تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی
تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی | نظافت به سبک فردا

پیشنهاد نظافت و شستشوی شهر بازی کودکان

نظافت پارک یکی از مهم ترین مراکز تفریحی برای عموم افراد به ویژه کودکان می باشد و کودکان ساعت های زیادی برای بازی و تفریح در پارک سپری می کنند. لوازم بازی در پارک ها برای کودکان جذابیت بسیار بالایی دارند و مورد استقبال همه آن ها قرار می گیرد. به دلیل آن که تجهیزات بازی همواره در فضای باز قرار دارند به سرعت با گرد و خاک و آلودگی تماس پیدا می کنند. از طرف دیگر حضور مداوم و تماس مستقیم کودکان با وسایل بازی پارک عامل مهمی در انتقال آلودگی ها از فردی به فرد دیگر است. نظافت و شستشوی وسایل بازی کودکان در پارک یک اصل ضروری است که شاید به آن کمتر توجه شود،

 

بهداشت محیط شهربازی

در شهربازی سر پوشیده علاوه بر این که محیطی شاد و ایمن برای کودکان در فراهم می شود، باید وضعیت بهداشت و تمیزی آن نیز به عنوان یک محیط عمومی در سطحی مطلوب و استاندارد قرار داشته باشد. نظافت و شستشوی وسایل بازی کودکان و هم چنین محیط اطراف آن اگر به وسیله دستگاه های مکانیزه نظافت صنعتی انجام گیرد، سطح تمیزی و بهداشت به نحو چشمگیری ارتقا می یابد. از جمله تجهیزاتی که برای شستشو و ضد عفونی نمودن وسایل بازی کاربرد دارد، دستگاه بخارشوی صنعتی می باشد و در کنار آن دستگاه هایی هم چون کفشوی صنعتی ، پولیشر و جاروبرقی آب و خاک برای نظافت و شستشوی محیط عمومی کاربرد دارند.

 

نظافت کفپوش های پارک با اسکرابر

دستگاه اسکرابر یا کفشوی صنعتی ابزاری است که برای شستشوی سطوح سخت و مسطح به کار می رود و اگر در شهربازی های بسته کفپوش های سخت وجود داشته باشد، به منظور شستشوی بهداشتی و با کیفیت بالای این سطوح و هم چنین حفظ و مراقبت از کفپوش ها و افزایش طول عمر آن ها، کفشوی صنعتی کاربرد دارد. این دستگاه به دلیل داشتن سیستم مکشی از باقی ماندن و جاری شدن آب و مواد شوینده بر روی سطح زمین جلوگیری می نماید، از همین رو برای استفاده در محیط های عمومی پر رفت و آمد مانند شهربازی کودکان مناسب است.

 

واترجت مناسب شستشوی تجهیزات در تفرجگاه ها

با توجه به حجم بالای مراجعین به شهر بازی ها و حضور بلند مدت کودکان و خردسالان در این بخش ها شستشو و نظافت سطوح بدنه تجهیزات که در تماس مستقیم با افراد می باشند امری لازم و ضروری می باشد. با توجه به استفاده مستمر و پیوسته از تجهیزات تفریحی شستشو و نظافت سریع و موثر آنها امری لازم و ضروری می باشد. مسلما استفاده از شیوه های سنتی نظافت نه تنها از کیفیت مطلوبی برخوردار نمی باشد بلکه بسیار زمان بر بوده و باعث ایجاد وقفه در عملکرد دستگاه می گردد. در حالی که استفاده از دستگاه واترجت صنعتی به واسطه استفاده از سیستم های مکانیزه و پاشش پر فشار آب تمامی آلاینده ها را از روی سطوح در کوتاه ترین زمان ممکن حذف می نماید. کاهش در مصرف آب و مواد شوینده نیز از دیگر مزایای استفاده از دستگاه کارواش صنعتی می باشد.

 

کاربرد سوییپر در نظافت پارک

سوئیپرها امروزه کاربردهای بسیار زیادی دارند که از جمله آن می‌توان به استفاده در نظافت پارک و محیط‌های تفریحی اشاره کرد. همانطور که می‌دانید سوئیپرها انواع مختلفی دارند در واقع سوئیپرها جاروهای صنعتی برای جارو کردن زمین و محیط‌های مختلف از جمله پارک‌ها هستند که دارای اندازه ‎های متنوعی نیز هستند. به این موضوع  توجه کنید که برای پارک‌ها باید نوع خاصی از این سوئیپرها را استفاده کرد. قیمت سوییپر صنعتی با توجه به فاکتورهای مختلفی از جمله کاربرد، اندازه و نوع استفاده و … متفاوت خواهد بود. اگر شما قصد خرید دستگاه‌های نظافت صنعتی مثل سوئیپر یا واترجت را دارید بهتر است که آن‌ها را از یک مجموعه با سابقه و معتبر خریداری کنید. مجموعه اتحاد صنعت صدرا سال‌هاست که در این حوزه دارای سابقه موفق و طولانی است و شما می‌توانید تمامی محصولات نظافتی این مجموعه را در سایتاتحاد صنعت صدرا مشاهده کنید.

 

بهداشت شهر بازی  سر پوشیده با پولیشر و جاروبرقی صنعتی

از دیگر ابزارهایی که برای شستشوی سطوح سخت کارایی دارد دستگاه پولیشر بوده و به ویژه برای کفپوش های متخلخل همانند تاتامی کاربرد ویژه دارد و فرآیند شستشو را به شکلی فوق العاده برای این سطوح به انجام می رساند. به منظور جمع آوری آب باقی مانده حاصل از این شستشو در کنار پولیشر دستگاه جاروبرقی آب و خاک به کار می رود که در نتیجه آن کیفیت نظافت بهبود می یابد.

پست قبلی

نظافت صنعتی با دستگاه اسکرابر و واترجت در عید نوروز

پست بعدی

تجهیزات نظافت شهری مناسب شهرداری ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *