پیشنهاد نظافتی اتحاد صنعت برای بخش مرکز خرید

تجربه مشتری آغاز می شود لحظه ای که وارد یک مغازه، و این است که چرا تمیز کردن نقش کلیدی دارد در بخش مرکز خرید. مرتب بودن و نظافت در یک مرکز خرید یا سوپرمارکت ارزش افزوده ای را برای این محیط ها به ارمغان می آورد، زیرا باعث می شود مشتریان احساس راحتی کنند و تجربه خرید دلپذیرتری را به همراه دارند. به همین دلیل است که دستیابی به سطوح بالای نظافت، بهداشت و بهداشت در محیط‌های مرکز خرید  تأثیر مثبتی بر افزایش کسب‌وکار دارد و مکانیزه کردن عملیات نظافت را از منظر کاهش زمان مداخلات نظافتی و هزینه‌های مربوطه ضروری می‌سازد.

Comac همیشه متعهد به توسعه محصولات تمیز کننده حرفه ای است که نتایج را به حداکثر می رساند و در عین حال هزینه های مالکیت را به حداقل می رساند ، اهداف کلیدی در بخش مراکز خرید. در واقع، محیط‌های موجود در بخش مراکز خرید شامل مناطق وسیعی می‌شود ، جایی که جریان مداوم مشتریان و اپراتورها، تمیز کردن کف‌های سنگین را در ساعات تعطیل ضروری می‌سازد. با این حال، در طول ساعات کار، انجام عملیات تمیز کردن تعمیر و نگهداری معمولی نیز ضروری است ، و به همین دلیل است که Comac ماشین‌های تمیزکننده کف را ابداع کرده است که کارآمد، قابل مانور، استفاده آسان و بالاتر از همه بی‌صدا هستند تا همیشه کف‌هایی تمیز داشته باشند که فوراً تمیز می‌شوند. امن برای راه رفتن

پیشنهاد نظافتی اتحاد صنعت برای بخش مرکز خرید

مراکز خرید عمدتاً شامل هایپرمارکت ها (با ابعاد متفاوت از 2500 متر مربع و بیشتر) و سوپرمارکت ها (با ابعاد متفاوت از 400 متر مربع تا 2500 متر مربع) است. این‌ها محیط‌های بسیار ناهمگون هستند و Comac مراقب است راه‌حل‌های تمیزکننده مناسب برای هر منطقه را ارائه دهد، مانند ورودی‌ها و مکان‌های نمایش در مراکز خرید، بخش‌های میوه و سبزیجات یا مناطق پردازش مواد غذایی در هایپرمارکت‌ها و سوپرمارکت‌ها، فروشگاه‌های لباس و سبک زندگی و انبارهای بخش مواد غذایی. . همه اینها محیط‌هایی با نیازهای تمیز کردن بسیار متفاوت هستند و دقیقاً به همین دلیل است که داشتن محلول‌های تمیزکننده خاص که همه کاره هستند اما می‌توانند با هر منطقه جداگانه سازگار شوند، ضروری است.

در طیف وسیعی از ماشین‌های کف‌شوی حرفه‌ای طراحی شده توسط Comac، برخی از آنها به‌ویژه برای محیط‌های رایج در بخش مراکز خرید مناسب هستند، مانند:

  • سوپرمارکت های زنجیره ای
  • هایپر مارکت ها
  • مراکز خرید
  • فروشگاه های بزرگ
  • انبارهای میوه

محصولات پیشنهادی برای مراکز خرید

چقدر این محتوا مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید تا امتیاز دهید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا:

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید !

پست قبلی

پیشنهاد نظافتی اتحاد صنعت برای بخش صنعتی

پست بعدی

پیشنهاد نظافتی اتحاد صنعت برای بخش بهداشت و درمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *