تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی
تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی | نظافت به سبک فردا

خدمات و سرویس های نظافتی مراکز خرید و مجتمع های تجاری

خدمات نظافتی مرکز‌ خرید و مجتمع تجاری با توجه‌ به گسترش مال ها ، مراکز خرید‌ و فروشگاه ها بسیار افزایش یافته است .امروزه با توجه به افزایش جمعیت‌ و نیاز شهر‌های‌ بزرگ ، مراکز خرید‌ و مجتمع های تجاری در داخل شهرها بنا می گردند . با توجه‌ به ازدیاد تردد افراد به مجتمع های تجاری میزان آلودگی این مجموعه‌ها‌ افزایش‌ می یابد .خدمات نظافت مرکز خرید‌ به روش‌های‌ صنعتی و تخصصی نیاز‌ هر مرکز‌ خرید می باشد‌ .

خدمات و سرویس های نظافتی مراکز خرید و مجتمع های تجاری اتحاد صنعت صدرا

نظافت مرکز خرید و و خدمات نظافتی مجتمع تجاری به دلایل زیر به روش سنتی کار بسیار مشکلی می باشد

  1. وسعت بالا
  2. میزان تردد و رفت وآمد بالا
  3. تنوع محیط ها
  4. نیاز به تجهیزات نظافتی متنوع

با توجه به سختی کار خدمات نظافتی مرکز خرید و مجتمع تجاری بستن قرارداد با شرکت خدمات نظافتی توجیه فنی و افتصادی دارد.یک شرکت خدماتی نظافتی با توجه به دو مورد زیر می تواند مطلوب ترین نتیجه را در نظافت مرکز خرید رقم بزند.

  1. دستگاه های نظافت صنعتی کارآمد
  2. کارگران حرفه ای و با تجربه

مهمترین خدمات نظافتی مرکز خرید و مجتمع تجاری قابل اجرااز جمله خدمات نظافتی که یک شرکت خدماتی پیمانکاری نظافتی می تواند برای یک مرکز خرید انجام دهد به شرح زیر می باشد.

  1. خدمات شستن و خشک کردن کف زمین مجتمع تجاری
  2. خدمات نظافت پارکینگ مجتمع تجاری
  3. خدمات شستشوی نمای مجتمع تجاری
  4. خدمات شستشوی و خشک کردن و نظافت پله برقی های مجتمع تجاری

خدمات و سرویس های نظافتی مراکز خرید و مجتمع های تجاری اتحاد صنعت صدرا

خدمات شستن و خشک کردن کف زمین مجتمع تجاری

کف زمین در در مجتمع های تجاری ارزش بسیار بالایی برخوردار است که به سبب میزان تردد و رفت و آمد آلوده می گردد .تمیز کردن‌ سطح‌ زمین به وسیله اداوات ساده‌ مانند سطل و تی وقت گیر می باشد و کیفیت نظافت‌ پایین می باشد‌ .شرکت خدماتی نظافتی به وسیله اسکرابر و دستگاه کف شوی‌ می تواند کار شستشوی زمین را با بالاترین کیفیت و سریعترین زمان‌ انجام دهد .در کنار تجهیزات‌ حرفه‌ای‌ نظافتی طرف نگهداری از کف می توان‌ از تی و ترولی استفاده نمود .

 

خدمات نظافت پارکینگ مجتمع تجاری

به علت رفت‌وآمد اتومبیل و خودروها در پارکینگ مجتمع های تجاری میزان آلودگی بسیار بالا خواهد بود .این آلودگی از طریق لاستیک و بدنه خودرو‌ وارد پارکینگ مجتمع تجاری می‌شود‌ .پارکینگ مراکز خرید را به وسیله جارو و خاک انداز به سختی تمیز می‌شود‌ .جهت جمع‌ آوری آشغال از کف پارکینگ مجتمع‌ تجاری می توان از دستگاه‌ سوییپر استفاده نمود .اگر لزوم به شستشوی و خشک‌کردن‌ کف پارکینگ باشد می بایست از دستگاه زمین‌ شوی‌ استفاده نمود .در برخی موارد می توان از دستگاه های سوئیپر اسکرابر استفاده نمود .

 

خدمات و سرویس های نظافتی مراکز خرید و مجتمع های تجاری اتحاد صنعت صدرا

خدمات شستشوی نمای مجتمع تجاری

نظافت‌ و شستشوی نمای ساختمان های مجتمع‌های‌ تجاری بسیار‌ حائز‌ اهمیت‌ می باشد‌ .سطح بیرونی ( نما ) مجتمع های تجاری در ناحیه های شلوغ و پر رفت و آمد بسیار‌ سریع آلوده می شود . سطح‌ نمای مجتمع‌های‌ تجاری با آلودگی و دوده پوشیده می‌شود‌ .یک شرکت خدماتی حرفه ای می تواند به راحتی با بالاترین سرعت و کیفیت کار شستشوی نما را انجام دهد . خدمات‌ شستشوی و خشک‌کردن‌ و نظافت‌ پله‌ برقی‌های‌ مجتمع تجاری نظافت پله برقی های یک مرکز خرید به دلیل اینک‌ در چشم مراجعین می باشد شسشوی پله‌ برقی‌ و نظافت آن نمایانگر میزان‌ تمیزی و نظم مجتمع تجاری است . از طرفی تمیز نگه داشتن پله‌ برقی های مرکز خرید‌ سبب کاهش‌ استهلاک پله برقی ها می‌شود‌ .

پست قبلی

نحوه نگهداری و تعمیرات زمین شوی صنعتی

پست بعدی

جشنواره برد ، برد 20 میلیون تومانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *