تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی
تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی | نظافت به سبک فردا

نگهداری و حفظ کیفیت جارو برقی صنعتی

نکات مهم و کاربردی در نگهداری و حفظ کیفیت جارو برقی صنعتی

 

جاروبرقی های صنعتی از پر استفاده ترین امکانات نظافت در صنعت های  مختلف می‌باشند، از این رو کیفیت کارکرد و سالم آن ها برای با صرفه بودن نظافت گوشه و کنار های صنعتی، کارخانه ها و مرکز ها تجاری از اهمیت بالایی برخوردار‌است. محافظت جاروبرقی های صنعتی از خرید این دستگاه به مراتب اهمیت بیشتری داراست. در واقع مراقبت و مراقبت جاروبرقی نوعی سرمایه گذاری برای کاهش هزینه ها و نگهداری تندرست دستگاه محسوب می‌شود. با رعایت نکات و دقت به راهکارهای برای حفاظت و مراقبت از مکنده های صنعتی، میتوان قدمت اثر گذار این دستگاه را ارتقا داده و از آن در وقت گیر بازه زمانی سود کافی کیفیت عالی مناسب اخذ نمود. با ما همراه باشید تا با نحوه های مراقبت جارو برقی صنعتی بیشتر آشنا شویم.

قسمت های متفاوت جاروبرقی صنعتی

عوامل مختلفی برای محافظت و مراقبت از جاروبرقی ها تاثیر دارا‌هستند، کیفیت قطعات تشکیل دهنده و حفظ از آنان درین دستگاه نظافتی یکی از مطرح ترین موارد برای حفظ و نگهداری این دستگاه مکانیزه نظافت میباشند.

نگهداری و حفظ کیفیت جارو برقی صنعتی اتحاد صنعت صدرا

تخلیه به موقع مخزن جاروبرقی صنعتی

قسمت های جاروبرقی صنعتییکی از سریع ترین و مهم‌ترین خط مش ها برای مراقبت از تندرست جاروبرقی صنعتی تخلیه درست و به موقع مخزن آن میباشد. اکثر وقت ها اینطور تصور می‌گردد تا هنگامی که مخزن به طور کامل لبریز نشده باشد نیازی به تخلیه آن نیست. این در حالی میباشد که مناسب ترین فرصت برای تخلیه مخزن جاروبرقی صنعتی دقیقا پس از کاربرد و به کارگیری از آن میباشد. تجمع آلودگی ها و مواد زائد در مخزن می تواند منجر بروز خوردگی، زخم و یا این که فرسودگی بدنه آن خواهد شد. این فرمان قادر است به معیار متعددی در ابتدا رفتن قدمت دستگاه جاروبرقی صنعتی و نگهداری دست از این دستگاه خواهد شد.

پاک کردن و تعویض فیلتر

فیلتر جاروبرقی صنعتی فیلتر در جاروبرقی صنعتی به عنوان مثال مهم‌ترین قطعات و قسمت های این دستگاه نظافتی میباشد. سیستم فیلتراسیون جاروبرقی صنعتی جهت گردآوری و حفظ گرد و غبار ریز و دوری از ورود دوباره آن‌ها به اطراف گزینه استعمال قرار می گیرد. آنالیز و تعویض منظم فیلتر برای حفاظت و نگه داری مکنده صنعتی امری ضروری میباشد. فیلتر ها در جاروبرقی های صنعتی اشکال مختلفی دارند و بسته به نوع قرارگیری و صورت آنها در مکنده صنعتی می توانید آنها را شستشو داده و یا این که با به کار گیری از سامانه تکاننده الکتریکی یا دستی ذرات انباشته شده را از فیلتر جدا نمائید.

پاک بودن این فیلتر از اهمیت بالایی برخوردار‌است، مخصوصا در جاروبرقی های صنعتی که در آنان از فیلتر هپا استفاده شده میباشد. این نوع فیلتر برای گردآوری با صرفه آلودگی ها و ذزات بسیار ریز و بهبود کیفیت هوای خروجی از سامانه مکنده جارو برقی صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد. به همین جهت پاک نگه داشتن این فیلتر بر هوایی که تنفس می‌کنید نقش بسزایی داراست. این فیلتر از ورود گرد و غبار به داخل موتور جاروبرقی دوری کرده و در حفظ و نگهداری از جاروبرقی نقش متعددی داراست.

عدم وجود آلاینده و گرفتگی در خرطومی جاروبرقی

خرطومی جاروی شما می‌تواند با اشیاء بزرگ مسدود گردد. این امر می تواند سبب بروز آسیب و خرابی خرطومی گردد. همینطور تجمع آلودگی ها در خرطومی می تواند منجر به پوسیدگی آن گردد از این رو نظافت و مراقبت باصرفه از آن قادر  است در ارتقاء عمر خرطومی و کارکرد با صرفه جاروبرقی صنعتی تاثیر گذار باشد. وجود گرفتگی، پوسیدگی، یا پارگی در خرطومی جاروبرقی صنعتی میتواند باعث فشار داخل شدن به سامانه مکش جاروبرقی گردیده و مخارج بیشتری برای حفظ و تعمیر آن بر واحد صنعتی شما زور کند.

 

پاک کردن منظم پارویی

نگهداری جاروبرقی صنعتی پارویی خرطومی جاروبرقی از پراستفاده ترین قسمت های این دستگاه است که به صورت بی واسطه با سطح های گوناگون و ذرات در تماس است . انواع آلودگی ها با این قسمت در تماس می باشند که می توانند درین بخش تجمع کرده و کیفیت نظافت را کاهش دهند. از این رو تمیز نگه داشتن آن برای نگهداری کیفیت و حفظ از جاروبرقی صنعتی اهمیت زیادی داراست.

 

نگهداری و حفظ کیفیت جارو برقی صنعتی اتحاد صنعت صدرا

محل محافظت و موقعیت کاربرد جاروبرقی صنعتی

کیفیت ساخت مکنده های صنعتی این قابلیت را به شما می دهد تا از آن در گوشه و کنار های متفاوت و موقعیت گوناگون و دشوار استفاده نمائید و از مزایای نظافتی این دستگاه استفاده نمائید، البته اینکه شما در چه محلی از جاروبرقی صنعتی را نگهداری می نمایید از اهمیت بیشتری برخوردار‌است. فضا مراقبت جاروبرقی قادر است منجر بروز خوردگی، زنگ زدگی یا این که پوسیدگی بدنه دستگاه یا این که از آن اساسی تر در قطعات و موتور آن گردد. این زمینه می تواند منجر ارتقا هزینه های حفظ جاروبرقی و تعمیرات آن گردد. پس محیطی که جاروبرقی صنعتی در آن نگه داری می گردد نیز برای مراقبت سالم دستگاه از اهمیت برخوردار بوده و اساسی میباشد.

سرویس ها بعداز فروش جاروبرقی صنعتی

در مفاد بسیاری ممکن میباشد نکاتی که رعایت مینمایید برای حفظ سلامت دستگاه کافی نباشد یا دستگاه به صورت ویژه و تخصصی نیاز به محافظت داشته باشد. درین گونه موارد داشتن خدمات بعد از فروش جاروبرقی های صنعتی در حفظ و حفظ کیفیت آن‌ها اهمیت خواهد داشت. شرکتهای ارائه دهنده خدمات جاروبرقی صنعتی با توان رفع این ایرادات، این امکان را برای شما فراهم میکنند تا به راحتی و با کمترین هزینه بتوانید مشکل مکنده صنعتی خود را برطرف نمایید. بازبینی فنی زمان ای بوسیله تیم تخصصی ، یک کدام از  مناسب ترین  راهکارهای نگهداری و مراقبت جاروبرقی صنعتی به شمار میرود.

جاروبرقی صنعتی یک دستگاه برای محافظت نظافت در محیط های صنعتی و اماکن تجاری میباشد و مانند هر دستگاه دیگری برای کارکرد با صرفه و مراقبت کیفیت و تلاش نیاز به محافظت و نگه داری داراست. خرید یک جاروبرقی صنعتی تازه هزینه متعددی خواهد داشت. براین اساس فهمیدن و رعایت بعضی نکات بسیار معمولی و سریع برای حفظ جاروبرقی صنعتی، می توانید چند سال به قدمت آن افزوده و فارغ از بروز ایراد و خرابی از این دستگاه نظافتی استفاده نمائید.

پست قبلی

نظافت مجتمع های اداری با سوییپر صنعتی

پست بعدی

سیستم غبار گیر و جارو برقی صنعتی چیست ؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *