تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی
تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی | نظافت به سبک فردا

نظافت صنعتی در صنعت قند و شکر

صنایع غذایی، از جمله صنعت قند و شکر، به دلیل حساسیت بالای آنها به شرایط بهداشتی، نیاز به نظافت صنعتی بسیار بالایی دارند. نظافت صنعتی در این صنعت، به مجموعه اقداماتی گفته می‌شود که برای حفظ شرایط بهداشتی، ایمنی و کیفیت محصول، در طول فرآیند تولید، انجام می‌شود.

در صنعت قند و شکر، عوامل بسیاری وجود دارند که می‌توانند منجر به آلودگی محصول شوند. این عوامل شامل آلودگی ناشی از انسان، حشرات، باکتری‌ها، ویروس‌ها، قارچ‌ها و . . . هستند. بنابراین، نظافت صنعتی در این صنعت، نقش بسیار مهمی برای جلوگیری از آلودگی و افزایش کیفیت محصول دارد.

از جمله اقداماتی که در نظافت صنعتی در صنعت قند و شکر انجام می‌شود، می‌توان به تمیز کردن و عیب‌یابی ماشین‌آلات، تمیز کردن سطوح کار، تمیز کردن لوله‌ها و تجهیزات، سایش و جرقه زدایی، استفاده از مواد ضدعفونی کننده، مدیریت پسماندها و غیره اشاره کرد.

علاوه بر این، در صنعت قند و شکر، باید از مواد شوینده مخصوص استفاده شود که به صورت مستقیم روی محصول تاثیر نگذارند. برای مثال، باید از مواد شیمیایی استفاده شود که بعد از شستشو به راحتی از محصول جدا شوند و آثاری روی طعم و عطر محصول نگذارند. همچنین، باید از مواد شیمیایی استفاده شود که به محیط زیست آسیب نزنند.

به علاوه، بهترین روش برای جلوگیری از آلودگی در صنعت قند و شکر، استفاده از دستگاه‌های تصفیه هوا و آب است. با استفاده از این دستگاه‌ها، می‌توان به صورت مستمر هوا و آب را تصفیه کرده و از آلودگی‌ها جلوگیری کرد.

در نهایت، باید گفت که نظافت صنعتی در صنعت قند و شکر، یکی از مهمترین عواملی است که می‌تواند تاثیر بسیار مثبتی بر کیفیت محصول و اعتماد مشتریان به برند شما داشته باشد. بنابراین، باید به طور مداوم در این زمینه فعالیت کرده و اقداماتی را برای بهبود نظافت صنعتی در این صنعت، انجام داد.

 

اسکرابر صنعتی

دستگاه زمین شوی صنعتی یکی از دستگاه‌های مهم در صنعت تمیزکاری است که برای شستشوی کف‌های بزرگ و صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه با قدرت بالا و با ظرفیت بزرگی طراحی شده است که قادر است کف‌های بزرگی را در کمترین زمان ممکن و با کیفیت بالا شستشو دهد.

دستگاه زمین شوی صنعتی عموماً از قطعاتی مانند مخزن آب، موتور، مخزن محلول شوینده، برس‌های شستشو، سیستم جاروبرقی و سیستم خشک‌کنی تشکیل شده است. همچنین این دستگاه با وجود سیستم خشک‌کنی که در انتهای دستگاه قرار دارد، باعث می‌شود که کف های شسته شده بسیار سریع خشک شوند.

جارو برقی صنعتی

چند کاربرد اصلی جارو برقی صنعتی عبارتند از:

1- تمیز کردن فضاهای بزرگ: جارو برقی صنعتی با قابلیت شفط بالا و توان موتور بیشتر، برای تمیز کردن فضاهای بزرگ و گرد و غبار سنگین و ناهموار، مثل سوله‌ها، کارگاه‌ها، انبارها و … استفاده می‌شود.

2- تمیز کردن فرش‌ها و موکت‌ها: جارو برقی صنعتی با قابلیت شفط قوی و وجود برس‌های مخصوص برای فرش‌ها و موکت‌ها، برای تمیز کردن این نوع کفپوش‌ها استفاده می‌شود.

3- تمیز کردن سطوح صیقلی: برای تمیز کردن سطوح صیقلی، مثل سرامیک و مرمر و … که به سرعت خشک می‌شوند، جارو برقی صنعتی با قابلیت شفط بالا و بدون استفاده از آب م

پست قبلی

چرا باید زمین شوی comac انتخاب کنیم؟

پست بعدی

نقش و مزایای استفاده از سوییپر صنعتی در نظافت معادن زغال سنگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *