تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی
تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی | نظافت به سبک فردا

راهنمای خرید دستگاه نظافت صنعتی برای صنعت تولید قطعات الکترونیکی

نظافت صنعتی صنعت تولید قطعات الکترونیکی

تولید‌ قطعات الکترونیکی احتیاج به امکانات بسیار‌ تمیز دارد . گرد‌ و خاک در محل تولید‌ قطعات الکترونیکی می تواند موجب آلودگی‌ مدار‌ ها ، میکروچیپ ها و ریز‌ پردازنده ها گردد و موجب خطرات جبران ناپذیری در آنها گردد . دستگاه‌های‌ جدید‌ اتحاد صنعت صدرا می تواند این ایمنی را بدهد که قطعات الکترونیکی در بهترین‌ شرایط‌ ، تولید گردند . اتحاد صنعت صدرا یکی از بهترین‌ تولیدکنندگان جهانی جاروبرقی می باشد که برای صنعت‌ الکترونیک نیز‌ راهکارهای بی‌شمار مناسبی دارد‌ . می توان‌ در محیط های متعدد ، بستگی به احتیاج یک نوع جاروبرقی را انتخاب‌ نمود که می تواند این دستگاه ها متحرک‌ و یا ثابت‌ و مرکزی باشد . استفاده از این لوازم و دستگاه‌های‌ نوین باعث اطمینان‌ از کیفیت‌ بالای محصول‌ می گردد . همچنین‌ از خرابی دستگاه‌ها‌ جلوگیری به عمل‌ آورده و در نهایت در مجمو ع هزینه‌ها‌ صرفه‌جویی‌ خواهد شد .

 

جمع آوری پیوسته گرد و غبار از مدار های الکترونیکی

ساخت مدار‌های‌ الکترونیکی ، دربردارنده مته زنی و سنباده کشی مقدار زیادی گرد و خاک رزینی تولید‌ می‌کند‌ که باید به صورت مستمر جمع آوری گردد . یک جاروبرقی صنعتی ایده‌ آل در چنین محیط هایی ، دستگاهی خواهد بود که در 24 ساعت روشن بوده و در کنار‌ دستگاه‌ تولید‌ قطعات به صورت مداوم کار کند‌ . بردهای قطعات الکترونیکی معمولا از جنس رزین می باشند که با دستگاه های مخصوص‌ و خودکار سوراخ شده‌ ، مسطح‌ و سمباده زنی می گردند . این عملیات‌ باعث‌ تولید‌ گرد‌ و غبار‌ بسیار کوچک خواهد شد که آنها را می توان از راه دستگاه‌ مکنده در بخش‌های‌ مختلف گردآوری نمود . دستگاه‌های‌ جدید‌ شامل محدوده‌ وسیعی‌ از مدلها هستند که دارای قدرت بالا ، قابلیت‌ اطمینان‌ و سطح صدای پایین‌ هستند که این نکته‌ ای کلیدی در محیط‌ می گردد . گرد‌ و غبار جمع‌آوری‌ شده‌ در داخل کیسه جاروبرقی، بسیار آسان و بدون هیچ خطری قابل تخلیه می باشد.

 

جمع آوری گرد و غبار تولید ریز پردازنده در اتاق تمیز (clean room)

برای این‌گونه عملیاتی ، یک مکنده به همراه فیلتر برای اطمینان‌ از سطح فیلتراسیون و جمع آوری ضایعات کربنی بسیار مناسب‌ خواهد بود . تکنولوژی خاصی‌ که در این دستگاه ها به کار رفته موجب‌ ابعاد کوچک‌ و سروصدای کم این دستگاه‌ها‌ شده خواهد شد . به همین دلیل است‌ که استفاده از این دستگاه‌ها‌ در چنین محیط هایی بسیار‌ معمول گشته است .

 

 

پست قبلی

راهنمای خرید دستگاه نظافت صنعتی برای کارخانجات لاستیک و پلاستیک

پست بعدی

راهنمای خرید دستگاه نظافت صنعتی برای تولید کنندگان نوشیدنی و آبمیوه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *