تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی
تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی | نظافت به سبک فردا

استفاده از تجهیزات نظافت صنعتی در نظافت باغ وحش

یکی از اماکن غیر صنعتی که روزانه دچار آلودگی های عمیق و مقاوم می گردد، باغ وحش می باشد. آلودگی در سطوح باغ وحش شامل آلودگی های تولید شده توسط حیوانات و هم چنین آلودگی در اثر رفت و آمد بالای افراد برای بازدید باغ وحش است. ترکیب این آلودگی های حیوانی و انسانی موجب دشواری هرچه بیشتر فرآیند نظافت می شود. علاوه بر این به دلیل حجم بالای آلودگی تولید شده در روز، نیاز است تا روزانه برای نظافت سطوح باغ وحش اقدام شود. به همین دلیل بهتر است از راهکارهای نظافتی ویژه برای شستشوی سطوح باغ وحش استفاده گردد. بهره مندی از دستگاه های نظافت صنعتی از بهترین راهکارهای نظافتی در مدیریت باغ وحش است. ماشین آلات مکانیزه نظافتی به گونه ای طراحی شده اند که با شرایط محیط های مختلف سازگاری دارند و از همین رو در اماکنی مانند باغ وحش ها قابل به کار گیری هستند.

کاربرد دستگاه سوییپر صنعتی در باغ وحش

سوییپرها جهت نظافت سطح زمین در محیط های گوناگون طراحی شده اند و به دلیل کارایی و سازگاری بالا با محیط برای نظافت محوطه باغ وحش کاربرد دارند. مسیرهای بیرونی محل زندگی حیوانات یعنی بخش هایی که بازدید کنندگان در رفت و آمد هستند، به وسیله دستگاه نظافت صنعتی سوییپر تمیز می شوند. سوییپرهای خودرویی در مدل ها و اندازه های متنوعی طراحی و تولید شده اند که نظافت مسیرهای مختلف امکان می پذیرد و برای تمیز نمودن قسمت هایی که پهنای کمتری دارند سوییپر دستی مورد استفاده قرار می گیرد. سوییپر صنعتی مانور پذیری بالایی دارد و در مسیر حرکت خود و در گوشه ها و کناره ها گرد و خاک و زباله های کوچک و بزرگ را به طور کامل جمع آوری می نماید و کاربر بدون دخالت فیزیکی در فرآیند نظافت تنها به هدایت دستگاه می پردازد. با توجه به ویژگی مکنده صنعتی در برخی موارد نظافتی جهت جمع آوری آلودگی ها از محیط می توان از این دستگاه نیز در فرایند نظافت باغ وحش استفاده نمود.

کاربرد واترجت صنعتی در باغ وحش

دستگاه نظافتی کارواش صنعتی یک شوینده فشار قوی است که برای از میان برداشتن انواع آلودگی های سخت و عمیق به کار می رود. در باغ وحش ها مناطق زندگی حیوانات به سرعت آلوده می شود و برای نظافت آن واترجت صنعتی عملکردی بی نظیر ارائه می دهد. شوینده فشار قوی قادر خواهد بود با شستشوی سریع و پر قدرت محیط را از آلودگی ها و فضولات حیوانی پاک کند. تمیز نگه داشتن ناحیه سکونت حیوانات علاوه بر این که شرایط استاندارد و بهداشتی را برای موجودات زنده فراهم می آورد، جنبه های دیداری را برای بازدید کنندگان خوشایند می سازد. با استفاده از دستگاه نظافت صنعتی واترجت نظافت های روتین و روزانه قفسه ها و محوطه های نگه داری حیوانات، برای نیروهای انسانی بسیار آسان شده و بدون نگرانی از آسیب به جانداران در کوتاه ترین زمان و با بهترین کیفیت بخش های مورد نظر شستشو می گردد.

پست قبلی

کاهش هزینه با استفاده از زمین شوی صنعتی

پست بعدی

جشنواره نوروزی فروش دستگاه های نظافت صنعتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *