تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی
تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی | نظافت به سبک فردا

درخشندگی زمین با پولیشر صنعتی

پولیشر مرکز‌ تجاری از دستگاه‌ های نظافتی محسوب‌ می گردد که با داشتن تجهیزات‌ لازم‌ توانایی‌ تمیز‌ کردن‌ ، شستشو‌ و مهمتر از همه براق کردن‌ سطح‌ های مختلف را خواهد داشت . مراکز‌ تجاری مانند‌ مجتمع‌ های تجاری یا فروشگاه‌هایی‌ که محل‌ رفت‌وآمد اشخاص مختلف‌ در طول روز‌ می باشد‌ نیاز‌ به نظافت‌ به صورت‌ مداوم‌ دارد‌ . با ورود‌ تجهیزات‌ صنعتی به منظور تمیزی مکان‌ های وسیع مانند‌ فضا های تجاری استفاده‌ از نیروی خدماتی گزینه مناسبی نخواهد بود‌ . پلیشر مرکز‌ تجاری توانایی‌ پاکیزه کردن‌ سطح‌ها مختلف‌ را در مقدار زمان‌ کوتاهی‌ دارد‌ . این سیستم در برخی‌ قسمت‌ های نظافت مثل اسکرابر کار‌ می کند‌ . از مشخصه‌ها اصلی‌ تمیز‌ کاری‌ با پلیشر مرکز‌ تجاری براق کردن‌ و صیقل دادن‌ به کف می باشد‌ این وجه‌ممیز این دستگاه‌ را برای‌ مکان‌هایی‌ که به ظاهر‌ شیک نیاز‌ دارند بسیار‌ مهم‌ است‌ . رفت و آمد زیاد‌ سبب آلودگی‌ بیش‌ از اندازه‌ می گردد و حتی با شستشوی ساده‌ نیز‌ نمی توان‌ بار‌ آلودگی‌ را کم نمود‌ و نیاز‌ به استفاده‌ از بخش‌ کف سابی دستگاه‌ پولیشر مرکز‌ تجاری می باشد‌ . تجهیزات‌ داخلی‌ و پد های موجود در این تجهیز‌ به شیوه‌ ای عمل‌ می کند‌ که هیچگونه لک و یا کثیفی به سطح‌ نچسبیده باشد‌ .

 

معرفی دستگاه پولیشر مرکز تجاری

پلیشر مرکز تجاری دستگاه نظافت صنعتی بسیار پرکاربرد است. این دستگاه دارای مخزن آب برای شستشوی کف و همچنین قسمتی برای  ریختن مواد شستشو دهنده و جلا دهنده می باشد. اما به دلیل عدم امکان جمع آوری آب آلوده باقی مانده بر زمین توسط دستگاه استفاده از یک جاروبرقی آب و خاک به همراه دستگاه پولیشر امری رایج است. بخش مهم و متفاوت پلیشر مرکز تجاری پد هایی است که توانایی صیقلی کردن سطح را دارد. پولیش مرکز خرید به غیر جلا دادن سطح در بقیه موارد عملکرد شبیه اسکرابر را دارد.

 

اجزای تشکیل دهنده پلیشر مرکز تجاری

پلیشر مرکز تجاری با توجه به توان و قدرت خود می تواند به تمیز کردن و صیقلی کردن سطح بپردازد و دارای دو نوع تک دیسک و پر سرعت  است. پولیش تک دیسک دارای سرعت های مختلفی هستند که هر چه سرعت بیشتر باشد برای سابیدن و صیقل زدن سطح استفاده می شوند و پولیشری که سرعت کمتری داشته باشد برای برس زنی و شستشوی کف مورد استفاده است. علاوه بر تک دیسک ها نوع  پر سرعت به نام برنشیر ها هم وجود دارد که دارای سرعت بسیار بالایی است و ابعاد و قدرت دستگاه نیز در مقایسه با تک دیسک بسیار بیشتر است. دستگاه های نظافت صنعتی امکان تمیزکاری و خدماتی مانند جلا دادن و براق کردن سطح را در مدت زمان بسیار کم انجام می دهد.

 

مزایای استفاده از دستگاه پولیشر در مرکز تجاری

برای اینکه شفافیت سطوح کف در مکان هایی مانند مجتمع تجاری و مراکز فروش و انواع فروشگاه ها فراهم شود، نیاز به تمیزکاری دقیق با تجهیزات مناسب است و نمی توان انتظار داشت تا با استفاده از نیروی خدماتی محدود و ابزارهای دستی معمولی جلا و شفافیت به سطوح برگردد. پلیشر مرکز تجاری دستگاهی با بخش های مورد نیاز برای تمیز کاری است که در انواع مدلها طراحی و ساخته شده است و با توجه به ابعاد و وسعت محیط از مدل های گوناگون آن استفاده می گردد. روش های سنتی برای تمیزکاری و صیقلی کردن بسیار زمانبر است و بازدهی آن بسیار کمتر از استفاده از پلیشر مرکز تجاری است.

 

پست قبلی

نظافت ماشین آلات خط تولید با واترجت

پست بعدی

انواع دستگاه های نظافت صنعتی پر کاربرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *