تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی
تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی | نظافت به سبک فردا

آیا برای نظافت صنعتی به اسکرابر ، سوییپر همزمان نیاز است ؟

در برخی از صنایع احتیاج به سوییپر است و در برخی دیگر به اسکرابر صنعتی، همچنین بعضی از صنایع و محیط ها برای پاکیزه کردن سطح‌ها به هر دو نیاز دارند. سوییپرها برای نظافت گرد و خاک های شهری بسیار مناسب است. در بسیاری از موارد یک اسکرابر بسیار مناسب تر است. سوییپر در جمع آوری خاکروبه های درشت تر نظیر تراشه های آهنی، خرده چوب و مواد گرانولی بسیار کارآمد تر است. در محوطه های عظیم با آلودگی زیاد به هر دو دستگاه احتیاج است، یک اسکرابر و یک سوییپر.

 

آیا نیاز به سوییپر صنعتی داریم ؟!

استقاده از دستگاه های نظافت صنعتی موجب بهینه شدن فرآیند های نظافتی در ها کارخانه، سطح‌ها شهری، ساختمان ها و… شده و موجب افزایش بهره وری خواهد شد. دستگاه سوییپر صنعتی (جاروب خیابانی) نیز مانند دیگر دستگاه های نظافت صنعتی مزایای بسیاری را به ارمغان خواهد آورد. در ادامه برخی از مزایای نظافت با سویپر را ذکر می کنیم.

  • بهبود قابل توجه کیفیت نظافت
  • افزایش سرعت پاکسازی سطح‌ها از انواع آلودگی های ریز و درشت
  • سادگی کاربری به دلیل طراحی ارگونومیک
  • جلوگیری از بازگشت آلودگی به محیط به واسطه مجهز بودن دستگاه به فیلتر های قدرتمند
  • برخه گیری ساز سویپر از اسلوب مکش و جلوگیری از عالی گردیدن قبر دروازه هلاک پاکیزه کردن
  • تاثیر مثبت سیستم مکش برس ها بر سلامت و امنیت محیط و کارکنان

 

آیا نیاز به اسکرابر  داریم ؟!

بهره گیری از دستگاه های نظافت صنعتی در مقایسه با روش های معمول شستشو و پاکیزه کردن، مزایای متعددی به همراه دارد. اسکرابر صنعتی نیز دستگاهی کاربردی به‌قصد شستشوی سطح‌ها کف بوده و با بهره گیری از آن، ویژگی های بسیاری برای کاربرد و سطوح مهیا خواهد شد. در ادامه برخی از مهم ترین و موثر ترین مزایای استفاده از دستگاه های اسکرابر ذکر شده است.

 

  • افزایش کیفیت شستشو

مدل‌سازی خاص دستگاه اسکرابر صنعتی موجب می شود تا فشار وارد بر سطوح از طرف برس ها به صورت کاملا یکنواخت صورت پذیرد. در نتیجه همه بخش های محیط به طور یکسان نظافت می گردد و کیفیت حاصل در مقایسه با روش های سنتی شستشو افزایش چشم گیری خواهد داشت. همچنین در مراکز صنعتی نظیر کارخانه ها و کارگاه ها لازم است تا سطوح کف به صورت کامل شسته شود که این امر با استفاده از دستگاه های تخصصی نظافت نظیر کفشور صنعتی امکان پذیر است.

 

  • افزایش سرعت انجام عملیات شستشو

گستردگی بالای مراکز صنعتی موجب می شود تا کار پاکیزه کردن خوب امری زمانبر تبدیل گردد، از طرفی نیاز به شستشوی پیوسته و روزانه برخی از این محیط ها به کارگیری نیروی خدماتی بیشتری می طلبد. این درحالی است شستشوی صنعتی با کمک دستگاه اسکرابر سرعت نظافت را تا چندین برابر افزایش می دهد. در نتیجه کاهش زمان نظافت و جلوگیری از ایجاد مزاحمت در اثر انجام فرآیند شستشو به دلیل تعجیل بالا یکی از بزرگترین مزایای استقاده از این دستگاه می باشد.

 

پست قبلی

مزایای دستگاه زمین شوی جهت نظافت سطوح کف

پست بعدی

مزیت به کار گیری دستگاه پولیشر صنعتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *