پیشنهاد نظافتی اتحاد صنعت برای کارگاه ها

شرکت های متعلق به بخش کارگاه در زمینه های مختلفی فعالیت می کنند، از مکانیکی گرفته تا نساجی ، از ساخت و ساز گرفته تا صنایع مد … آنها عمدتاً به محیط های کاری مربوط می شوند و از این رو نظافت نه تنها در تسهیل و بهینه سازی کار، بلکه مهمتر از همه در افزایش ایمنی مردم . کفی که کاملاً تمیز و بلافاصله خشک شود ، خطر تصادف را کاهش می دهد یا از سقوط پرسنل جلوگیری می کند.
اما نظافت بخش صنعتگران نیز یک موضوع تصویری است: کسانی که در این بخش فعالیت می کنند اغلب در همان مکانی که کار می کنند از مشتریان خود استقبال می کنند و محیط تمیز و مرتب به ایجاد تصویری مثبت از خود شرکت کمک می کند.

از آنجایی که این محیط‌ها دارای ابعاد کوچک یا متوسط هستند، استفاده از سیستم‌های مکانیزه برای تمیز کردن، بهره‌وری را به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهد و نتایجی را تضمین می‌کند که به‌طور مشخصی نسبت به مواردی که با استفاده از سیستم‌های دستی به دست می‌آیند برتر هستند. برای بهره‌وری بیشتر عملیات نظافت، Comac مجموعه‌ای از ماشین‌های کف‌شوی حرفه‌ای را ارائه می‌کند که استفاده از آنها بسیار آسان است، به طوری که می‌توان آنها را توسط پرسنل غیرمتخصص نیز به کار گرفت.

کارگاه

دستگاه های کف شوی Comac در محیط های مختلف رایج در بخش صنایع دستی مانند آزمایشگاه ها، دفاتر کوچک، مناطق خدماتی و انبارهای کوچک مواد اولیه استفاده می شود. به همین دلیل ضروری است که محلول‌های تمیزکننده خاصی داشته باشید که همه کاره هستند و می‌توانند با هر منطقه منطبق شوند.

در طیف وسیعی از ماشین‌های کف‌شوی حرفه‌ای طراحی شده توسط Comac، برخی از آنها به‌ویژه برای محیط‌های رایج در بخش صنایع دستی مناسب هستند، مانند:

  • فروشگاه های صنایع دستی
  • کارگاه های مکانیک
  • مراکز تایر
  • کارگاه تعمیرات برق
  • مغازه های نجاری
  • کار و کسب های خرد

محصولات پیشنهادی برای کارگاه ها

چقدر این محتوا مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید تا امتیاز دهید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا:

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید !

پست قبلی

پیشنهاد نظافتی نظافتی اتحاد صنعت برای بخش خودرو سازی

پست بعدی

پیشنهاد اتحاد صنعت برای بخش رفاهی و ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *