تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی
تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی | نظافت به سبک فردا

کاهش هزینه با استفاده از زمین شوی صنعتی

یکی از مدرن ترین روش های نظافت استفاده از زمین شوی صنعتی می باشد. کف شور صنعتی با طراحی مدرن و امکانات بسیار زیاد می تواند نظافت سطوح را بسیار راحت تر، کارآمد تر و به صرفه تر کند. استفاده از اسکرابر دستی در کل عملیات نظافت سطوح های مختلف هزینه های نظافت را به شدت کاهش می دهد. در این مقاله به دلایل کاهش هزینه نظافت به کمک اسکرابر صنعتی می پردازیم.

معرفی دستگاه اسکرابر صنعتی

دستگاه اسکرابر صنعتی برای نظافت سطوح هموار مورد استفاده قرار می گیرد. نحوه کار دستگاه به این گونه است که به کمک پاشش آب بر روی برس و چرخش آن زمین شستشو می شود و توسط مکنده، آب های باقی مانده بر روی سطح زمین مکش می شوند. دستگاه اسکرابر در دو نوع دستی و سرنشین دار طراحی و تولید می شود که مدل های دستی در دو نوع باطری دار و با سیم عرضه می شوند.کاهش هزینه ها، سرعت عمل بالاتر نسبت به روش سنتی، کیفیت بسیار بیشتر نظافت نسبت به روش دستی و … از مزایای استفاده از اسکرابر صنعتی می باشد.

مصرف آب کمتر دستگاه اسکرابر صنعتی

از آنجا که نیروهای خدماتی وظیفه انجام امور نظافتی و تمیز کردن سطح را با ابزار ها یا تجهیزات مختلف بر عهده دارند، مدیران مجموعه ها ممکن است از میزان هزینه آب مصرفی قبل از دریافت قبض ها با خبر نباشند. برای نمونه یک رستوران بطور معمول در حدود ۶ هزار گالن آب در دقیقه مصرف می نماید. برای بعضی سطوح جرم گرفته و چرب میزان مصرف آب بالاتر می رود. زمانیکه که از دستگاه اسکرابر صنعتی استفاده شود در هریک از این وضعیت ها مصرف آب کاهش یافته و در نتیجه مدیریت مصرف آب به درستی انجام می گیرد. کفشوی صنعتی آب داخل مخزن را با تنظیم کاربر با توجه به میزان آلودگی به یک میزان مشخص بر روی سطح پاشش می نماید. در واقع کاربر بین چند حالت با توجه به عمق و حجم آلودگی میزان پاشش محلول شستشو را تعیین می کند. در نتیجه مدیریت مصرف آب به درستی و بطور موثر با دستگاه اسکرابر انجام می گیرد.

مصرف آب در دستگاه اسکرابر صنعتی بسیار کمتر از روش های سنتی می باشد. در دستگاه کف شور صنعتی با استفاده از تکنولوژی پیشرفته می توان با توجه به نوع آلودگی سطوح میزان مصرف آب را تنظیم کرد و از مصرف آب به صورت بی رویه جلوگیری کرد. در این دستگاه آب بر روی برس و زمین به مقدار کافی پاشش می شود و توسط مکنده، مکش می شود.

نظافت با سرعت بیشتر

در روش های سنتی نظافت بسیار کند و به سختی انجام می شد و نیروی کار فقط برای شستشوی سطوح ساعت ها وقت صرف می کرد و همچنین برای خشک شدن بخش شستشو شده باید برای مدتی آن قسمت پلمب شود که در مجتمع های تجاری بزرگ این امر بسیار زیان آور می باشد. ولی با استفاده از اسکرابر کاربر به راحتی می تواند با کمترین زمان ممکن و بدون ایجاد مزاحمت برای عبور و مرور افراد سطوح را نظافت کنند.

نیروی انسانی کمتر

در روش های سنتی نظافت، برای انجام عملیات در سالن های بزرگ نیاز به تعداد بسیار زیادی نیروی انسانی می باشد و با این حال عملیات نظافت با کیفیت انجام نمی شود. اما اسکرابر صنعتی با کاربری بسیار راحت تنها به یک نیروی کار نیاز دارد و با سرعت به مراتب بیشتر و با کیفیت بسیار بیشتر نسبت به روش های سنتی، در هزینه های ناشی از تعداد بالای نیروی انسانی بسیار صرفه جویی می شود.

چقدر این محتوا مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید تا امتیاز دهید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا:

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید !

پست قبلی

چرا دستگاه زمین شوی آب سطح زمین را جمع آوری نمی کند ؟

پست بعدی

استفاده از تجهیزات نظافت صنعتی در نظافت باغ وحش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *