تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی

نظافت راه پله ها با دستگاه پله شوی مکانیزه

به مقصود پاک نمودن‌ پله‌ روش‌های‌ مختلفی به عمل می رود‌ و در همه این روش ها نظافت‌ و شستن از بالا‌ به پایین انجام می گردد برای‌ اینکه با شروع نظافت از پایین‌ به بالا آلودگی‌ها‌ و گرد‌ و خاک به پله های پایینی منتقل‌ شده و دوباره‌ کثیف می گردند . در هر محیطی آلودگی‌ با شدت‌های‌ متنوع یافت‌ می‌شود‌ و با توجه‌ به آن شیوه مناسب به کار‌ گرفته می شود‌ . تمیز نمودن‌ پله به دو روش دستی و مکانیزه‌ انجام‌ می گردد که عبارت‌ است از استفاده از تی و ترولی و استفاده از دستگاه پله شوی یا اسکرابر چند منظوره .

نظافت راه پله ها با دستگاه پله شوی مکانیزه اتحاد صنعت صدرا

دستگاه پله شوی

دستگاه پله شور‌ یا اسکرابر چند منظوره یک ابزار مکانیزه‌ نظافتی که برای نظافت سطوح کم‌حجم و کم عرض‌ ، سطوح عمودی ، گوشه‌ها‌ و کنجها و کلیه‌ سطوحی که دسترسی به آنها معضل شده ، مورد استفاده قرار می‌گیرد‌ و یکی از سودمندترین کاربردهای آن نظافت‌ و شستشوی پله‌ها‌ می‌باشد‌ . دستگاه‌ پله شوی مکانیزه‌ یک ابزار قدرتمند ، کاملاً ضد آب و با وزن‌ سبک است که طول دسته کنترلی آن تنظیم‌ می گردد . وزن‌ سبک دستگاه‌ موجب حفظ‌ سلامت‌ کاربر شده‌ و پس از ساعت ها کار‌ با آن احساس خستگی‌ نخواهد کرد‌ .

اسکرابر چند منظوره توسط باتری تغذیه‌ می گردد و باتری آن در یک جعبه روی دستگاه قرار خواهد داشت که در نتیجه‌ به راحتی قابل حمل و می توان‌ آن را از نقطه ای به نقطه دیگر جا به جا نمود . ابزار پله شور صنعتی راه‌ پله‌ها‌ را با سرعت‌ و بدون‌ مزاحمت تمیز و پاک می‌کند‌ . این پله شوی‌ دارای توان پاشش آب و مخزن‌ مواد شوینده بوده‌ که محلول شوینده به صورت مستقیم با سطح تماس‌ پیدا‌ می‌کند‌ . مخزن‌ مواد‌ شوینده این دستگاه‌ شبیه باتری در بخش جعبه روی دستگاه آن تعبیه‌ شده‌ است‌ . از آن جایی که پله یک سطح‌ شیب‌ دار به شمار می آید نیازی‌ به مکش آب‌های‌ مانده نیست .

پس از شستشوی پله ها با دستگاه‌ پله‌ شور‌ آب از بالا‌ به سمت پایین‌ آغاز به حرکت‌ کرده و در تحتانی ترین نقطه جمع‌ می شود؛ در صورت‌ وجود چاه‌ آب به سمت آن هدایت‌ می شود و در صورت‌ نبود چاه می توان‌ از یک جاروی آب و خاک در پایان شستشو‌ و یا در حین‌ انجام عملیات‌ استفاده‌ نمود . دستگاه‌ پله شور یا اسکرابر چندمنظوره از ضریب ایمنی بسیار بالایی برخوردار‌ است و در مکان‌ها متنوع قادر به کار‌ گیری است‌ .

 

 

ویژگی های دستگاه پله شور

  1. دستگاه تک دیسک مداری حرفه ای فوق فشرده و قابل حمل آسان.
  2. دستگاه تک دیسک مداری فشرده برای انواع تعمیر و نگهداری کف، شستشوی عمیق و پرداخت توصیه می شود. برای تکمیل لبه ها و گوشه های طبقات ضروری است.
  3. موثر در تمام فضاهای محدود و صعب العبور.
  4. قاب فولادی و پوشش PPL.
  5. حرکت مداری همیشه یک مدار ثابت ایجاد می کند که به شما امکان می دهد چندین بار از یک نقطه عبور کنید.
  6. مجهز به دسته ارگونومیک.
  7. دکمه شروع مناسب و گیره کابل به صورت استاندارد.
  8. اتصال فرمان به شما امکان می دهد تمام چرخش ها را تا ۱۸۰ درجه به طرفین و به عقب تا ۹۰ درجه انجام دهید.
  9. فرمان از طریق یک پدال راحت آزاد می شود.
  10. حمل و نقل آسان به لطف دو چرخ عقب.

 

نظافت راه پله ها با دستگاه پله شوی مکانیزه اتحاد صنعت صدرا

 

 

پله شوی CM ORBITAL MINI B 

نظافت راه پله ها با دستگاه پله شوی مکانیزه اتحاد صنعت صدرا

 

دستگاه تک دیسکی CM Mini Orbital  پله شوی باتری دار / شارژی جمع و جورترین دستگاه در محدوده Comac است که به شما امکان می دهد از فناوری مداری استفاده کنید و برای فضاهای محدود و صعب العبور عالی است. در واقع این دستگاه تک دیسک مداری فشرده راه حل حرفه ای برای تمیز کردن، شستشو، پرداخت و تکمیل لبه ها، گوشه ها، پله ها، تخته های دامن و تمام فضاهای محدود است.

پد نوسانی دستگاه  CM Orbital Mini با تمام سطوح سازگار است و حتی در سطوح ناهموار نیز به طور موثر عمل می کند و زحمت کاربر را به حداقل می رساند. علاوه بر این، این دستگاه تک دیسکی “مینی” پایداری عالی، مانور پذیری و یک قاب محکم و جمع و جور را ارائه می دهد، اما در عین حال حمل و نقل آن آسان است تا بتوان از آن در هر مکانی استفاده کرد. به همین دلیل است که CM Mini Orbital هم با کابل و هم با باتری برای کار حتی در جاهایی که امکان اتصال به برق وجود ندارد در دسترس است.

 

جهت اطلاع بیشتر درباره دستگاه پله شوی CM ORBITAL MINI B کلیک کنید

پست قبلی

پر فروش ترین اسکرابر های صنعتی برای فضای کوچک

پست بعدی

پیشنهاد 2 مدل دستی از برترین اسکرابر های صنعتی باتری دار ؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *