکرابر صنعتی یا خرید زمین شوی صنعتی با کاهش قیمت رو به رو باشد و در عین حال کیفیت بالایی نیز داشته باشد، محصول باکیفیت ایرانی تولید گردیده است و هم وطنان می توانند اطمینان حاصل نماید که با دانستن قیمت دستگاه اسکرابر صنعتی یا زمین شوی صنعتی خریدی مطمئن انجام داده اند.

اثر طراحی و ساخت مکانیکی بر روی قیمت زمین شوی صنعتی

سهولت کاربری و تعمیر و نگهداری می تواند بر قیمت خرید کف شوی صنعتی و فروش اسکرابر تاثیر داشته باشد زیرا که برای کاربران استفاده آسان و خرابی کم یک اصل مهم به شمار می آید. اسکرابرهای صنعتی ساخت کشور آلمان از طراحی ارگونومیک بهره مند گردیده اند و کاربران به راحتی هدایت و کنترل دستگاه را در دست می گیرند. پایه طراحی این دستگاه ها مکانیکی می باشد و قطعات پیچیده الکترونیکی که خرابی و استهلاک زیاد، هزینه های سنگین تعمیر و نگهداری و کارکرد پیچیده دارند، در ساخت آن ها به کار نرفته است. سیستم های مکانیکی اسکرابر سهولت کارکرد، خرابی کم و کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری را در پی دارند و خرید کف شوی صنعتی را یک سرمایه گذاری بهینه خواهد نمود.

تفاوت قیمت اسکرابر صنعتی سرنشین دار و دستی

دستگاه های کف شوی صنعتی از لحاظ هدایت و راهبری به دو گروه دستی و سرنشین دار تقسیم بندی می شوند و این طبقه بندی قیمت زمین شوی صنعتی را تحت تأثیر قرار می دهد. اسکرابرهای دستی نسبت به مدل های خودرویی اندازه کوچک تری دارند. در نتیجه قیمت اسکرابر صنعتی دستی پایین تر از مدل های سرنشین دار مشابه است. با بزرگ تر شدن ابعاد زمین شوی دیگر امکان هدایت آن به صورت دستی و وجود ندارد و شیوه هدایت خودرویی برای این دسته از تجهیزات نظافتی طراحی شده است. از همین رو اسکرابر سرنشین دار با دارا بودن ظرفیت کارایی بالاتر قیمت بیشتری را نسبت به سایر انواع زمین شوی صنعتی به خود اختصاص می دهد.

تاثیر داشتن موتور حرکتی جلو برنده بر روی قیمت اسکرابر

کفشوهای بزرگ تر وزن بالاتری دارند و از همین رو جهت سهولت در حرکت رو به جلوی دستگاه سیستم جلوبرنده بر روی آن تعبیه گردیده است. بهره مندی از موتور جلوبرنده بر سرعت عمل، و سهولت کارکرد دستگاه می افزاید و به دلیل ثابت و یکنواخت ساختن حرکت اسکرابر سبب بهبود قابل توجه کیفیت شستشو می گردد. با توجه به مزیت های موتور جلوبرنده یعنی قدرت بالاتر، کارایی بهتر و هم چنین صرف انرژی کمتر توسط کاربر، وجود این سیستم بر قیمت زمین شوی صنعتی هنگام خرید و فروش اسکرابر صنعتی می افزاید.

اسکرابر باتری دار

باتری داشتن کفشوی، باعث افزایش قیمت اسکرابر صنعتی نسبت به مدل های اسکرابر کابلی می شود. دستگاه های زمین شوی صنعتی اغلب در محیط های سرپوشیده مورد استفاده قرار گرفته و دارای منبع تغذیه الکتریکی می باشند که برخی از آن ها به وسیله شبکه برق و برخی دیگر توسط باتری نیروی محرکه خود را دریافت می کنند. باتری از عوامل مؤثر بر افزایش قیمت کفشوی صنعتی به شمار می آید و به طور کلی اسکرابرهای باتری دار نسبت به مدل های مشابه برقی گران تر هستند. باتری تعبیه شده بر روی این دستگاه ها از نوع ژل است و با دارا بودن هزینه های پایین و تعمیر و نگهداری و توانایی شارژدهی بالا، به عنوان باتری های صنعتی بهینه مطرح می شوند. این ویژگی های دستگاه خرید کف شوی صنعتی را به صرفه می نماید.

اثر استاندارد بودن دستگاه بر روی قیمت اسکرابر

تجهیزات مکانیزه نظافت جهت حفظ بهداشت و نظافت محیط های گوناگون به کار می روند و بر اساس نوع کاربرد دستگاه استانداردهای مختلفی به آن ها تعلق می گیرد. همه دستگاه های کف شوی صنعتی از استاندارد بهداشتی برخوردار هستند که بر طبق آن همه اجزا و قطعاتی که نیاز به نظافت پیوسته دارند، به طور کامل و به آسانی در دسترس قرار می گیرند. به این ترتیب با خرید کف شوی صنعتی توانایی بالایی در شستشوی بهداشتی سطوح کسب خواهید نمود. علاوه بر این برخی از دستگاه های زمین شوی جهت استفاده در محیط هایی با حساسیت بهداشتی بالا نظیر بیمارستان ها و مراکز درمانی طراحی شده اند که از استاندارد ویژه ای با عنوان استاندارد یا آنتی باکتریال بهره مند گردیده اند. قیمت اسکرابر آنتی باکتریال نسبت به دیگر محصولات به دلیل داشتن توانایی حذف باکتری ها تا 99.9 درصد طی سه روز کاری، بیشتر می باشد. این ویژگی قیمت اسکرابر شرکت اتحاد صنعت صدرا را تحت تاثیر قرار می دهد و بنابراین خرید زمین شوی صنعتی باید با توجه به ارزش دستگاه نسبت به قیمت کف شوی صنعتی انجام شود.

نکات مهم هنگام خرید اسکرابر صنعتی

به منظور خرید اسکرابر صنعتی یا کف شور صنعتی علاوه بر قیمت کف شوی صنعتی همواره باید چند نکته را در نظر گرفت. به عنوان مثال ویژگی های محیطی بر انتخاب زمینشور صنعتی تاثیر مستقیم دارند و تعیین می کنند چه نوع دستگاهی برای آن محیط مناسب است. مساحت تحت نظافت، پهنای راهروها و مسیرهای محدود، دسترسی به پریز برق، میزان رفت و آمد، شدت آلودگی، جنس کفپوش ها و … از مهم ترین عواملی هستند که در زمان خرید اسکرابر صنعتی علاوه بر قیمت زمین شوی صنعتی آن را در نظر می گیرند و متناسب با آن بهترین گزینه خریداری می گردد.

اسکرابر ، زمین شوی ، کف شوی چیست ؟
اسکرابر ، زمین شوی ، کف شوی ، سالن شوی از جمله دستگاه های مکانیزه برای شستشو و نظافت صنعتی می باشد که به منظور انجام هم زمان عملیات شستشو و خشک کردن زمین مورد استفاده قرار می گیرد.
تفاوت بین اسکرابر خودرویی و اسکرابر دستی چیست ؟
اسکرابر دستی از مزایای بسیار زیادی برخوردار است. استفاده از دستگاه کف شوی دستی برای محیط های با وسعت کم بسیار مفید بوده و میتواند برای کسب و کارهای کوچک بسیاری از هزینه ها را نسبت به استفاده از تی و سطل کاهش دهد.اسکرابر خودرویی یکی از ابزار مکانیزه نظافت صنعتی کارآمد و قابل اطمینان با کارایی آسان است و برای نظافت انواع محیط های وسیع و حتی پر تردد مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی خلاقانه این دستگاه به گونه ای است که از مقاومت بالا برخوردار است.
اسکرابر خودرویی برای چه محیط هایی قابل استفاده است؟
این دستگاه ها با توجه به ظرفیت مخزن خود در محیط های متنوعی مانند: مدارس، مساجد، حرم، بیمارستان، مراکز خرید، کارخانه، انبار و… کاربرد دارند.
هزینه اسکرابر برقی زیاد است یا شارژی ؟
استهلاک دستگاه شارژی بیشتر است، بدلیل تناوب در شارژ استهلاک باطری را بالا میبرد بنابراین باعث مصرف باطری بیشتر و هزینه بیشتر میگردد.
تفاوت بین کفشوی با برس غلطکی و دیسکی چیست؟
در اسکرابر دارای برس غلطکی، برس های سیلندری شکل در اسکرابر به موازات پهنای دستگاه کفشور قرار گرفته و می چرخند و همزمان با شستشوی زمین زباله و پسماند را از روی آن جمع می کنند. در دستگاه کف شوی دارای برس دیسکی از برس های دیسکی شکل استفاده می شود که در یک حرکت دایره ای به صورت موازی با کف چرخانده می شوند. هر دو مدل دستگاه کفشور معرفی شده در تمیز کردن سطوح کف کاملا موثر هستند و انتخاب بین این دو مدل فقط به نیازها و اولویت های منحصر به فرد کسب و کار شما بستگی دارد.
اسکرابر دارای موتور حرکتی و فاقد موتور حرکتی چه تفاوتی دارند؟
در اسکرابر فاقد موتور حرکتی سیستم به جلو راننده دستگاه همان برس است به این ترتیب که نیروی جلو برنده بخشی توسط هل دادن کاربر و بخشی دیگر با چرخش برس تامین می شود اما بعضی از دستگاه ها خود دارای موتور حرکتی یا ترکشن موتور هستند که در آنها دیگر نیازی به هل دادن کاربر نیست و کاربر فقط دستگاه را در جهت دلخواه هدایت می کند و در آنها سرعت حرکت دستگاه نیز قابل تنظیم است. دستگاههای دارای برس غلطکی همگی دارای موتور جلوبرنده هستند
اسکرابر صنعتی نو بهتر است یا دست دوم؟
در نهایت، این تصمیم به هزینه بستگی دارد. در حالی که اسکرابرهای نو با ضمانت نامه ارائه می شوند و امکان وجود قطعات یدکی و دراز مدت آنها در درازمدت بیشتر است. اگر بودجه پایین تری برای عملیات نظافت و شستشوی سطوح کف در نظر گرفته اید می توانید به اسکرابر های استفاده شده یا دست دوم فکر کنید
آیا در زمین شوی و اسکرابر ها برند بودن در کیفیت شستشو تفاوت دارد ؟
بله بسیار حائز اهمیت می باشد برند بودن اسکرابر و کف شوی صنعتی چون کیفیت شستشوی متفاوتی را ارائه می دهد .
چه برس هایی بر روی اسکرابر صنعتی نصب می شود؟
در هر یک از دستگاه های زمین شوی صنعتی امکان نصب برس های زبر، استاندارد و نرم موجود می باشد که با توجه به شدت آلودگی و جنس سطح انتخاب می شوند. علاوه بر آن می توان برای جلا دادن به سطح به جای برس از پد استفاده نمود.
فشار برس زمین شوی به چه معناست؟
فشار برس به معنای وزن اعمالی به سطح کف می باشد. این فشار در بیشتر مدل ها از طرف سری برس و موتور اعمال میشود. بعضی از اسکرابر ها نیز دارای یک سیستم مکانیزه کنترل و تنظیم فشار برس به سطح هستند تا عملیات به شکل مطلوب تری انجام شود.
آیا می توان از ماده شوینده در کنار اسکرابر استفاده نمود؟
برای شستشوی سطوح کثیف و بسیار آلوده بوسیله اسکرابر می توان از ترکیب آب و ماده شوینده استفاده نمود. این ترکیب با درصد مشخصی که تولید کننده ماده شوینده تعیین می کند، در داخل مخزن آب تمیز ریخته می شود. در استفاده از ماده شوینده به همراه کف شور باید توجه نمود که آن ماده ، با دستگاه اسکرابر سازگاری داشته باشد. مواد شوینده ای که کف زیادی ایجاد می کنند نیز برای استفاده در کنار اسکرابر مناسب نبوده و می توانند به موتور مکش آسیب بزنند.
آیا اسکرابرها برای پاک کردن تمام سطوح مناسب هستند؟
اسکرابرها معمولا برای نظافت تمام سطوح به جز فرش، موکت و چوب طبیعی مناسب هستند. در انتخاب اسکرابری بسیار مهم است که جنس کف را با توانایی‌‌های اسکرابر تطبیق دهید و مطمئن شوید که برس‌‌های اسکرابر انتخابی‌‌تان با جنس سطحی که لازم است نظافت شود سازگار است.
مصرف آب دستگاه کف شوی چه قدر است؟
اسکرابر صنعتی فرآیند نظافت را با استفاده از نیروی حاصل از سامانه برس زنی به انجام می رساند از همین رو با استفاده از این وسیله، مصرف آب به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. هر دستگاه زمین شوی صنعتی دارای گنجایش مشخصی است که به اندازه و ساختار دستگاه بستگی دارد.
آیا استفاده از ماشین‌های اسکرابر دشوار است؟
گرچه اسکرابرها بالاترین استاندارد تمیزی را ارائه می‌دهند اما به دلیل ساده بودن سیستم عاملشان آموزش بسیار کمی برای استفاده از این ابزارها مورد نیاز است.اگر کاربر نیازمند برنامه شست‌وشوی مخصوصی باشد، به سادگی می‌توان قبل از شروع کار سیستم را برای این امر برنامه‌ریزی و نتظیم نمود. ضمن آن که دفترچه راهنمای این ماشین‌ها به سادگی به سوالات کاربران پاسخ می‌دهد.
آیا شرکت شما خدمات تمامی برندهای اسکرابر را انجام می دهد ؟!
بله، شرکت اتحاد صنعت تعمیرات و تامین قطعات تمامی برندهادستگاه نظافت صنعتی را انجام می دهد .
آیا می توانید قطعه مورد نیاز ما را جهت یک کمپانی غیر از محصولات خودتان را تهیه کنید ؟
بله حتما، شما هر برند و هر دستگاهی از هر شرکتی خریداری کردید، ما تامین قطعات میکنیم. کافیست با واحد خدمت پس از فروش ما تماس بگیرید.
آیا اسکرابر و زمین شوی و تجهیزات نظافت صنعتی گارانتی دارند ؟
بله، برای شرکت ما کاملاً مفهوم دارد.زیرا تمامی دستگاههای نظافتی ما دارای گارانتی (۱ تا 2 ) ساله بی قید و شرط می باشند.
آیا اسکرابر های سرنشین دار و دستی گارانتی دارند ؟
بله ، تمامی محصولات اتحاد صنعت صدرا درای 1 سال گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش است .
چطور می توان دستگاه اسکرابر و زمین شوی مناسب با نیاز خود را انتخاب نمایم؟
دسته بندی محصولات همراه با برچسب کاربردی آنها درج شده است. در صورت آشنایی با محصولات نظافت صنعتی، می توانید از این بخش ها دستگاه مد نظر خود را پیدا کنید و برای دریافت قیمت، خرید دستگاه و اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۹۴۷۰۰۰تماس برقرار نمایید. در غیر اینصورت، می توانید با همین شماره تماس حاصل نموده و درخواست ارزیابی نیاز های نظافتی مجموعه خود را ثبت نمایید. کارشناسان فروش شرکت اتحاد صنعت صدرا بصورت حضوری به مجموعه تجاری، صنعتی یا ... شما مراجعه می نمایند و تجهیزات پیشنهادی را در قالب پیش فاکتور به شما ارائه می دهند.