تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی
تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی | نظافت به سبک فردا

راهکار نظافت پارکینگ با دستگاه اسکرابر

باقی ماندن رد لاستیک، یکی از مشکلات رایجی میباشد که در پارکینگ ها، سالنهای ساخت و انبار کارخانجات و سوله های صنعتی دیده میشود. ماشینها و لیفتراک ها، لاستیک موجود روی تایرها را می سوزانند و به گذر زمان فرصت و با تماس مداوم آنان با سطح زمین رد لاستیک بر روی زمین نقش بسته و باقی خواهد ماند. نظافت رد لاستیک با راه‌های معمول و عادی نظافت قابل اجرا وجود ندارد. این امر سبب می گردد بسیار از نظافت آن‌ها بگذرند و به برطرف نمودن آلودگی های دیگر بپردازند. باقی ماندن این رد لاستیک در انبار ها می تواند سبب کاهش اصطحکاک میان سطح زمین و وسایل گردیده و لغزندگی سطح را به همراه داشته باشد. کاربرد دستگاه های اسکرابر یکی‌از راه‌های اصولی شستشوی سطح های صنعتی میباشد.

زمین شوی صنعتی یا این که اسکرابر ها از امکانات و دستگاه های تخصصی نظافت و شستشوی سطح های می باشند. از این رو تنوع بزرگ ای از این دستگاه پباده سازی و ساخت و ساز گردیده تا بتواند نیاز شستشوی سطح های کف و کفپوش ها در محیط های مختلف به راحتی انجام داده و کیفیت باصرفه از از نظافت انواع آلودگی ها برجای بگذارد. هر چند پاک کردن رد لاستیک شغل ساده ای نیست ولی به کارگیری از مواد شستشو تخصصی و امکانات نظافت مطلوب، این عمل را در کوتاه ترین فرصت و با بالاترین کیفیت انجام خواهد بخشید.

 

نظافت رد لاستیک پارکینگ و انبار

عوامل به وجود آورنده رد لاستیک

نقش بستن رد لاستیک روی زمین پارکینگ یا این که سالن صنعتی فقط در ۲ ثانیه اتفاق می افتد. این واقعه خصوصا زمانی اتفاق می افتد که در هنگام حرکت اریب، لاستیک روی زمین فشار می‌آورد . همین واقعه راجع‌به ماشینی که در‌این فضاها دور می زنند نیز روی می‌دهد. اکثر اوقات رد لاستیک به جای ما‌نده بر سطوح در محیط پارکینگ ها، راهرو انبار های صنعتی که فضای حرکت و دور زدن برای خودرو ها با محدودیت واجه میباشد صورت می‌گیرند. حذف و برطرف کردن رد لاستیک از روی زمین، می بایست با به کار گیری از محصول ها شوینده مطلوب انجام شود. استفاده از مواد شستشو و امکانات نظافت صنعتی همانند اسکرابر ها می تواند کیفیت بالایی از نظافت سطوح کف را برای شما فراهم آورد و این کار را در کوتاه ترین فرصت، کمترین هزینه و میزان انرژی انجام دهد.

نظافت رد لاستیک انبار های صنعتی

اهمیت استفاده از دستگاه اسکرابر صنعتی در نظافت رد لاستیک

نظافت سطح های بتنی پارکینگ ها و انبار مجموعه های صنعتی و تولیدی و برطرف نمودن رد و لک لاستیک ها سبب ساز ارتقا سطح ایمنی در این سطوح میشود. باقیماندن آلودگی ها، رد لاستیک یا این که لکه های چربی بر سطح می تواند سبب ساز لغزنده شدن کفپوش گردیده و خساراتی را برای وسایل نقلیه عبوری، امکانات یا این که اشخاص ایجاد کنند. از این رو استفاده از دستگاه ها و شیوه های نوین و امکانات کارآمد در ایفا نظافت می تواند به میزان متعددی در بهبود کیفیت نظافت نقش داشته و سرعت اجرا آن را ارتقا دهد. اشکال مارک ها و موسسات تولید کننده و ارائه دهنده امکانات نظافت صنعتی، اسکرابر ها و شوینده های سطح، دستگاه زمین شوی مختلفی طراحی و تولید کرده اند تا کاربران بتوانند از این امکانات برای نظافت سطوح در محیط های متعدد و متنوع به کارگیری کنند.

شستشوی و نظافت رد لاستیک ها با به کار گیری از دستگاه های اسکرابر و زمین شوی صنعتی سوای در نظر گرفتن نوع آلودگی قادر است به آسانی صورت بپذیرد. تنوع دستگاه های اسکرابر سبب ساز افزایش کیفیت نظافت و سهولت اجرا آن در فضا های متفاوت میشود. شرکت هایی نظیر کمپانی  Comac  و شرکت های داخلی همانند شرکت تجهیزات نظافت صنعتی اتحاد صنعت صدرا از تولید کنندگان و ارائده دهندگان انواع دستگاه های نظافت صنعتی و گونه های متفاوت اسکرابر و زمین شوی های صنعتی می باشند.

نظافت پارکینگ با استفاده از اسکرابر

 

گونه های اسکرابر های صنعتی

تنوع پباده سازی و ایجاد دستگاه زمین شوی صنعتی یا این که اسکرابر منجر گسترده شدن بازه فعالیت این دستگاه نظافتی در صنعت های متفاوت گردیده و قابلیت و امکان به کارگیری از آن در محیط های متفاوت را امکان پذیر نموده است. این دستگاه با داشتن برس های دیسکی چرخان، و پد های نظافتی می‌تواند کییت بالایی از نظافت را ارئه دهد. اسکرابر ها در اشکال دستی و سرنشین دار ساخته میگردند. اسکرابر های دستی برای محیط هایی با فضای کمتر و دستگاه های سرنشین دار در فضا های بزرگ و عظیم قابل به کارگیری می‌باشند.

بطور خلاصه، استفاده از ماده شوینده مطلوب در کنار تجهیزات و دستگاه های نظافت مناسب سرعت، کیفیت و صرفه اقتصادی بسیاری در مراحل نظافت محیط شما به همراه خواهد داشت. رد لاستیک در یک محیط می‌تواند به شدت خودنمایی نماید و اما علاوه بر کاهش جلوه محیط، مشکلاتی در کاهش ایمنی آن به وجود خواهد آورد. استفاده از امکانات و دستگاه های مکانیزه نظافت علاوه بر ایجاد تمیزی در سطح ها می توانند با ارتقاء ایمنی محیط، سلامت کارمندان و محیط را فراهم آورد. به همین دلیل نظافت و محافظت سطح ها و امکانات می تواند به میزان زیادی از اهمیت برخوردار باشد.

 

قیمت اسکرابر پارکینگ طبقاتی به چه عواملی بستگی دارد ؟

قیمت اسکرابر پارکینگ طبقاتی به چندین عامل بستگی دارد. این عوامل می‌توانند به صورت زیر باشند:

  1. ظرفیت پوشش و سطح کاری: ظرفیت پوشش و سطح کاری اسکرابر پارکینگ طبقاتی، یعنی مساحتی که این دستگاه می‌تواند در یک زمان پاکسازی کند، تأثیر زیادی بر قیمت دارد. اسکرابرهای با ظرفیت و کارایی بیشتر معمولاً قیمت بالاتری دارند.
  2. نوع منبع تغذیه: اسکرابرهای پارکینگ طبقاتی معمولاً با باتری‌های قابل شارژ کار می‌کنند. قیمت اسکرابر ممکن است به اندازه باتری‌ها و تکنولوژی‌های شارژ کننده آنها وابسته باشد.
  3. قدرت و نوع موتور: انواع مختلف موتورها می‌توانند در اسکرابرهای پارکینگ طبقاتی استفاده شوند. اسکرابرهای با موتورهای با کیفیت و با قدرت بیشتر معمولاً هزینه بیشتری دارند.
  4. میزان ویژگی‌ها و امکانات: اسکرابرهای پارکینگ طبقاتی می‌توانند از ویژگی‌ها و امکانات مختلفی برخوردار باشند مانند سیستم‌های خودکار، کنترل‌های الکترونیکی پیشرفته، سیستم‌های جمع‌آوری گرد و غبار، و غیره. وجود این امکانات و ویژگی‌ها می‌تواند به قیمت اسکرابر افزوده شود.
  5. کیفیت ساخت: اسکرابرهای با کیفیت ساخت و مواد مرغوب معمولاً هزینه بیشتری دارند. کیفیت ساخت تأثیر زیادی بر عمر مفید و کارایی دستگاه دارد.
  6. برند و سازنده: برندها و سازندگان مختلف اسکرابرهای پارکینگ طبقاتی ممکن است قیمت‌های متفاوتی داشته باشند. برندهای معروف و معتبر معمولاً قیمت بالاتری دارند.
  7. امکانات لازمه و لوازم جانبی: ممکن است اسکرابر به همراه امکانات لازمه و لوازم جانبی اضافی عرضه شود که این امکانات می‌توانند قیمت را افزایش دهند.
  8. اندازه و ابعاد: اندازه و ابعاد اسکرابر پارکینگ طبقاتی نقشی در قیمت آن ایفا می‌کند. اسکرابرهای بزرگتر معمولاً هزینه بیشتری دارند.

به طور کلی، انواع مختلف از اسکرابرهای پارکینگ طبقاتی ممکن است به دلیل ویژگی‌ها، کارایی، و تکنولوژی‌های مختلف قیمت‌های متفاوتی داشته باشند. برای انتخاب بهترین اسکرابر پارکینگ طبقاتی برای نیازهای خاص خود، توصیه می‌شود تحقیقات مختصری انجام داده و انواع دستگاه‌ها را با یکدیگر مقایسه کنید.

پست قبلی

قبول پیمانکاری نظافت صنعتی کارخانجات و مجتمع های تجاری

پست بعدی

پیمانکاری نظافت محیط های صنعتی

1 در مورد “راهکار نظافت پارکینگ با دستگاه اسکرابر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *