تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی
تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی | نظافت به سبک فردا

جشنواره نوروزی فروش دستگاه های نظافت صنعتی

روز های پایانی بهمن و اسفندماه زیباترین و پرشورترین روزهای کاری ماست، زمانبندی برنامه شیفت های ویژه نوروز به صورتی که در تمام لحظات پاسخگوی شما باشیم، تدوین استراتژی های کاری برای سال آینده و در نهایت طراحی کمپین تخفیف نوروزی، نیز پایان بخش لحظات زیبای در کنار شما بودن  است تا بتوانیم در سال جاری هر چه بیشتر به نظافت شرکت و سازمان شما کمک کنیم .

دفتر یک سال دیگر به برگه های پایانی خود نزدیک است و مفتخریم آخرین روز های پایانی سال را در کنار شما و برای خدمت پایدار و صادقانه برای شما سپری نماییم و خرسندیم به اطلاع شما برسانیم که طی سال 1401علی رغم تمام مشکلات اقتصادی و قطعی مکرر اینترنت که برای تمام کسب و کارها  و ما بوجود آمد، برای بیش از 60 درصد محصولات ارائه شده، افزایش قیمتی نداشتیم تا بتوانیم حمایتی اندک در کاهش هزینه های مجموعه شما داشته باشیم .

 

جزئیات جشنواره نوروزی فروش دستگاه های نظافت صنعتی

در ابتدا پیشاپیش فرا رسیدن نوروز زیبا را از طرف کلیه همکاران مان به شما شاد باش عرض می نماییم و امیدواریم بتوانیم با ارتقای سطح کیفی محصولات و خدمات خود قدر دان اعتماد شما باشیم و به اطلاع جنابعالی می رسانیم در جشنواره نوروزی اتحاد صنعت صدرا  از تاریخ 10 بهمن ماه 1401 تا 20 اردیبهشت ماه 1402می توانید برای خرید و یا سرویس محصولات تا 10 درصد تخفیف  بهرمند گردید.

جشنواره فروش نوروزی اتحاد صنعت صدرا  بهترین قیمت ها از محصولات اسکرابر ، زمین شوی صنعتی ، جارو برقی صنعتی ، سوییپر صنعتی ، پولیشر صنعتی ، واترجت صنعتی ، پله شوی صنعتی و مواد شوینده  و… برای شما گرد آوری نموده است. همکاران ما در واحد فروش و خدمات پس از فروش آماده پاسخ به تمامی سفارشات شما می باشند .

 

برای مشاهده محصولات پر تخفیف در جشنواره فروش کلیک کنید .

پست قبلی

استفاده از تجهیزات نظافت صنعتی در نظافت باغ وحش

پست بعدی

نحوه استفاده از پولیشر صنعتی در نظافت واحد های تجاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *