تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی
تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی | نظافت به سبک فردا

پیشنهاد استفاده از دستگاه نظافت صنعتی در صنایع چوب

تولید فراورده چوبی

 

کارگاه‌های‌ چوب‌ بری و کارخانجات تولید‌ محصولات‌ چوبی همواره پر از خاک اره است که حتما باید به فکر جمع‌آوری‌ آنها و نظافت‌ مکان بود . در هنگام تولید‌ محصولات‌ چوبی مقدار‌ زیادی‌ تراشه‌ و خاک اره تولید می گردد که آنها بایستی جمع‌آوری‌ شده‌ در قسمت های متعدد مورد‌ استفاده قرار گیرند . می توان‌ یک جاروبرقی صنعتی یا مکنده در کنار‌ دستگاه‌های‌ برش‌ و سنباده قرار‌ داد‌ تا مدام ضایعات را جمع‌آوری‌ نماید . از سوییپر نیز می توان‌ برای نظافت کف کارخانه بکارگیری نمود‌ که دستگاهی بسیار کاربردی می باشد . برخی نمونه های جاروبرقی صنعتی ریسک انفجار‌ را در حضور گازهای قابل‌ اشتعال‌ و ضایعات به میزان زیادی‌ کاهش‌ می دهند . اتحاد صنعت صدرا ارائه کننده دستگاه های نظافتی ، دارای جاروبرقی صنعتی ، جاروی مرکزی‌ و سوییپر تخصصی می‌باشد‌ که در هنگام‌ بکارگیری بسیار مطمئن بوده‌ و بهیچ وجه خطری در محیط های حاوی‌ ماده‌ها قابل‌ اشتعال‌ نخواهند داشت . مزایای‌ استفاده از دستگاه‌های‌ نظافتی شامل‌ اطمینان‌ از کیفیت‌ محصول ، ایجاد یک محیط‌ صنعتی پاکیزه ، افزایش‌ بهره‌وری‌ ، صرفه‌جویی‌ در زمان نظافت‌ و همچنین‌ افزایش‌ امنیت در محیط‌ کار برای تمامی کارمندان می باشد‌ .

بازیابی مداوم خاک اره در طی کار

از جاروبرقی صنعتی مدام کار می توان برای دستگاه‌های‌ برش و سنباده زنی استفاده‌ نمود‌ تا به صورت مداوم خاک اره و تراشه‌ جمع‌آوری‌ گردد . در این روش‌ می توان‌ حجم‌ زیادی‌ از ضایعات برش را جمع‌آوری‌ نمود‌ که سبب می گردد زمان نظافت‌ در پایان‌ کار به میزان‌ زیادی‌ کاهش‌ یابد . علاوه‌ بر این جاروبرقی صنعتی در کنار‌ دستگاه‌ سنباده زنی بسیار‌ قابل‌ اهمیت‌ است‌ ، زیرا‌ باعث می گردد قطعات چوب کاملا تمیز‌ شود‌ و برای فاز رنگ زدن‌ آماده‌ گردد .

 

پیشنهاد استفاده از دستگاه نظافت صنعتی در صنایع چوب اتحاد صنعت صدرا

 

برای نظافت  صنایع چوب از دستگاه های زیر می توان استفاده کرد :

 

  1. جاروبرقی صنعتی

  2. زمین شوی صنعتی (اسکرابر)

  3. واترجت

  4. سوییپر

 

برای جمع آوری خرده چوب ها و نظافت سطح کف کارگاه نجاری باید از دستگاه جاروبرقی صنعتی با قدرت مکش بالا استفاده کرد

بعد از جاروبرقی محیط، برای نظافت نهایی سطح و جمع آوری گردهای باقی مانده چوب بر روی سطح باید از دستگاه اسکرابر استفاده کرد. با استفاده از این دستگاه تمام ذرات موجود بر روی سطح پاک شده و در نهایت سطحی خشک و عاری از رطوبت به جا می ماند.

برای نظافت دستگاه های برش و سایر وسایل می توان از دستگاه واترجت با فشار مناسب، بدون آسیب به وسایل استفاده کرد.

 

نظافت محیط کاری در صنایع تولیدی

ضایعات، خرده چوب و خاک اره را که بر روی زمین ریخته شده به طور کامل می توان به وسیله سوییپر صنعتی جمع آوری نمود و سطح را پاکیزه نگه داشت. برای نظافت این محیط ها از سوییپر های کوچک دستی تا سوییپر های سرنشین دار بزرگ می توان استفاده نمود.

 

پست قبلی

تعمیرات دستگاه های نظافت صنعتی شامل‌ چه مواردی است؟

پست بعدی

کاربرد دستگاه مبل شوی و موکت شوی در تالار و رستوران ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *