تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی
تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی | نظافت به سبک فردا

از اسکرابر خودرویی و کف شوی سرنشین دار بیشتر بدانید

اسکرابر خودرویی ، اسکرابر سرنشین دار یا اسکرابر نفر بر نوعی از زمین شوی صنعتی است که اپراتور جهت هدایت آن بر روی صندلی که روی دستگاه تعبیه شده است ، می نشیند و دستگاه را کنترل‌ می نماید . اسکرابر سرنشین دار در تنوع و نمونه های گوناگون تولید‌ می شود ، این تنوع در راستای انتخاب بهترین راندمان و مانورپذیری صورت خواهد گرفت . به این دستگاه کف شوی سرنشین‌ دار نیز گفته می شود‌ .

ویژگی‌های‌ اسکرابر خودرویی

همانطور که تا به حال‌ متوجه‌ شدید‌ ، یک زمین‌ شوی‌ سرنشین‌ دار ، با کنترل‌ راننده‌ مسیری که در آن حرکت‌ می‌کند‌ را شستشو‌ و خشک می‌کند‌ و سرعت‌ نظافت‌ آن نسبت‌ به روش‌ سنتی‌ بسیار‌ زیاد‌ است‌ . در هنگام‌ خریداری اسکرابر خودرویی بایستی به موارد‌ پایین و خصوصیت های کف شو سرنشین‌ دار دقت‌ نمود .

از اسکرابر خودرویی و کف شوی سرنشین دار بیشتر بدانید

تنوع دستگاه‌ اسکرابر خودرویی برپایه منبع‌ تغذیه

دستگاه‌ اسکرابر با راننده‌ نیز همانند‌ اسکرابر دستی جهت انجام تمامی فعالیت های خود‌ از جمله حرکت به منبع انرژی نیازمند است . این منبع‌ انرژی خود می تواند علت پدیدآوری و تنوع در تولید سیستم های اسکرابر خودرویی شود . بنابراین این منبع انرژی‌ شامل‌ منبع الکتریکال و منبع سوخت فسیلی می باشد .

اسکرابر خودرویی باتری دار

این گوناگونی در ولتاژ باتری نیز‌ وجود دارد ، لذا اسکرابر خودرویی باتری دار  با توجه به میزان‌ ولتاژ معمولا به دو دسته 24 ولت و 36 ولت تقسیم می گردد . هر چه اسکرابر بزرگتر می‌شود‌ بایستی به همان اندازه از باتری با ولتاژ بالاتر استفاده نماییم . به عنوان مثال در لیتراژهای بزرگتر‌از‌170 لیتر بایستی از باتری 36 ولت بکارگیری نماییم . در انتخاب اسکرابر باراننده شارژی بایستی به ولتاژ و آمپرساعت باتریها توجه نماییم . در واقع‌ با بالاتر شدن آمپرساعت ، باتری در زمان سریع‌ تر شارژر و در زمان‌ بیشتری دشارژ خواهد شد . قیمت اسکرابر سرنشین دار با باتری آمپر ساعت بالا‌ و ولتاژ بیشتر‌ در اکثر موارد از ارزش اسکرابر خودرویی با ولتاژ و آمپرساعت پایین تر ، بیشتر‌ می‌باشد‌ .

اسکرابر خودرویی با سوخت فسیلی ( بنزین و گاز )  دیزلی

در محدوده هایی که متراژ سطح بسیار گسترده‌ شد ، میزان محیط قابل‌ شستشو را در انتخاب اسکرابر صنعتی لحاظ‌ کنیم . معمولا در متراژهای گسترده بیش از 10000 هزار‌ متر مربع‌ از زمین‌ شوی سرنشین دار با سوخت گازوئیل و یا اسکرابر با سوخت دوگانه بنزین و گاز مایع استفاده می نمایند .

در اسکرابر دیزلی  با سوخت فسیلی محدودیت‌ زمان شارژ وجود ندارد ، پس تا زمانیکه باک سوخت اسکرابر سرنشین دار را خالی‌ نگذاریم ، می توانیم از این نوع اسکرابر خودرویی استفاده نماییم . البته بایستی این نکته رو در نظر داشته باشیم که مصرف سوخت های فسیلی با خود آلودگی‌های‌ زیست‌ محیطی را به همراه دارند ، لذا محیط استفاده از چنین دستگاهی بایستی سقف‌دار نباشد تا این آلودگی بتواند در گستره بیشتری‌ در فضا پخش و میزان آسیب پذیری را برای انسان های پیرامون این منبع به حداقل‌ برساند

از اسکرابر خودرویی و کف شوی سرنشین دار بیشتر بدانید

آپشن های دستگاه زمین شوی سرنشین دار

  1. چرخش 360 درجه در کفشور خودرویی
  2. سنسور حرکتی در صندلی دستگاه
  3. تنظیم فشار برس در کف شوی با سرنشین
  4. تنظیم سرعت در کف شوی سرنشین دار

مزایای استفاده از کف شوی سرنشین دار

  1. کلاس کاری بالاتر
  2. کیفیت شستشوی بالاتر
  3. سرعت و شتاب حرکتی بیشتر
  4. استفاده از مخازن شستشوی بزرگتر و عرض شستشوی بیشتر
  5. آسودگی و آسایش بیشتر در حین کار برای اپراتور

چقدر این محتوا مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید تا امتیاز دهید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا:

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید !

پست قبلی

تجهیزات نظافت صنعتی برای نظافت محیط ورزشگاه ها

پست بعدی

نحوه نگهداری و تعمیرات زمین شوی صنعتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *