تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی
تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی | نظافت به سبک فردا

نظافت صنعتی با کف شوی تخصصی سالن کارخانجات

نظافت صنعتی با کف شوی سالن

یکی از دغدغه‌های بسیار متداول در میان کارکنان، تمیز کردن سالن‌هایی است که از نظر وسعت بزرگ هستند و شست‌وشوی آن‌ها و تمیزکاری کف سالن دشواری‌های زیادی دارد. به‌طور معمول، این فضا‌ها تردد بالایی دارند و عملیات پاک‌سازی آن‌ها باید به‌صورت روزانه انجام شود. انجام تمیزکاری در این محیط‌ها به‌صورت سنتی تقریباً غیرممکن است و زمان بسیار زیادی می‌خواهد.

به همین دلیل، دستگاه کف شوی سالن طراحی شد که می‌تواند از طریق روش‌های مدرن محیط‌های مختلف را پاک‌سازی کند. این دستگاه انرژی زیادی از کارکنان نمی‌گیرد و زمان پاک‌سازی از طریق آن بسیار کم است. این نوع دستگاه‌های اسکرابر در اندازه و قدرت‌های گوناگونی وجود دارند تا بر اساس محل استفاده و میزان تمیزکاری مورد نیاز انتخاب شوند.

آشنایی با کف شوی صنعتی

دستگاه کف شوی صنعتی یک وسیله بسیار کاربردی برای انجام نظافت در سطوح بزرگ و سالن‌ها است که برای صنایع گوناگون استفاده می‌شود و می‌تواند بر روی سطوح مختلف مثل چوب، کاشی، سرامیک و کف‌پوش‌هایی از این قبیل به آسانی کار کند. استفاده از دستگاه شست‌وشوی کف سالن یک راه هوشمندانه است تا کسب‌وکارها محیط تمیزی داشته باشند و حذف آلودگی‌ها به آسانی انجام شود.

برخی از سالن‌ها هستند که تمیزی و نظافت آن‌ها نسبت به سایر محیط‌ها اهمیت بیشتری دارد. به همین دلیل امروزه کف شوی سالن متناسب با نیاز فضا‌ها طراحی می‌شود. به­طور مثال: در سالن‌های ورزشی کف شوی صنعتی مخصوص این نوع محیط استفاده می‌شود و زمان پاکیزگی سرعت بیشتری می‌گیرد. همچنین استفاده از این دستگاه ایمنی محیط را برای ورزشکاران حفظ می‌کند و رطوبت سطح را به­طور کامل خشک می‌کند؛ در نتیجه بلافاصله پس از نظافت می­توان بر روی محیط راه رفت و ورزش کرد.

عملکرد دستگاه سالن شوی

اسکرابرهای صنعتی برای استفاده در سالن‌های کارخانه­ها، کارگاه‌ها، بخش‌های مختلف صنایع، ترمینال‌ها، هتل‌ها و…. طراحی شده‌اند که از ویژگی‌های منحصربه‌فردی برخوردار هستند. دستگاه یک سیستم جمع‌آوری آب دارد که سطح را به­طور کامل خشک می‌کند و باعث ایمنی تردد بر روی آن می‌شود. علاوه­بر این، تمیزکاری اصولی باعث می‌شود تمام باکتری‌ها و آلودگی‌های سطوح به درستی پاک شوند.

در قسمت جلویی زمین شوی صنعتی یک برس قرار داده شده و همزمان با حرکت این برس برای شست‌وشو مکش مخصوص جمع‌آوری آب نیز کار می‌کند. در واقع فرایند شستن و خشک کردن بلافاصله انجام می‌شوند و تمام آلودگی سطوح پاک می‌شود. همچنین این کفشور دارای دو مخزن مخصوص آب تمیز و پساب است.

 

کاربرد زمین شوی صنعتی

از کاربرد‌های زمین شوی کف سالن می‌توان به پاک‌سازی محیط فروشگاه‌ها، بیمارستان‌ها، سالمندان، کارخانه‌های صنایع غذایی، سالن‌های تولید، تأسیسات لجستیک و… اشاره کرد. این دستگاه‌ها می‌توانند مساحت‌های بیش از 9000 متر مربع را در زمان مناسبی تمیز کنند. همچنین طراحی آن‌ها به‌صورت ارگونومیک است و امکان حمل‌ونقل آسان را در محوطه‌های مختلف فراهم می‌کند. این دستگاه‌های کف شوی از سیستم مکنده پر قدرتی برخوردار هستند که فرایند پاک‌سازی و خشک‌کردن محیط به‌صورت لحظه‌ای انجام می‌دهند. در نتیجه در زمان و انرژی صرفه­جویی می­شود.

 

اهمیت استفاده از سالن شوی

سالن‌های مختلف صنایع باید به‌صورت مکرر و مرتب پاک‌سازی شوند. این محیط‌ها به­دلیل استفاده از مواد خاص در تولیدات خود و تردد زیاد کارکنان انواع باکتری‌ها و آلودگی‌ها را بر روی سطوح دارند. البته تمیز بودن محیط سالن در کیفیت محصولات تأثیر‌گذار است و سلامتی کارگران را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

تمیز بودن محصولات در بسته‌بندی مرتب و خوب آن‌ها تأثیر دارد و میزان فروش محصولات را نیز تحت تأثیر قرار می‌دهد‌؛ در نتیجه وجود یک کف شوی سالن می‌تواند تمام استاندارد‌های بهداشتی لازم را برای محیط کار شما فراهم کند؛ بنابراین اهمیت این اسکرابرها در نظافت محیط­ سالن بسیار زیاد است.

نظافت صنعتی با کف شوی تخصصی سالن کارخانجات اتحاد صنعت صدرا

بررسی قیمت کف شوی سالن

این دستگاه‌ها بر اساس عوامل مختلف قیمت‌های متفاوتی دارند. از عوامل تأثیر‌گذار بر قیمت سالن شوی می‌توان به قدرت پاک‌کنندگی آن، طراحی حرفه‌ای بدنه، میزان قدرت موتور، نحوه عملکرد دستگاه، نوع اسکرابر، برند سازنده آن و کیفیت محصول اشاره کرد.

نتیجه‌گیری

کف شوی سالن یک وسیله بسیار کاربردی با عملکرد مکانیزه است که امروزه صنایع مختلف از آن استفاده می‌کنند و جایگزین روش‌های سنتی پاک‌سازی محیط شده است. این دستگاه کاربرد بسیار زیادی در تمیزی فضا‌های بزرگ دارد و فرایند شست‌وشوی آن باکیفیت است. این دستگاه‌ها محیط‌های بسیار بزرگ را در زمان بسیار کمتری نظافت می‌کنند و میزان هزینه‌های مربوط به تمیزکاری محیط را کاهش می‌دهند.

پست قبلی

خرید زمین شوی برقی تجاری

پست بعدی

زمین شوی خودرویی یا کف شوی دستی بخریم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *