تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی
تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی | نظافت به سبک فردا

2 مدل از بهترین اسکرابر های اقتصادی ؟!

اسکرابر Versa L20 B 

 

2 مدل از بهترین اسکرابر های اقتصادی ؟! اتحاد صنعت صدرا

 

اسکرابر صنعتی با توجه با توان بالایی که در امر نظافت دارند، امروزه به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله اسکرابر های دستی که کاربرد مناسبی برای محیط های کوچک و بسته دارند ، می توان به اسکرابر L20B اشاره کرد.  زمین شوی L20B ضمن کار مطابق اصول بهداشتی ، انرژی مورد نیاز خود را توسط باتری أمین می کند. شستشوی و نظافت محیط های تجاری ، فروشگاهی ، بهداشتی درمانی و … ، و در کل مکان هایی با وسعت حدوداً  ۱۴۰۰ متر در محدوده وظایف L20B  بوده که به خوبی از پس آن بر می آید. کفشوی L20B دارای یک برس دییسکی در جلوی دستگاه می باشد که پهنای برس زنی آن ، ۵۱ سانتی منر است. از علل برجستگی اسکرابر L20 B در میان مردم می توان به : کاربری آسان بدون نیاز یه آموزش قبلی ، بهینه سازی و مصرف کم با وجود بازدهی بالا ، قدرت مانور بالای دستگاه و نفوذ به نقاط با دسترسی مشکل ، کاهش مدت زمان انجام فرایند و نگهداری اسان از دستگاه ؛ اشاره کرد. از مهم ترین ویژگی های اسکرابر L20 B  می توان به نکات زیر اشاره کرد:

۱- طراحی و ساخت ویژه

طراحی و ساخت ارگونامیک به جهت سهولت کار و بالا رفتن کیفیت دستگاه صورت گرفته است . آماده سازی و نگه داری آسان و امکان استفاده از پرسنل غیر متخصص و آموزش ندیده از دیگر مزایای اسکرابر L20B  می باشد.

۲- تی تقویت شده

مجهز شدن دستگاه به تی از جنس لاستیک فشرده ، که توسط بخش فلزی ضد زنگ و ضد خوردگی تقویت شده است ، قابلیت بیشتری به تی دستگاه می دهد. هم چنین افزودن دو استوانه به دو انتهای تی ، این امکان را به شما می دهد تا در صورت برخورد تی با اشیاء خارجی ، ضمن تغییر جهت تی ضربه را نیز مهار کرده و از بروز آسیب به دستگاه جلوگیری به عمل می آورد.

۳-جا به جایی آسان

ابعاد و وزن مناسب L20B  این امکان را فراهم می آورد تا از آن در ساختمان های اداری و طبقات مختلف استفاده کرد و به راختی توسط آسانسور آن را به نقاط مختلف ساختمانی منتقل کرد.

 

2 مدل از بهترین اسکرابر های اقتصادی ؟! اتحاد صنعت صدرا

 

جهت خرید و دریافت اطلاعات بیشتر درباره اسکرابر L 20 B  کلیک کنید 

 

 

اسکرابر Vispa 35 E

 

2 مدل از بهترین اسکرابر های اقتصادی ؟! اتحاد صنعت صدرا

اسکرابر به عنوان یک دستگاه نظافت مکانیزه، جایگزینی مناسب برای روش های نظافت سنتی و ابزاری ایده آل برای شستشوی فضاهای کوچک و متراکم می باشد. دستگاه های نظافتی Comac مناسب شستشو و نظافت انواع کف و سطوح هستند. بطوریکه کاربر با تلاشی اندک و بدون داشتن کوچکترین نگرانی، نظافت و شستشو را انجام می دهد. اسکرابرها نسبت به روش سنتی، افزایش کارایی و بهره وری ۳۰ درصدی را بدنبال خواهند داشت. در مدل های برقی اسکرابرهای صنعتی Vispa 35 دستگاه به همراه یک برس شستشو عرضه می شود. بطوریکه نظافت گوشه ها و کناره دیوارها  به آسانی صورت می گیرد.

دستگاه Vispa 35 E یکی از مدل های برقی می باشد که از مهم ترین ویژگی هایش می توان به موارد زیر اشاره کرد :

۱ . سیستم تغذیه دستگاه

مدل برقی (کابل دار) اسکرابر Vispa 35 E به صورت مستقیم از برق شهری تغذیه می کند و به علت استفاده مداوم از برق گزینه ای مناسب برای شستشو و نظافت متراژهای بالا می باشد.

۲ . طراحی مخازن دستگاه

طراحی اسکرابر Vispa 35 E بگونه ای است که مخازن آب دستگاه جهت پر کردن مخزن آب تمیز به منظور شستشوی سطوح و تخلیه مخزن آب کثیف پس از اتمام شستشو و نظافت، از بدنه جدا شده و تمامی آلودگی های جمع آوری شده در مخزن به راحتی قابل تخلیه می باشد.

۳ . شستشو و خشک کردن همزمان

با توجه به عملکرد چندگانه دستگاه Vispa 35 E   و برخورداری دستگاه از برس برای شستشو و موتور مکش برای جمع آوری و خشک کردن سطوح، عملیات شستشو و خشک کردن به طور همزمان،  انجام می پذیرد و در نهایت نتیجه ای با کیفیت بسیار بالا ارائه می گردد..

۴ . قابلیت شستشو زیر قفسه ها

طراحی مخازن آب بر روی اسکرابر Vispa 35 E به گونه ای است، که امکان شستشو و نظافت فضاهایی همانند زیر میز یا مبلمان با ارتفاع حداقل ۳۸ سانتی متر را فراهم می سازد.

۵ . قابلیت شستشو در جهت معکوس

با توجه به وجود یک تی در قسمت جلوی دستگاه، حتی به هنگام حرکت دستگاه به سمت عقب، عملیات برس زنی انجام شده و تمامی کثیفی و آلودگی های حاصل از شستشو  از سطح جمع آوری می گردد. در نتیجه عملیات شستشو و خشک شدن در هر دو جهت رو به جلو و رو به عقب به بهترین شکل انجام می گیرد.

 

2 مدل از بهترین اسکرابر های اقتصادی ؟! اتحاد صنعت صدرا

 

جهت خرید و دریافت اطلاعات بیشتر درباره اسکرابر L 20 B  کلیک کنید 

پست قبلی

قیمت و خرید اسکرابر، زمین‌شوی و کف‌شوی صنعتی

پست بعدی

پر فروش ترین اسکرابر های صنعتی برای فضای کوچک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *