تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی
تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی | نظافت به سبک فردا

راهنمای خرید دستگاه نظافت صنعتی برای پارک و فضای سبز

پارک‌ها‌ و فضا‌های‌ سبز در دسته محیط‌ های عمومی قرار می گیرند و در کلیه اماکن‌ عمومی‌ نظافت‌ و تمیزی‌ از ارزش زیادی‌ برخوردار‌ خواهد بود . به صورت معمول‌ پارک‌ها‌ و دیگر مرکزها تفریحی وسعت‌ زیادی دارند و نظافت‌ آنها با متد های دستی مستلزم‌ اختصاص زمان‌ زیاد‌ و به کارگیری تعداد‌ بیشتری از نیرو‌های‌ انسانی خواهد بود‌ که برای‌ آنها نیز‌ زحمت‌ فراوانی‌ به همراه دارد‌ . از جهت دیگر مقدار‌ گرد‌ و خاک در محیط‌ های باز زیاد بوده و در هنگام‌ بکارگیری از وسایل های دستی گرد‌ و خاک در هوا‌ پراکنده شده‌ که به منظور سلامتی‌ افراد‌ زیان‌آور‌ است‌ . جهت‌ پاک‌سازی باغ ها و تفریح گاه ها به کار‌ گیری تجهیزات‌ مکانیزه‌ نظافتی نظیر سوییپر و واترجت اثر‌ بخش‌ بوده و استفاده‌ از آن امتیاز های زیادی به همراه خواهد داشت .

 

دلیل به کارگیری روش های نظافت صنعتی در محیط شهری چیست؟

با بزرگ تر شدن محیط و افزایش حجم آلودگی ها، علاوه بر نیاز به نظافت مستمر، ضرورت به کارگیری دستگاه های تخصصی تر بیشتر احساس می گردد. در این صورت به منظور حذف این آلودگی ها به دستگاه هایی با قدرت بالا، طراحی تخصصی و عملکردی مکانیزه نیاز است که این به معنی خدمات نظافت شهری با دستگاه های نظافت صنعتی می باشد. دستگاه های مختلفی که با توجه به نوع آلودگی می توانند نظافت صنعتی و شستشوی صنعتی ایده آلی را ارائه دهند.

سویپپر صنعتی ابزاری کارآمد برای نظافت سطوح پارک

راهنمای خرید دستگاه نظافت صنعتی برای پارک و فضای سبز اتحاد صنعت صدرا

دستگاه سوییپر صنعتی به صورت خودرویی هدایت می شود و کاربر با قرار گرفتن بر روی صندلی مخصوص کنترل دستگاه را بر عهده می گیرد. سوییپر خودرویی اگرچه دارای ابعاد جمع و جور می باشد اما از کارایی فوق العاده برخوردار است به گونه ای که تنها با یک بار عبور از یک مسیر آلودگی ها و زباله ها را به طور کامل جمع آوری می کند. سویپر صنعتی ساختاری مقاوم و عملکردی با کیفیت دارد که برای استفاده در محیط های گوناگون و به ویژه پارک ها و اماکن تفریحی مناسب است.

کاربرد واترجت در نظافت شهری

تمیزی و زیبایی شهر با استفاده از دستگاه کارواش صنعتی دو چندان شده و امور نظافتی ساده و آسان تر انجام می پذیرد. هر امر مرتبط با تمیزی و شستشوی سطوح غیر حساس به آب پر فشار در محیط های شهری با استفاده از دستگاه نظافتی واترجت و تجهیزات جانبی مورد نیاز قابل انجام است. کاربرد واترجت در نظافت شهری باعث سریع تر انجام شدن امور نظافتی و حفظ تمیزی و بهداشت محیط شهر ها می شود. در ادامه چند کاربرد مهم واترجت در امور نظافت شهری معرفی می گردند.

 

 

پست قبلی

زمین شوی خودرویی یا کف شوی دستی بخریم؟

پست بعدی

ویژگی های تی لاستیکی زمین شوی صنعتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *