تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی
تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی | نظافت به سبک فردا

انواع دستگاه های نظافت صنعتی پر کاربرد

نظافت صنعتی جزء ضروری هر کسب و کار یا صنعتی است. این به حفظ یک محیط امن و سالم برای کارکنان، مشتریان و بازدیدکنندگان به طور یکسان کمک می کند. به این ترتیب، مهم است که اطمینان حاصل شود که نظافت صنعتی به طور کارآمد و موثر انجام می شود. استفاده از انواع دستگاه نظافت صنعتی می تواند این کیفیت و کارآمدی فرایند را برای شما به همراه داشته باشد.ما به شما کمک می کنیم تا هرگونه سردرگمی را برطرف کنید تا با اطمینان بتوانید نوع دستگاه نظافتی مناسب برای نظافت را انتخاب کنید. ضمن اینکه نکاتی را در مورد کاربرد های هریک از این تجهیزات ارائه می دهیم.

 

اسکرابر و زمین شوی

اسکرابر صنعتی یک دستگاه تخصصی برای نظافت است که هر 2 عملیات شستشو و خشک‌کردن را به‌طور هم‌زمان انجام می‌دهد.این دستگاه بر اساس 3 محور سامانه برس‌زنی، دستگاه پاشش آب و مخزن‌های مجزای آب تمیز و آب کثیف طراحی شده است. عملکرد آن به این صورت است که برس‌های دستگاه با سرعت زیاد روی زمین می‌چرخد و آلودگی‌ها را تمیز می‌کند. هم‌زمان با آن، آب پاکیزه از مخزن آب تمیز خارج شده و روی سطح می‌ریزد.

اسکرابر و زمین شوی

نکاتی درباره اسکرابر

کاربرد استفاده: داخلی

نوع: دستی و سرنشین دار

عملکرد اصلی: استفاده از آب یا محلول تمیز کننده برای پاکسازی خاک و سایر مواد زائد کف های سخت

 

سوییپر یا جاروی خیابانی

دستگاه‌های سوییپر صنعتی ابزاری ضروری برای تمیز و ایمن نگه داشتن تأسیسات صنعتی هستند. آن‌ها برای حذف سریع خاک، گرد و غبار، زباله‌ها و سایر آلاینده‌ها از مناطق بزرگ طراحی شده‌اند. لازم به ذکر است بدانید سوییپر صنعتی انواع مختلفی دارد.
در واقع این نوع از دستگاه‌ها در اندازه‌ها و سبک‌های مختلف تولید می‌شوند تا نیاز‌های هر تأسیسات صنعتی را برآورده کند. لازم به ذکر است بدانید از این نوع دستگاه می‌توان بر روی سطوح سخت مانند کف بتنی یا مناطق فرش شده استفاده کرد.
سوییپر‌های صنعتی به سیستم‌های مکش قدرتمندی نیز مجهز هستند که می‌توانند حتی کوچکترین ذرات کثیفی و گرد و غبار را جذب کنند. جارو‌های صنعتی با توانایی خود در تمیز کردن سریع مناطق بزرگ، ابزاری ارزشمند برای تمیز و ایمن نگه داشتن تأسیسات صنعتی به شمار می‌روند.

سوییپر صنعتی hp6000

 

نکاتی درباره سوییپر

کاربرد استفاده: داخلی و بیرونی

نوع: سرنشین دار و دستی

عملکرد اصلی: جارو کردن گرد و خاک و آلودگی

 

جاروبرقی یا مکنده

آلودگی هایی که در برخی صنایع تولید می‌شود محدود به زباله های خشک و گرد و غبار بوده، به همین دلیل جاروبرقی هایی که مختص به جمع آوری زباله های خشک می‌باشند، کارایی بهتری دارندیکی از جاروبرقی‌هایی که جهت جمع آوری زباله های خشک و خاک استفاده می‌شود.، جاروبرقی خاک صنعتی استاستفاده از جاروهای خاک صنعتی در طیف گسترده ای از صنایع از جمله ساخت و ساز، تولیدات صنعتی، مواد غذایی و آشامیدنی، مراقبت های بهداشتی، کارگاه مبل سازی، بازسازی خانه، اماکن مذهبی و صنعت خودرو رایج است.

جارو برقی صنعتی vacum cleanner

 

نکاتی درباره جاروبرقی

کاربرد استفاده: داخلی و بیرونی

نوع: خانگی، تجاری، صنعتی و نیمه صنعتی

عملکرد اصلی: جمع آوری انواع آلودگی از روی سطوح مختلف

 

دستگاه واترجت یا کارواش

محصولی که توسط بسیاری از افراد جهت شستشوی سطوح مختلف و انواع دیوارهای متفاوت به‌کاررفته است را واترجت می‌نامند. اغلب افراد این محصول را با نام کارواش به یاد می‌آورند. این وسیله با ساختاری که دارد می‌تواند آب با فشار معمولی را از یک منبع گرفته و آن را با فشار زیاد به بیرون پس بدهد. این محصول در کمک‌کردن به نظافت سطوح مختلف و آلوده بسیار کاربرد دارد.

انواع دستگاه های نظافت صنعتی پر کاربرد اتحاد صنعت صدرا

 

نکاتی درباره دستگاه واترجت

کاربرد استفاده: داخلی و بیرونی

نوع: خانگی،‌ تجاری، صنعتی

عملکرد اصلی: شستشوی انواع سطوح، تجهیزات و قطعات غیر حساس به آب

هر نوع کفی که داشته باشید، دستگاه نظافتی وجود دارد که نه تنها آن را تمیز نگه می دارد، بلکه به حفظ ایمنی و جذابیت ظاهری کف نیز کمک می کند.

 

 

 

 

 

 

پست قبلی

درخشندگی زمین با پولیشر صنعتی

پست بعدی

دلایل اصلی خرابی دستگاه واترجت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *