تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی
تولید کننده تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی | نظافت به سبک فردا

خرید زمین شوی صنعتی با در نظر گرفتن عوامل موثر بر قیمت

همواره فرآیند شستشو و حذف آلودگی از سطح زمین چالش‌هایی را ایجاد کرده است، اما با پیشرفت تکنولوژی، ساختار ماشین‌های اسکرابر یا زمین شوی صنعتی توانسته است این فرآیند را بسیار ساده‌تر و کارآمدتر کند. اسکرابرها یا زمین شوی‌ها، با نام‌های دیگری همچون زمین‌شوی و کف‌شوی نیز شناخته می‌شوند، ابزارهای مکانیزه و حرفه‌ای هستند که برای شستشو و خشک کردن سطح زمین به کار می‌روند. این دستگاه‌ها به طور همزمان این دو عملیات را اجرا کرده و نظافت سطح را به یک سطح بالاتر از دقت و کیفیت ارتقاء می‌بخشند.

زمین شوی‌ها با استفاده از آب و مواد شوینده به راحتی و با کارآیی بالا سطح زمین را تمیز می‌کنند و سپس با قابلیت خشک کنندگی خود، سطح را به سرعت خشک می‌کنند. این تجهیزات به عنوان یک وسیله مطابق با استانداردهای بهداشتی شناخته می‌شوند و توانایی انجام نظافت کامل را دارند.

تاثیر برند بر قیمت زمین شوی صنعتی

امروزه شرکت های بسیاری اقدام به ارائه انواع مختلفی از دستگاه های نظافت صنعتی نموده که این امر تصمیم گیری را برای خریداران این دستگاه ها با دشواری روبه روبه کرده است. اما آنچه موجب انجام خریدی بدون پشیمانی برای کاربر می شود، اعتبار برند و شرکت ارائه دهنده دستگاه ها است. اطمینان از سابقه مناسب شرکت ارائه دهنده محصول، پشتیبانی و خدمات پس از فروش، گارانتی، اصالت کالا، کیفیت مناسب برند و… همگی از عوامل تعیین کننده در گرفتن یک تصمیم مناسب است. خرید از یک برند معتبر ممکن است موجب بر قیمت کف شوی صنعتی تاثیرگذار باشد اما بدون شک کاراریی و بازدهی محصول در طولانی مدت نه تنها  موجب بازگشت سرمایه اولیه شده بلکه می تواند موجب سودآوری نیز شود.

چگونه برای خرید اسکرابر صنعتی مناسب تصمیم گیری کنیم؟

برای خرید کفشوی صنعتی و انتخاب درست این دستگاه باید به موارد مختلفی توجه نمود :

– اسکرابر دستی یا سرنشین دار

یکی از مهمترین مسائل به هنگام خرید، توجه به ابعاد دستگاه و نوع دستی و یا سرنشین دار آن است. باید محیط موجود اندازه کافی برای مدل های بزرگ دستگاه را داشته باشد. برای مثال اگر راهرو و یا اتاق کوچکی باید تمیز شود و امکان جابجایی اسکرابر بزرگ وجود ندارد استفاده از زمین شوی دستی پیشنهاد می گردد. در واقع تمامی قسمت های محیط تحت نظافت باید به طور کامل بررسی گردد، عرض راهرو ها، اندازه ورودی اتاق ها، تناسب توان و قدرت شسشوی دستگاه با مساحت کل محیط، همگی از عوامل مهمی است که پیش از خرید دستگاه نظافت صنعتی باید به طور کامل مورد بررسی قرار بگیرد.

 

 

– باتری دار یا کابلی

یکی دیگر از دسته بندی های زمینشوی صنعتی تقسیم بندی براساس نوع منبع تغذیه می باشد. این عامل همچنین یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار بر قیمت کفشوی صنعتی است. مدلهای باتری دار همواره قیمت بالاتری در مقایسه با انواع کابلی دارند و شرایط نگه داری آنها و اطلاع از نحوه صحیح شارژ و مراقبت از باتری نیز به دقت بیشتری نیاز دارد. اطمینان از کیفیت مناسب و سلامت باتری از عواملی است که همواره به هنگام خرید اسکرابر باطری دار باید مورد توجه قرار گیرد.

 

 

– لوازم جانبی

لوازم جانبی قیمت اسکرابر با امکانات و توان موتور دستگاه نیز متناسب است. به هنگام خرید اسکرابر صنعتی توجه به جنس و نوع کفپوش اهمیت دارد چراکه البته تجهیزاتی که برای هر جنسی از سطح استفاده می گردد، متفاوت خواهد بود. برس زمینشوی با توجه به نوع کفپوش انتخاب می گردد و به طور کل می توان از سه نوع برس: زبر، نرم و استاندار به هنگام شستشوی صنعتی کف استفاده نمود.

 

 

 

– حجم مناسب مخزن

حجم مخزن یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار بر سرعت انجام نظافت می باشد. هرچه مخازن بزرگتر باشد کار شستشو راحت تر خواهد بود چراکه تعداد دفعات مورد نیاز برای تخلیه کاهش می یابد. اسکرابر یا کفشوی صنعتی با توجه به محیط مورد نیاز از نظر اندازه و نوع آلودگی انتخاب می شود اگر محیط بسیار کثیف باشد باید از برس های مخصوصی استفاده نمود.

 

 

 

کاربردهای زمین شوی صنعتی

اسکرابر

انواع آلودگی ها با استفاده از اسکرابر پاک می شوند. اماکن عمومی مانند مجموعه های ورزشی، کارخانه های مواد غذایی، کارخانه نساجی، بیمارستان ها و درمانگاه ها، کارخانه های سیمان، انواع فروشگاه هایی که در سطح شهر موجود هستند و پایانه های مسافربری از جمله مکان هایی هستند که به راحتی و با سرعت و کیفیت بهتر توسط مورد نظافت قرار می گیرند. یکی از مکانهایی که دستگاه نظافت صنعتی درآن بسیار کاربرد دارد صنایع پتروشیمی است زیرا در این صنایع که مواد شیمیایی با خاصیت آلایندگی بالایی وجود دارد با نظافت دستی به راحتی تمیز نخواهد شد و ضرورت کفشوی صنعتی احساس می شود. با توجه به کارکرد بسیار عالی و قابل توجه اسکرابر، قیمت کفشوی صنعتی مناسب و به صرفه است و هزینه های بخش نظافت را در مکان های مختلف کم می کند و به همین دلیل یکی از تجهیزات لازم و ضروری به شمار می رود.

پست قبلی

بهترین انتخاب واترجت صنعتی و خانگی

پست بعدی

تخفیف دستگاه های نظافت صنعتی به مناسبت نیمه شعبان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *