مزیت نظافت مکانیزه و سوییپرهای شهری

زندگی در محله های شهری آلوده و آکنده‌از برگ درختان تجربه دلنشینی از یک محیط زندگی ایده آل برای هیچ یک از ما نبوده و نیست. با این حال خیلی افراد وجود گرد و غبار، شاخ و برگ درختان و آلودگی های ریز و درشتی از این قبیل را عادی دانسته و نسبت به وجود آنها اعتراضی ندارند. فرقی ندارد شما جزو کدام دسته باشید، زیرا در شکل به یادماندنی شدن این آلودگی ها و ذرات در اطراف احتمال گسترش آلودگی ها و شرایط پرورش باکتری های بیماری زا مهیا شده و با عبور از محله به راحتی میتوانند به منازل شما وارد شده و منزل شما را در گیر آلودگی کنند. شرکت ها و نهاد های ارائه دهنده خدمات شهری با استفاده از تجهیزات نظافت مکانیزه همچون سویپر های شهری یا مکنده ها، میتوانند کیفیت و نظافت بالایی در اطراف محله ها و معابر شهری تولید کنند.

در زمان شیوع بیماری های واگیر‌دار، حفظ نظافت محیط های شهری که عموم اشخاص از آن استفاده میکنند جهت دوری از انتشار آلودگی ها مهم است. در چنین زمانی سرمایه گذاری در کامیون های مکنده و سوییپر های شهری برای حفظ نظافت خیابان ها بیش از هر زمان دیگری مهم است .

معرفی سویپر یا جاروی شهری

موارد استفاده از سویپر های شهری تجهیزات نظافت مکانیزه شهری و سویپر ها به دلیل داشتن ابعاد بزرگ و داشتن مخازن نگهداری زباله حجیم، بهترین امکانات مکانیزه برای تمیز کردم محوطه های بزرگ شهری هستند. با استفاده از دستگاه سویپر شهری میتوان انواع آلودگی های ریز و درشت را از سطح معابر شهری و خیابان ها جمع آوری نمود و از پراکندگی و انتشار این آلودگی ها در شهر جلوگیری نمود. شاخ و برگ درختان، شن و سیمان، شیشه و سایر آلودگی های دیگر با استفاده از این دستگاه های نظافت شهری و تجهیزات مکانیزه به راحتی قابل جمع آوری خواهد بود.

دلایل اهمیت استفاده از سویپر های شهری و تجهیزات مکانیزه نظافت امروزه کاربرد تجهیزات مکانیزه نظافت برای حفظ و ارتقا جلوه و زیبایی محوطه های شهری و ساختمان ها به متداول ترین روش نظافت مبدل شد‌ه‌است. به‌دنبال بعضی از با اهمیت ترین و اصلی ترین دلیل استفاده از تجهیزات نظافت مکانیزه همانند سویپر صنعتی را در اطراف های شهری ارزیابی می‌نماییم.

اهمیت تاثیر گذاری تمیزی و نظافت بر افراد

خیابان های کثیف و آلوده تأثیر بدی روی ساکنین و بازدیدکنندگان محله های شهری می گذارد، به ویژه اگر آنان برای اولین بار شهر شما را ببینند این تاثیر دو چندان خواهد شد. خوشبختانه تجهیزات نظافت شهری همانند سویپر های شهری قادرند انواع آلودگی ها، شیشه های شکسته، شاخ و برگ درختان و انواع دیگر آلودگی های کوچک و بزرگ را گردآوری نموده و محیط را به طور کامل و با کیفیت عالی نظافت کنند. نگهداری نظافت محوطه های شهری به اشخاص علامت می‌دهد که مسئولین شهری و پیمانکاران نظافت مکانیزه معابر، به نظافت و سلامت شما اهمیت می‌دهند و در تلاشند محوطه های شهر را به مکانی مناسب برای زندگی و کار تبدیل کنند.

 

نظافت شهری

 

کیفیت بالای نظافت معابر شهری با سویپر صنعتی

دست اندرکاران تولید آلودگی های معابر شهری، می‌توانند به مقدار زیادی در انتشار و پراکنده شدن آلودگی ها در اطراف های شهری تاثیر گذار باشند. با این حال استفاده از تجهیزات نظافت مکانیزه میتواند به میزان زیادی در بهبود کیفیت تمیزی و جلوه این معابر شهری اثر گذار هستند. تجهیزات نظافت صنعتی و سویپر های شهری از جمله کارآمد ترین دستگاه های نظافت مکانیزه می‌باشند که شرکت ها ارائه دهنده خدمات شهری و پیمانکاران نظافت شهری می‌توانند از آنان برای بهبود کیفیت و کاهش هزینه های نظافت استفاده کنند.

حفظ و مدیریت منابع آب شهری

در بسیاری از شهر ها در فصول سرد سال که بارش برف دارا‌هستند، از نمک و شن و ماسه برای خودداری از یخ زدگی سطح معابر و خیابان ها به کار گیری میکنند تا ایمنی این معابر برای عبور خودرو ها و عابرین تامین گردد. چنانچه از نظافت و جارو کشیدن این دست اندرکاران از سطح خیابان غافل گردید، این نمک و ماسه در اولین بارش باران به سیستم فاضلاب می ریزد و باعث تولید آلودگی در سیستم فاضلاب شهری شده و هزینه تصفیه و بازگردانی منابع آب را افزایش خواهد داد.

سویپر های شهری به گونه ای طراحی شده اند تا بتوانند انواع آلودگی های زیر و درشت موجود در سطح شهر را جمع آوری نموده و از باقیماندن آنها و آسیب رساندن به اطراف زیست جلوگیری کنند. هر سویپر صنعتی شهری به سیستم آب پاش داخلی مجهز است که از خروج آلودگی های جمع آوری گردیده خودداری می کند. کیفیت جمع آوری مواد زائد در جارو های شهری به قدری بالا می باشد که صرفا با یک بار عبور این دستگاه از مسیر، آلودگی ها کاملا جمع آوری شده و سطح تمیز می‌شود. وجود سیستم فیلتراسیون در این تجهیزات نظافت شهری به عنوان مثال سویپر ها، از نشت و خروج آلاینده ها به محیط جلوگیری نموده و سلامت اطراف را تضمین می کند.

 

نظافت

 

استفاده از سویپر شهری

ارتقا عملکرد و سرعت نظافت
محوطه های شهری عموما بخش عظیمی از معابر شهری را شامل می‌شوند، به طوریکه نظافت آنها حتی با تجهیزات مکانیزه نیز عمل آسانی نخواهد بود. از این رو طراحی و تولید دستگاه های مکانیزه نظافت همانند سویپر های شهری و خودرو های بزرگ با قابلیت و امکان مکش آلودگی ها تنها و باصرفه ترین طریق انجام این نظافت را تضمین می کند. سوییپر های شهری و جارو های خیابانی، می توانند در بازه زمانی زمانی کوتاه تر، و با کیفیت بسیار بالایی در سا‌عتها اولیه صبح و یا این که اواخر شب، نظافت این سطوح را به‌سرعت به انجام رسانند و نظافت مسیر ها و معابر را با بالاترین کیفیت تضمین نمایند. قطعا هیچ نیروی خدماتی نمیتواند چنین کاری را با راه‌های قدیمی و نظافت دستی به اجرا برساند.

استفاده تجهیزات نظافت مکانیزه شهری و سویپر ها می تواند از بهترین طرق دستیابی به فضا شهری پاک و پاکیزه باشد که با سرعت و دقت بالا نظافت سطوح شهری را به اعمال می رساند. با به کار گیری از این شیوه نظافت محوطه و معابر شهری و محله ها میتوانید رضایتمندی ساکنین و مراجعین را کسب کرده و خدمات بهینه نظافت شهری را با بالاترین کیفیت ممکن ارائه دهید.

چقدر این محتوا مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید تا امتیاز دهید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا:

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید !

پست قبلی

پیمانکاری نظافت شهری

پست بعدی

نحوه نظافت با سوییپر صنعتی

1 در مورد “مزیت نظافت مکانیزه و سوییپرهای شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *