تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی
تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی | نظافت به سبک فردا

مزیت به کار گیری دستگاه پولیشر صنعتی

بخش اعظمی از مجتمع های تجاری و اداره ها از کفپوش های سنگ و سطح ها درخشان استفاده نموده اند. استفاده مکرر از سطوح و تردد مراجعین و پرسنل درین محیط ها سبب کاهش درخشندگی و جلای این کفپوش های سنگی می‌گردد. تجمع آلودگی درین محوطه ها می‌تواند از درخشندگی و کیفیت آن‌ها کاسته و موجب بروز شکاف و یا این که فرسودگی در آن‌ها خواهد شد. به کار گیری از دستگاه پلیشر صنعتی در اینگونه محیط ها می تواند به معیار زیادی در محافظت و مراقبت و کیفیت و درخشندگی اینگونه سطوحی تاثیر گذار باشد. به کار گیری از پولشر می تواند به با از در بین بردن ناهمواری ها در سطح سنگ و پوشش کف به معیار متعددی در کاهش صدمات وارده بر پوشش و احتمال تجمع آلودگی ها فرسودگی این سطوح را کاهش دهد و درخشندگی و نظافت با کیفیت بالایی را برای محیط به ارمغان آورد.

 

موارد استفاده و کاربرد دستگاه پلیشر صنعتی چیست

 

مفاد استفاده پولیشر صنعتی  برای سهولت براق نمودن سطوح کف در محطه هایی  با پوشش چوب سخت، سنگ و سرامیک ها، نظافت کردن آن‌ها یا از بین بردن ناهمواری های این سطوح استفاده می گردد. استفاده این دستگاه نظافت صنعتی برای حفاظت از پوشش کف و دوری از تجمع آلودگی، محافظت در برابر خوردگی، خراشیدگی و یا بروز ترک در سطح اهمیت بالایی داشته و کاربرد زیادی دارد. دستگاه پلیشر صنعتی با به کار گیری از فشار ساخت و ساز شده به وسیله وزن موتور بر سطح و سرعت زیاد چرخش پد نظافت، آلودگی ها و آلاینده های عمیق سطوح را به راحتی از آن جدا نموده و در حذف ناهمواری های موجود در سطوح سنگی کارآمد باشد. به این ترتیب درخشندگی سطوح و درخشان شدن آن را برای راهرو ها و سالن های مجتمع های تجاری و اداری به همراه خواهد داشت.

 

ساز و کار دستگاه پلیشر صنعتی

 

دستگاه پولیشر صنعتی از موتور، برس چرخشی، گروه کنترلی تشکیل شده میباشد. در برخی مثال های این دستگاه مخزن و سامانه پاشش آب قرار گرفته است . پلیشر صنعتی با فشار بر سطح زمین که توسط وزن موتور قرار گرفته بر روی برس تامین می شود، به حذف آلودگی های عمقی، لایه برداری و درخشنده نمودن محوطه های  کف می‌پردازد. شیوه به کار گیریدستگاه پولیشر بسیار آسان بوده و کاربران می‌توانند به راحتی آن را برای نظافت و تولید درخشندگی و درخشان نمودن کفپوش های سنگی به فعالیت ببرند.

مزایای کاربرد دستگاه پولیشر صنعتی در نظافت و براق نمودن سطوح

 

استفاده دستگاه پلیشر صنعتی در نظافت کردن و تولید درخشندگی پوشش کف در مراکز و مجتمع های تجاری و اداری مزایای  بسیار زیادی  برای این محوطه ها ها به همراه خواهد داشت.

 

تاثیر دستگاه پولیشر صنعتی در کاهش هزینه تعمیرات و محافظت

 

کاربرد دستگاه پولیشر در ایجاد درخشندگی و صیقلی کردن سطح ها، با از میان بردن شکاف ها، فرسودگی ها، ناهمواری ها و دوری از تجمع آلودگی ها بر سطوح می تواند به واحد سنجش متعددی در کاهش هزینه های حفظ و نگهداری سطوح تاثیر داشته باشد. استفاده از دستگاه پلیشر صنعتی همینطور احتمال بروز خطرات و حادثه ها ناشی از وجود این فرسودگی ها و ناهمواری ها در سطح را کاهش می‌دهد.

 

عدم نیاز به فراگیری تخصصی کاربرد دستگاه پولیشر

 

طراحی مناسب و سهولت کاربری پولیشرسهولت استعمال و کاربرد دستگاه پلیشر صنعتی سبب میگردد نیازی به یادگرفتن تخصصی مخاطب نباشد، فقط کافی میباشد دستگاه را روشن شده و در مسیر و یا سطح مشخص شده جابجا خواهد شد. با عدم نیاز به یادگرفتن تخصصی این دستگاه استفاده کنندگان می‌توانند به سادگی شیوه شغل دستگاه پولیشر صنعتی را در بازه زمانی کوتاهی فرا گرفته و دستگاه را برای نظافت گزینه استفاده قرار دهند.

 

کاهش مصرف آب و ماده های شوینده را به همراه خواهد داشت

 

دستگاه پلیشر صنعتی به دلیل فشار بالای برس چرخشی و فشاری که برای نظافت و ساخت و ساز درخشندگی سطوح بر سطح وارد میکند، میزان مصرف آب و ماده شوینده پایین بوده و سامانه پاشش مکانیزه و با صرفه آن می تواند به میزان زیادی در کاهش مصرف آب تاثیر گذار باشد و مخارج نظافت را کم کند. همینطور با کاهش مصرف مواد شستشو شیمیایی در دستگاه پلیشر صنعتی، سازش آن با محیط زیست بیشتر خواهد بود.کاهش مصرف آب و مواد شستشو

 

طراحی ارگونومی و کاهش میزان خستگی استفاده کننده

 

در طراحی دستگاه پولیشر صنعتی سعی بر راحتی و کاربری آسان آن بوسیله نیروی خدماتی انجام شده است . دسته هدایت قابل تهیه و تنظیم دستگاه پولیشر به میزان زیادی در کاهش خستگی و بهبود شرایط جسمانی نیروی خدماتی تاثیرگذار باشد. سرعت بالای نظافت با دستگاه پلیشر، کاهش زمان نظافت و انرژی مصرفی استفاده کننده را به همراه خواهد داشت و از خستگی آن‌ها در هنگام نظافت جلوگیری می کند.

 

کیفیت ایجاد کرد قطعات در دستگاه پلیشر صنعتی

 

استفاده از مواد و قطعات با کیفیت در ساخت پولیشر صنعتی باعث گردیده این دستگاه در فضا های گوناگون و موقعیت کاری مشقت بار قابل استفاده باشد و در برابر خوردگی، ساییدگی و ضربه مقاوم باشد.

 

پست قبلی

مزایای دستگاه زمین شوی جهت نظافت سطوح کف

پست بعدی

نظافت صنعتی مساجد و حسینه ها در ایام محرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *